دریافت خود را لعنت داستان راست’: آنچه ما می دانیم درباره لویی زن Breonna تیلور مرگ

LOUISVILLE, Ky. — انتقاد از لویی پلیس نصب شده است به عنوان ملی توجه نوبت به مارس تیراندازی مرگ Breonna تیلور 26 ساله EMT که کشته شد توسط پلیس در خانه خود.

تیلور درگذشت, مارس 13 بعد از پلیس وارد خانه او در ساعات اولیه صبح به عنوان بخشی از یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است. پلیس می گویند که آنها شروع به تیراندازی پس از یکی از ماموران هدف گلوله قرار گرفت و مجروح شدند.

اما یک طرح دعوی در دادگاه علیه لویی مترو اداره پلیس ادعا می کند که افسران نیست به دنبال تیلور یا دوست پسر کنت واکر. و بدون مواد مخدر پیدا شد در خانه خود را.

واکر وکیل مدافع ادعا کرده است در دادگاه براده که واکر اخراج در دفاع از باور بود شکسته و از آنجا که پلیس را اعلام نکرد خود را.

هر چند تیلور کشته شد و نزدیک به دو ماه پیش در مورد او به دست آورد توجه ملی به تازگی پس از فعال برجسته شان King نوشته شده در مورد داستان او در رسانه های اجتماعی. پس از تیلور خانواده استخدام حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump که همچنین به نمایندگی از خانواده Ahmaud Arbery 25 ساله سیاه پوست بود که به ضرب گلوله کشته و دو در گرجستان در اواخر فوریه.

Ahmaud Arbery تصویری: کارشناسان حقوقی توضیح دهید که چگونه فریم های کلیدی استفاده می شود در قتل محاکمه

وکلای مدافع برای تیلور خانواده گفت: لویی پلیس “ناامید” به پوشش عکسبرداری است. “به نظر من آنها فقط در تلاش برای پوشش دادن آهنگ خود را از یک روز گفت:” سام Aguiar, یک لویی مبتنی بر وکیل به نمایندگی از تیلور خانواده است. “خود را لعنت کرد.”

سخنران برای اداره پلیس کاهش یافته است برای پاسخ به بسیاری از سوالات در مورد این مورد پرسیده شده توسط پیک مجله بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه با استناد به یک در حال انجام تحقیقات داخلی به تیلور تیراندازی.

در اینجا آخرین روز عکسبرداری از Breonna تیلور:

که Breonna تیلور?

تیلور, 26, یک گواهی EMT که تا به حال دو شغل در بيمارستان در لوییویل. مادر Tamika پالمر گفت: لویی پیک مجله که تیلور یک زن جوان که در ستایش خانواده او بالاتر از همه چیز و که تا به حال ساخته شده برنامه ای برای موفقیت است.

“او تا به حال یک کل طرح در حال تبدیل شدن به یک پرستار و خرید یک خانه و سپس شروع یک خانواده. Breonna او سر راست بود و او بسیار مناسب و معقول فرد” پالمر گفت. “او سزاوار نیست این. او نیست که نوع فرد است.”

اعضای خانواده گفت که او مهربان و سخت کوش و صادق باشید.

“او واقعا سزاوار نیست برای پایان دادن به زندگی خود را به طوری horrifically” گفت: تیلور, عمه ، خاله, بیانکا Austin.

مادر EMT کشته شده توسط لویی پلیس صحبت می کند: Breonna تیلور ‘سزاوار نیست این’

چرا پلیس در Breonna تیلور ،

تیلور بود که هدف اصلی از مبارزه با مواد مخدر تحقیقات که باعث لویی مترو افسران پلیس وارد خانه اش. اما ماموران به حال یک حکم تفتیش منزل و آپارتمان خود را که شامل “بدون کشیدن” ارائه معنی است که پلیس می تواند وارد خانه او بدون شناسایی خود را به عنوان اجرای قانون است.

سوابق نشان می دهد که پلیس بر این باور است که یک مظنون در مبارزه با مواد مخدر بررسی Raul گلاور استفاده تیلور را در صفحه اصلی برای دریافت ایمیل نگه داشتن مواد مخدر و یا ذخیره کردن پول به دست آورده از فروش مواد مخدر است.

