Gerrit کول می تواند به توقف اذیت کردن طرفداران یانکی ها در Instagram

Gerrit کول نمی تواند صبر کنید دیگر برای دریافت بر روی تپه در استادیوم یانکی.

روز بعد از ارسال یک ویدیو از خود پرتاب یک زمین در اغل گاو یا حشم در برانکس کول گرفت و به Instagram دوباره روز پنج شنبه با یک عکس از او تحویل زمین از تپه در ورزشگاه.

کول اشاره کرد که هم تیمی آدم Ottavino در زمان تصویر از پشت تپه و با توجه به نظر Ottavino, یانکی ها اغل گاو یا حشم گیر Radley حداد بود پشت صفحه.

با تشکر از ادامه بن بست بین MLB و بازیکنان ارتباط این شده است در مورد تنها عمل کول تا به حال در خانه جدید خود را پس از امضای خود و نه سال $334 میلیون معامله در ماه دسامبر.

و در حالی که شده اند وجود دارد برخی از نشانه هایی از پیشرفت بین دو طرف در روزهای اخیر شده است وجود دارد هیچ توافق در نهایت به شروع یک فصل است که برای اولین بار معلق در بهار آموزش با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس و پس از آن به تعویق افتاد و با یک اختلاف مالی بین MLB و MLBPA است که نه تنها در این فصل در معرض خطر است بلکه بالقوه پیش نمایش از آنچه که زمان توافق دسته جمعی به پایان می رسد در پایان 2021.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>