چهار تا از بزرگترین تأثیرات دانیل جونز به عنوان یک تازه کار را تمام می تواند رفته از غول زمانی که فصل دوم خود را آغاز می شود.

که واقعیت جدید ایجاد شده اخیر سرهم بند با غول’ پشتیبان گیری کارفرمایی نمودار عمق. آن را نگه می دارد حتی اگر کلت McCoy درک در شماره 2 کار بی پیرایه باقی می ماند.

شروع این ادعا کوپر عجله کردن چشم پوشی از کابوی ها — reuniting او را با هماهنگ کننده Jason Garrett — و ادامه داد: روز جمعه زمانی که غول و با عجله به یک توافق غیر معمول معامله که توسط او پذیرفته شده و کاهش پرداخت از خود را غیر تضمین شده $2.1 میلیون حقوق و دستمزد در ازای برخی از تضمین پول و شانس بهتر در ساخت این تیم به عنوان سوم کارفرمایی.

محصول جانبی کمتر است امنیت برای veteran الکس Tanney دوم-stringer در سال 2018 و سوم-stringer در سال 2019. Tanney مورد علاقه سرمربی سابق پت Shurmur و توهین آمیز هماهنگ کننده مایک Shula که در حال حاضر در حال همکاری با یکدیگر برای Broncos. آن سه و بازنشسته Eli Manning بودند در جونز’ گوش در فصل گذشته.

جدید غول های سر مربی جو قاضی روشن ساخته است که او قصد ندارم به رزرو فهرستی از نقاط برای بازیکنان که به عنوان با ارزش ترین مربیان ترجیح می دهند برای تولید رقابت با بهترین استعدادهای موجود و ترک مربیگری برای مربیان است. فلسفه مشهود است در دست زدن به quarterbacks به خصوص اگر 32 ساله Tanney است که فشرده می شود.

Alex Tanney
الکس TanneyAnthony J. باعث تخریب جهانی

یکی از مهم احتیاط: دیرین NFL توهین آمیز دستیار که علاقه مند بود در یک موقعیت با غول این offseason گفت Tanney نقش در جونز’ rookie موفقیت نمی تواند اغراق آمیز باشد.

“من گفت:,” اگر شما را تا پایان وجود دارد به نوعی شما را مجبور به نگه داشتن Tanney اطراف به خاطر این کار او را با جونز’ ” مربی گفت: پست. “Tanney انجام کار آمادگی برای جونز. او تمام روز را صرف با جونز.”

جونز’ حقوق و دستمزد کلاه ضربه $5.9 میلیون mccoy’s است $2.25 میلیون و Tanney است $1 میلیون نفر است. با عجله به renegotiated $1.25 میلیون حقوق و دستمزد پایه گزارش توسط ESPN تایید پست او در حال حاضر در حداقل حتی جای پا با Tanney که دوباره امضا یک سال معامله با هیچ تضمین شده پول.

ارسال غول سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

پس Tanney می توان برش بدون کلاه مجازات آزاد تا 1 میلیون اگر غول باقی می ماند تنگ تر در فضا از مدیر کل دیو Gettleman دوست دارد به در دسترس به عنوان یک در فصل کوسن.

عجله مرده کلاه پول اگر برش حداقل خواهد بود اما 26 ساله سابق دانشگاه مرکزی میشیگان رکورد گذارنده است استفاده از آشنایی از سه سال به عنوان یک پشتیبان (سه حرفه پاس تلاش) برای گرت-led کابوی ها.

Tanney شده است که با نه تیم در هشت فصل چهار ماه صرف با گرت کابوی ها در سال 2013, بازی در پنج فصل بازی و اقامت در تمرین تیم ملی.

البته این احتمال وجود دارد نه کهنه باقی مانده برش از 90 به 53 بازیکنان. غول به نادر تیم حمل سه quarterbacks دو فصل گذشته یک استراحت از بسیاری از خدمات حرفه ای.

یک تغییر جدید در این توافق دسته جمعی ساخته شده هر بازیکن صرف نظر از سطح تجربه واجد شرایط برای گسترش 12 بازیکن در تمرین تیم ملی پس عجله یا Tanney می تواند stashed به جای undrafted rookie مورد Cookus به عنوان بیمه به جونز و مککوی.

جونز از دست رفته دو شروع می شود به عنوان یک تازه کار با آسیب مچ پا. منینگ آغاز شده و هر دو بازی با Tanney آینده روی نیمکت برای خود شغل دوم ظاهر است.

“ما همیشه به دنبال به ببینید که چه کسی در دسترس است و رقابت در درون خود ما فهرستی از” قاضی گفت: به تازگی. “هر کس می خندد وقتی که من آن را می گویند اما ما عمق نمودار یک تخته سنگ سفید در حال حاضر. ما یک مقدار زیادی از نام. هر کس برای به دست آوردن هر نقطه آنها را دریافت کنید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de