با توجه به شکایت ثبت شده توسط تیلور خانواده پلیس شناسایی شده بود گلوور در یک خانه بیش از 10 مایل از تیلور آپارتمان قبل از آنها اعدام شده و حکم در محل اقامت خود.

است که با فیلم دوربین در دسترس است. رئیس پلیس استیو کنراد گفت: قانون ممنوعیت تیم ملی استفاده نمی کند که تجهیزات.

بیشتر: لویی پلیس به دنبال ‘no-knock’ حکم جستجو در تیراندازی مرگبار از EMT در خانه اش

آنچه که یک “نه-knock’ حکم?

پلیس می تواند به دنبال “بدون کشیدن” ورود به این معنی که آنها نمی باید خود را شناسایی و قبل از ورود به محل اقامت و یا کسب و کار اگر احتمال معقول وجود دارد که با ضربه زدن می تواند خطرناک بیهوده و یا مهار “موثر تحقیقات از جرم” با توجه به لویی مترو پلیس سیاست.

مدنی و طرفداران حقوق به مدت طولانی شکایت کرده است که “بدون دست کشیدن از” حکم خطرناک و غیر ضروری است.

در این مورد به پلیس گفت: لازم بود در تیلور خانه چون “این قاچاقچیان مواد مخدر که سابقه تلاش برای از بین بردن شواهد باید دوربین در مکانی که سازش کارآگاهان پس از رویکرد به خانه ساخته شده است و دارای سابقه فرار از اجرای قانون است.”

حتی با هیچ-knock حکم لویی پلیس گفت: آنها شناسایی خود را قبل از استفاده از ضرب و جرح رم وارد تیلور اقامت. نمایندگان برای واکر و تیلور خانواده می گویند که درست نیست و این که همسایه ها باید گفت: همان.

بیشتر در حکم: لویی پلیس به دنبال ‘no-knock’ حکم جستجو در تیراندازی مرگبار از EMT در خانه اش

آنچه اتفاق افتاده است زمانی که پلیس وارد?

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند که تیلور و دوست پسر او واکر از خواب بیدار شدم به ورود سرزده و معتقد خانه خود بود که به شکسته.

“در حالی که پلیس ممکن است ادعا به شناسایی آنها نیست. آقای واکر و خانم تیلور دوباره شنیده زیادی در درب. دوباره زمانی که آنها نپرسید هیچ پاسخ وجود دارد که پلیس خارج است. در این مرحله درب ناگهان منفجر می شود. مشاور معتقد است که پلیس برخورد درب با ضرب و جرح ram,” راب Eggert که از واکر نوشت: در یک حرکت.

مرتبط با: خانواده مقتول لویی EMT استخدام وکیل از Ahmaud Arbery پرونده در پلیس طرح دعوی در دادگاه

Eggert گفت واکر عمل کرده در دفاع از خود و شلیک یک گلوله. این گلوله گروهبان. جاناتان Mattingly و پلیس می گویند ماموران سپس بازگشت و آتش است.

طرح دعوی در دادگاه می گوید که افسران “موفق به استفاده از هر صدا مناسب قضاوت” و اخراج “بیش از 25 عکس های کور به خانه های متعدد.” Eggert واکر را وکیل کرده است گفت: در بازرسی از آپارتمان که در آن Taylor زندگی می کردند و شواهدی از 20 اثر شلیک گلوله شلیک به ساختمان که برخی از آنها وارد آپارتمان.

در طول تیراندازی تیلور زده بود حداقل هشت بار و درگذشت.

اما پلیس ممکن است در ابتدا بر این باور بود که تیلور نیست واکر که به ضرب گلوله پلیس در, با توجه به حکم جستجو به دست آمده برای تیلور صفحه اصلی ساعت پس از او کشته شد.

این بیانیه در حکم استشهاد می گوید: “موضوع در داخل محل اقامت مسلح بود با(n) ناشناخته اسلحه و شلیک یک گلوله قابل توجه یک کارآگاه. در این دوره از حفاظت از خود و دیگر شهروندان کارآگاهان بازگشت تیراندازی زده و موضوع (یک) ناشناخته تعدادی از بار. موضوع سقوط در داخل محل اقامت ذکر شده و پس از آن (بود) تلفظ مرحوم در صحنه است.”

