برگشت به حالت عادی درست کردم خیلی سخت تر برای اقتصاد ایالات متحده

فقط به عنوان متحده در سراسر کشور شد و گام گذاشتن در یک مرحله به مرحله در بازگشایی اقتصاد خود را همراه آمد و گاهی خشونت آمیز تظاهرات به upend از امید برای بازگشت تدریجی به حالت عادی.

اقتصاد ایالات متحده نیازی نیست که دیگر عالی در کلاه خود را. آن را در حال حاضر دارای چندین: بدترین بیماری همه گیر از سال 1918; بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ; بالاترین نرخ بیکاری پس از رکود بزرگ.

اضافه کردن به لیست بزرگترین در سراسر کشور تظاهرات از سال 1968 می دهد که مصرف کنندگان دیگر بهانه ای به سر خم کردن در خانه و رستوران ها و فروشگاه ها یک دلیل برای ماندن بسته و یا تعطیل اولیه و هیئت مدیره تا محل برای جلوگیری از آسیب های فیزیکی به اموال خود را از خشونت شده است که افزایش در شب.

این است نه آنچه را که دکتر دستور داد برای یک اقتصاد در حال حاضر در وضعیتی وخیم از مستند با توجه به کوروناویروس. حوادث گذشته و 10 روز پس از مرگ جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست یک افسر پلیس در مینیاپولیس, معرفی یکی دیگر از چالش در حال حاضر به محو شدن امید برای یک واکنش سریع.

اقتصاددانان به دنبال یک توجهی به گزاف گویی در رشد اقتصادی در سه ماهه سوم زیر پیش بینی شده 30%-40% سالانه کاهش در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی واقعی رشد.

حتی با دو رقمی سود در سه ماهه سوم و چهارم آن را از اقتصاد ایالات متحده عمیقا افسرده می شود که انتظار می رود به یک رکورد سه ماهه دوم کاهش در بالای سه ماهه اول 5% سالانه انقباض در رشد تولید ناخالص داخلی واقعی.

پتانسیل موج دوم

اعتراضات به نظر می رسد تسریع چه قرار بود سه فاز تدریجی بازگشایی روند در شهرستانها در سراسر کشور. معترضین را به وضوح رعایت نکردن اجتماعی فاصله آنها به عنوان مارس شانه به شانه پایین شهر معابر. و نه بسیاری از آنها به نظر می رسد با پوشیدن ماسک.

بنابراین در حالی که این امکان وجود دارد که coronavirus سرایت کاهش می یابد در مقایسه با داخل خانه آن باقی مانده است دیده شود که آیا تماس نزدیک خواهد ماشه دوم-موج Covid-19 موارد است.

اگر آن را ندارد, پس از آن کشور — و یا حداقل در شهرستانها هستند که سالن اصلی برای تظاهرات — را باید یک گام به عقب و دوباره خاموش کردن اقدامات است. و این بدان معنی حفر کردن از حتی یک سوراخ عمیق تر و بیشتر کشیده شده-را بازیابی.

دهه از دست رفته

پس از رکود بزرگ آن زمان 3 و نیم سال برای واقعی تولید ناخالص داخلی به بیش از آن قبل از رکود اقتصادی در سطح. و بود که تنها 4 درصد فاصله است که نیاز به پر شود.

فاصله این زمان خواهد بود و نزدیک به 10 درصد و اگر پیش بینی های اقتصادی صحیح هستند. جای تعجب نیست که دولت آمریکا انتظار دارد که آن را برای بخشی بهتر از یک دهه آمریکا برای جبران از دست داده و خروجی.

CBO پروژه است که تولید ناخالص داخلی واقعی در سه ماهه چهارم سال 2020 خواهد بود 5.6% از سال قبل در سه ماهه. هر گونه اختلال مانند تظاهرات که معطل برای هفته ها و ماه ها و یا پیدا کردن زندگی جدید رفتن به ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود اضافه افسردگی به رشد است.

CBO در حال حاضر مشخص شده پایین رسمی آن رشد اسمی برآورد برای سال 2020 تا 2030 در مارس توسط یک تجمعی $15.7 هزار میلیارد یا 5.3 درصد در مقایسه با ژانویه آن پیش بینی به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و مربوط به خاموش کردن. در تورم از نظر از دست دادن تجمعی در این دهه خواهد بود $7.9 تریلیون یا 3 درصد در مقابل قبل از همه گیر پیش بینی.

کسب و کار شهرستانها تیره و تار

با غارتگران preying بر همه چیز را از داروخانه ها به رستوران ها به بوتیک های کوچک و لوکس به خرده فروشان بازگشت به حالت عادی عملیات کسب و کار که در حال حاضر یک چالش درست کردم مشکل تر است.

آن را در حال حاضر باز سوال که آیا کوچک eateries برای مثال قادر خواهد بود برای زنده ماندن با یک چهارم تا نصف تعداد از جداول به عنوان نیاز اجتماعی فاصله دستورالعمل.

در حال حاضر حتی جزئی دوباره دهانه توسط بسیاری از موسسات به تعویق خواهد افتاد, ارائه یکی دیگر از روده پانچ برای کسب و کار است که توقیف شده است برای تقریبا سه ماه و در حال تلاش برای شناور باقی می ماند.

تحت تاثیر قرار شهرستانها را ببینید بیشتر گونه های خود را در حال حاضر کشیده بودجه به کنگره بحث های اضافی و کمک به دولت های ایالتی و محلی.

تظاهرات نمی توانست اتفاق افتاده در یک بدتر از نقطه در زمان. تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از 106 ، 000 آمریکایی درگذشت از coronavirus. اقتصاد در یک شیرجه عمیق. بیش از 40 میلیون نفر از کار هستند. تنش در حال نصب با چین است. و ایالات متحده قربانی نقش رهبری خود را در جهان به نفع یک ناسیونالیست دستور کار است.

من وسوسه می گویند وجود دارد بوده است هرگز هر چیزی شبیه به این. سپس دوباره, همیشه وجود دارد اتاق را برای بیشتر superlatives.

کارولین Baum است MarketWatch مقاله نویس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de