غول CB Deandre بیکر, Seahawks CB Quinton دانبار متعدد سرقت مسلحانه اتهامات

New York Giants cornerback Deandre بیکر و سیاتل Seahawks cornerback Quinton دانبار هر دو صورت چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم به حادثه یکشنبه شب در میرامار فلوریدا.

میرامار اداره پلیس صدور حکم بازداشت برای دو بازیکن بیش از رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه شب tagging مربوطه خود را در تیم NFL. بیکر همچنین چهره اضافی چهار فقره از تشدید حمله با اسلحه گرم.

با توجه به میرامار اداره پلیس گزارش و حکم بازداشت دو بازیکنان NFL سرقت از مهمانان در یک مهمانی که در آن چندین نفر کارت های بازی و بازی های ویدئویی. پس از بحث در گرفت و جدول کارت بدبختانه شد بیکر گفته خود یک سلاح و گفت دانبار و دو نفر دیگر به شروع به سرقت از مردم در حزب هر گزارش. هزاران دلار پول نقد در چند ساعت و دیگر اشیاء با ارزش گرفته شد با بیکر گفتن مردم او شلیک کنید و آنها را در سمت چپ خانه با توجه به گزارش.

بیکر انتخاب شد در دور اول 2019 پیش نویس NFL و ثبت 61 پردازد در حالی که با شروع در 15 بازی به عنوان یک تازه کار. دانبار شمارش 37 پردازد در 11 بازی با ردسکینز واشنگتن در سال 2019 به عنوان پنجمین بازیکن سال. او معامله شد این offseason به Seahawks.

هر دو غول و Seahawks با صدور بیانیه های عمومی با اشاره به آنها آگاه هستند از این شرایط و به دنبال حوادث.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>