اما با توجه به واکر بازداشت استناد او به یک بیانیه در مدت کوتاهی پس از این حادثه گفت که او تنها فرد در به آتش سلاح در تیلور آپارتمان.

چه اتفاقی افتاد بعد از تیلور مرگ ؟

یک روز پس از تیلور مرگ پلیس گفت: آنها باز شد تحقیقات داخلی به تیراندازی و قرار داده بود سه افسران درگیر در مرخصی اداری. مقامات هنوز هم خواستار تیلور مشکوک گفت که او به ضرب گلوله کشته شد و پس از سه افسر بازگشت آتش در خانه اش.

واکر 27 بود به اتهام اقدام به قتل یک افسر پلیس است.

کنراد رئیس پلیس گفت: در آن زمان شناخته شده نبود اگر تیلور مسلح شد و یا چگونه بسیاری از عکس های ماموران و متهمان از کار اخراج شدند.

بعد که ماه واکر از زندان آزاد شد در خانه حبس — خشم پلیس محلی مقامات اتحادیه.

چه ما در مورد پلیس درگیر است ؟

سه لویی مترو اداره پلیس افسران در خدمت این حکم در تیلور صفحه اصلی: Sgt. Jonathan Mattingly و افسران برت Hankison و Myles Cosgrove. همه آنها در مرخصی اداری.

Mattingly بود به ضرب گلوله در پا گرفته و به بیمارستان جایی که او تحت عمل جراحی قرار گرفتند.

Cosgrove قبلا شکایت کرد برای بیش از حد زور توسط یک مرد او در سال 2006 در جاده سریع السیر ایستگاه گاز پس از انسان گفته و حمایت خود را از ماشین به سمت افسر در نرخ بالا از سرعت. یک قاضی فدرال در نهایت طرفه با Cosgrove در این مورد با توجه به سوابق دادگاه.

طرح دعوی در دادگاه همچنین ادعا می کند که Hankinson “دارای یک سابقه قبلی از نیروی غیر ضروری و فساد در درون خود اشتغال” و استفاده او از نیروی تاریخچه اسناد “ده ها تن از موقعیت های که در آن او فرستاده است شهروندان به بیمارستان برای صدمات از tased فلفل-اسپری زده و بارها و بارها در بینی و چشم است.”

کامالا هریس و فرماندار کنتاکی تماس برای تحقیقات فدرال

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear و دموکرات کالیفرنیا سن. کامالا هریس در میان کسانی که خواستار تحقیقات فدرال به تیلور مرگ است.

پلیس گفت: تحقیقات داخلی در حال انجام است اما تحقیقات فدرال خواهد به جای اختصاص این مسئولیت به محققان خارج از شهرستان است.

Beshear به نام وکیل در محلی و ایالتی و فدرال سطح به بررسی پلیس تحقیقات داخلی را نتایج جستجو برای “اطمینان از اجرای عدالت در زمانی که بسیاری نگران هستند که عدالت است و نه کور.”

روز شنبه, Jefferson County مشترک المنافع را وکیل تام شراب recused خود را از بررسی Louisville, افسران پلیس,’ رفتار با استناد به تضاد منافع او است تعقیب واکر تیلور دوست پسر خود.

سخنگوی کنتاکی دادستان کل دانیل کامرون تایید کرد او خواسته شده است به عنوان یک خدمت ویژه دادستان.

افزایش تماس برای تحقیقات فدرال به تیلور مرگ باید ramped تا فشار در لوییویل پلیس در روزهای اخیر با بیشتر و بیشتر مردم در سراسر کشور خواستار پاسخ در مورد اینکه چرا پلیس به ضرب گلوله کشته تزئین EMT در خانه خود.

کمک: لویی پیک مجله کارکنان; Jay کانن ایالات متحده آمریکا امروز

دارسی کاستلو: [email protected]; Twitter: @dctello. تسا دووال: [email protected]; Twitter: @tessaduvall.

بیشتر از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه

خواستار فدرال به گام به عنوان ملی خشم ایجاد بیش از Breonna تیلور تیراندازی

911 تماس بگیرید و پیام متنی اشاره در رویارویی روز قبل از Arbery به ضرب گلوله کشته شد

لویی شهردار خواستار FBI آمریکا به بررسی Breonna تیلور تیراندازی تحقیقات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>