جورج فلوید برادر Philonise فلوید به شهادت در کاپیتول هیل به عنوان کنگره بحث اصلاحات به پلیس

واشنگتن – جورج فلوید برادر است که شاهد کلیدی از آنچه انتظار می رود به یک اتهام قضایی مجلس جلسه کمیته صبح روز چهارشنبه در محور اصلاحات در میان در سراسر کشور تظاهرات خواستار پایان دادن به خشونت توسط اجرای قانون علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

Philonise فلوید است که انتظار می رود به بحث در مورد خود را در مرگ برادر در ماه گذشته در حالی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است. یکی از افسران درک چوین است در مواجهه با اتهام قتل درجه دوم برای نگه داشتن زانو خود را فشرده به Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت به او gasped برای بقا است. سه نفر دیگر از ماموران نیز به اتهام.

جورج فلوید مرگ و میر اخیر غیر مسلح سیاهپوست به دست پلیس در سراسر کشور – را مشتعل دو هفته ملی تظاهرات خواستار تغییرات چشمگیر در راه پلیس و نظم و انضباط افسران خود را. برخی از آنها حتی به نام “defunding” سازمان های اجرای قانون.

“میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر تماس با خارج “نمی توانم نفس’ به عنوان یک پاره در خیابان ها در سراسر کشور ما خواستار یک تغییر اساسی در فرهنگ اجرای قانون و معنی دار پاسخگویی برای افسران که مرتکب سوء رفتار.,” گفت: Jerrold Nadler نیویورک از حزب دموکرات که ریاست قوه قضائیه پنل. “امروز ما در تماس خود را پاسخ دهد.”

روز دوشنبه دموکرات کنگره رونمایی از بسته اصلاحات فراگیر به عنوان بخشی از عدالت در پلیس عمل 2020.

این لایحه خواستار اجباری داشبورد و بدنه دوربین برای پایان دادن به پلیس chokeholds و ایجاد یک رجیستری ملی برای پیگیری افسران با سابقه سوء رفتار. همچنین این امر بار استفاده از “بدون دست کشیدن از” حکم موارد دارو و پایان واجد شرایط ایمنی برای افسران پلیس آنها را شخصا مسئول نقض قانون اساسی از جمله نیروی بیش از حد.

بیشتر: دموکرات پرده گسترده پلیس اصلاحات لایحه افتخار جورج فلوید با 8 دقیقه, 46 ثانیه سکوت

“لحظه ای که از ملی و اندوه است که تبدیل به یک حرکت ملی اقدام به عنوان یک آمریکایی از سراسر کشور مسالمت آمیز در اعتراض به تقاضای پایان دادن به بی عدالتی” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در کاپیتول هیل در کنفرانس خبری با اشاره به جورج فلوید را کشتن. “ما نمی توانیم برای حل و فصل چیزی کمتر از تحول ساختاری تغییر کند.”

این لایحه تصویب می تواند از کمیته به عنوان اوایل هفته آینده آورده و به طبقه قبل از پایان سال, خانه, رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md., به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

اوهایو در کنگره جیم اردن بالا جمهوریخواهان در قوه قضائیه کمیته تحت فشار قرار دادند در این جلسه خواستار فلوید مرگ “به اشتباه به عنوان اشتباه می تواند” اما انتقاد دموکرات ها’ پاسخ به یک ناخالص نفس بیش از حد که لام همه افسران به عنوان پلیس بد.

“اکثریت قریب به اتفاق مأموران اجرای قانون به عهده دارند سخت کار قهرمانانه اولین پاسخ دهندگان” اردن گفت. “آنها را به افسران محافظت از کنگره محافظت از ما هر روز آنها را به افسران با عجله به (مرکز تجارت جهانی) برج های دوقلو در 911. آنها افسران در هر یک از محله های ما در هر یک از جوامع ما. هر روز هر شب هر شیفت کار می کنند به قرار دادن زندگی خود را در خط برای حفظ جامعه ما امن است.”

به عنوان یک مقابل جمهوری خواهان دعوت آنجلا آندروود Jacobs که برادر دیوید فدرال مامور اجرای قانون که به ضرب گلوله کشته شد در حالی که تامین امنیت در ایالات متحده دادگاه در اوکلند در جریان اعتراض های ماه گذشته بیش از فلوید مرگ است.

“وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین تظاهرات مسالمت آمیز و خشونت و حمله به مردم بی گناه” اردن گفت. “و قطعا وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین تظاهرات مسالمت آمیز و کشتن افسران پلیس.”

جمهوری خواهان در حال تهیه پاسخ خود را به رهبری سناتور. Tim Scott of South Carolina, the lone ایران آفریقایی آمریکایی در سنا است.

اسکات شنبه به خبرنگاران گفت: او از برخی از عناصر در خانه لایحه از جمله فدرال مجازات ممنوعیت افزایش الزامات مورد نیاز برای دوربین های بدن در افسران بیشتر ضد تعصب و بیشتر فدرال نظارت از ادارات محلی پلیس.

اما او گفت که او تمایلی به دستور پایان دادن به تاکتیک های پلیس مانند chokeholds و بدون دست کشیدن حکم.

“من اساسا خجالتی و دور از گفتن اجرای قانون محلی: ‘شما نباید فراموش که’ یا ‘شما می توانید این کار را انجام نمی'” اسکات به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل. “من فکر می کنم خود لایحه تمایل به دیده می شود به عنوان شاید یک ملی کردن برخی از مسائل اساسی و یا تکنیک های. با 7000-plus حوزه های قضایی آن را واقعا دشوار است برای من به فکر می کنم که ما در اینجا می توانید کشف کردن بهترین استفاده هر چند من به حمایت از برخی از نتایج که (دموکرات) به دنبال.”

بیشتر: جو بایدن در میان سخنرانان خواستار عدالت در عزاداری جورج فلوید که مرگ را لرزاند جهان

هیچ کدام از این روش ها عبارتند از “defunding” سازمان های پلیس که برخی از سمت چپ متمایل و گروه های مترقی قانونگذاران را خواستار شدند.

انجمن بین المللی روسای پلیس به نام defunding جنبش یک “غلط (و) کوته رویکرد است.” در بیانیه این سازمان گفت: گرفتن پول از سازمان خواهد “کاهش توانایی پلیس رهبران به تصویب این تغییر مثبت است که مورد نیاز است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از جمهوری خواهان کنگره را ضبط کرده و در این پیشنهاد به رنگ بزرگتر تماس برای اصلاحات به عنوان رادیکال.

بیشتر: چه ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ چیست و چرا برخی می گویند ‘اصلاحات’ کافی نیست

آرکانزاس خواه ایالت تام پنبه شنبه اعلام کرد او در معرفی قطعنامه ای که خواستار فلوید قتل “وحشتناک عمل می کنند که نقض اعتماد عمومی است.” آن همچنین گفت defunding منجر به “understaffed ادارات پلیس و undertrained افسران پلیس (و) افزایش خطر برخورد که در نتیجه استفاده از زور است.”

این قطعنامه co-اسپانسر شده از طرف دیگر در یک سناتور جمهوریخواه از جمله میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de