Gerrit کول به نظر می رسد هر بیت یانکی ها آس در intrasquad بازی

اگر نه برای شماره 4 آموزش غرش بالای رودخانه Ave. شما می تواند شنیده جوندگان اروغ زدن در اطراف استادیوم یانکی در پنج شنبه شب.

در داخل ورزشگاه یانکی ها در شرکت دوم intrasquad بازی از بهار آموزش 2.0 با Gerrit کول رویداد اصلی.

کار در intrasquad بازی از بوت زمستان آموزش کول معمول خود که به معنای او می خواست به هر زمین به تمام batters او مواجه شده است.

خارج از میگوئل آندوخار را مخالف-زمینه اجرای خانه به راست در اولین ورود کول شبیه آنچه در او است: یانکی ها’ ace با وجود مورد استفاده قرار گرفتن به بیس بال جدید پروتکل های که ناشی از سردرگمی در مورد زمانی که یک توپ باقی می ماند می تواند در بازی و زمانی که آن را نمی تواند.

کول در مورد آن صحبت کردیم خوب بودن به پرتاب پنج نوبت تندرست از یک پیاده روی شاد بودن با 65 رزین های او انداخت و چگونه تمام چهار نفر از رزین رفتار.

چه کول که استنشاق اطلاعات در مورد همه چیز, تبادل, مربوط, نمی تواند توصیف است خالی ballpark او در آن هنجار خواهد بود اگر MLB می شود برای یک فصل به طور منظم. و او نمی دانست که اگر از آن خواهد شد چیزی است که باعث می شود یک مشکل یا مسئله او می تواند غلبه مثل او hitters با 97-mph fastball و گه کشویی.

Gerrit Cole
Gerrit کولn. y. پست: چارلز Wenzelberg

“من نمی دانم. این اولین نوع از واقعی ترین بازی مانند سناریو من قرار داده شده است که در آن” کول گفت: پس از پرتاب پنج نوبت و بازنشستگی نهایی 10 مورد او مواجه شده و پس از راه رفتن Estevan Florial در ورود دوم با دو outs. “این است که قطعا متفاوت است. من مشکل تمرکز امشب. سعی کنید در فضا و انجام آنچه که من انجام دهد.”

کول که بدن خود را احساس به عنوان اگر آن است که در نیمه دوم طبیعی بهار, آموزش, اما نزدیک به علامت نیمه راه از پایان. اگر فصل راه اندازی کول خواهد بود Aaron Boone استارت در برابر دفاع از جهان سری قهرمان اتباع واشنگتن در ژوئیه 23.

حتی با صندلی های خالی این تحریکی کول در بر داشت یک راه برای جمع اوری آدرنالین.

“من سعی کردم به پیدا کردن که وسط زمین بین بیش از حد بالا یا خیلی پایین” کول گفت. “این یکی از آن جایی که من در تلاش بود برای رسیدن به بالا و مطمئن شوید که من متمرکز شد چرا که شما می خواهید آن را به عنوان بسیار به عنوان کار عملی به عنوان شما می توانید. آن را خوب است برای دیدن و احساس رقابت در این زمینه است. که فقط یک عهد به بچه ها همه با آوردن آن است.”

در بالای این لیست نشسته کول دلار 324 میلیون سرمایه گذاری هال Steinbrenner ساخته شده با این امید او کمک می کند تا یانکی ها پیروزی های متعدد جهان سری عناوین.

مایک شاه که در آغاز مخالف کول نشسته و در پایان مقابل از تبادل طیف. او پرتاب دو-لیگ نوبت در یکی از بازی سال گذشته اما ساده به اندازه کافی به فکر می کنم او نمی خواهد از سود نیست تماشای کول کار و تحت تاثیر قرار گرفته بود و با شدت.

“او نمی کشد یک پیچ و من او را به صحبت در مورد خود را در بین شروع روال bullpens که حداکثر تلاش” پادشاه گفت:. “او نمی خواهید به آن را بیش از حد. او نمی خواهید به پرتاب 56-زمین bullpens که من چون من مثل پرتاب تا آنجا که من می توانم. او می خواهد به بازی-مثل هر بار که او بر روی تپه. هنگامی که او بر روی تپه در اغل گاو یا حشم, 15-20 زمین اغل گاو یا حشم هر زمین پر بود از شدت. در این intrasquad یکی از اولین بهار آموزش 2.0 او دیوانه است خود را برای از دست رفته زمین.”

که خوب است به شرط ادامه حتی با سکوت پر ballparks به جای خروش واکنش به strikeouts.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>