جورج Floyd: مغلوب ساختن پیشی جستن به دریافت “گزارش کامل” در مینیاپولیس مرگ خواستار آن را ” بسیار غمگین رویداد

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز چهارشنبه از مرگ یک مینیاپولیس, سیاه, مردی که پس از او مهار توسط پلیس آمریکا گفتن خبرنگاران او برنامه ریزی شده برای دریافت “گزارش کامل” در این حادثه که او به عنوان یک “بسیار غم انگیز رویداد است.”

در طول یک تور از مرکز فضایی کندی در فلوریدا که در آن رئیس جمهور برنامه ریزی شده بود به تماشای تاریخی SpaceX پرتاب موشک قبل از آن به تعویق افتاد به دلیل آب و هوای نامساعد تهمت پرسیده شد که آیا چهار افسران درگیر در این حادثه باید تحت پیگرد قانونی قرار.

“ما در حال رفتن به آن نگاه کنید و ما در حال رفتن به دریافت یک گزارش فردا زمانی که ما به عقب بر گردیم. و ما در حال رفتن به بسیار کامل گزارش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در اولین نظرات در مورد فلوید مرگ است. “اما یک روز بسیار غم انگیز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد توییتی که اف بی آی و وزارت دادگستری شد و بررسی این موضوع در درخواست خود را ارائه و تسلیت خود را به Floyd خانواده.

“من خواسته اند برای این تحقیقات به تسریع شود و تا حد زیادی قدردانی از همه از کار انجام شده توسط اجرای قانون محلی,” او اضافه شده است. “قلب من می رود به جورج خانواده و دوستان است. عدالت خواهد بود!”

جورج فلوید, 46, درگذشت دوشنبه شب در مدت کوتاهی پس از فیلم را به او نشان داد, دست به دستبند, نفس نفس زدن برای هوا و گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” به عنوان یک سیاه پوست به دست پلیس به زانو در گردن او. این ویدئو گرفته شده توسط bystander, گردش آنلاین و باعث تظاهرات در مینیاپولیس شنبه.

مینیاپولیس اداره پلیس اخراج چهار افسران درگیر در این حادثه در حالی که اف بی آی و دولت در اجرای قانون گفت: آنها در حال بررسی مرگ است. هزاران نفر از معترضان خواستار عدالت برای Floyd جمع آوری شده در این تقاطع که در آن فلوید بود مهار شنبه. تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شده با توجه به مینیاپولیس استار تریبیون اما تشدید تنش به عنوان گروه برتر حوزه پلیس.

ماموران لباس ضد شورش شلیک گاز اشک آور و nonlethal گلوله در جمعیت معترضان که دیده می شد پرتاب سنگ و بطری های آب با توجه به ستاره تریبون.

پلیس شناسایی افسران جمعه به عنوان درک چوین توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng. وکیل تام کلی گفت که او به نمایندگی از چوین افسر دیده می شود با زانو خود را در Floyd گردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان فلوید خواهر Bridgett فلوید خواست اداره پلیس به اقدام بیشتر در حالی که مینیاپولیس شهردار یعقوب فری به نام برای اتهامات جنایی واصل شود.

“من می خواهم برای کسانی که افسران به اتهام قتل به خاطر این که دقیقا چه چیزی آنها انجام داد. آنها به قتل برادر من; او گریه برای کمک به” Bridgett فلوید گفت: ان بی سی “امروز” در روز چهارشنبه.

مورد را به یاد می آورد 2014 مرگ اریک گارنر گزارشی مردی که در شهر نیویورک پس از او قرار داده شده در سبد توسط یک افسر پلیس است. گارنر شنیده شد در یک تصویری از این حادثه گفتن پلیس “من نمی توانم نفس بکشم” یک عبارت است که تبدیل به یک پاره در زندگی مهم جنبش است.

آنچه ما می دانیم در مورد مرگ جورج Floyd: 4 مینیاپولیس افسران پلیس پس از اخراج ‘هولناک’ تصویری بازدید رسانه های اجتماعی

فلوید از مرگ به دست آورد تا توجه را از ده ها تن از فعالان و سیاستمداران و افراد مشهور که ابراز خشم بیش از این حادثه.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد به نام حادثه یک “کشتار وحشتناک” و به نام “کامل” اف بی آی تحقیقات.

“تماشای زندگی او گرفته شود در همان شیوه ای بازتاب تقریبا همان کلمات اریک گارنر بیشتر از پنج سال پیش – “من نمی توانم نفس بکشم’ – است یادآوری غم انگیز است که این نه یک حادثه جدا شده اما یک بخشی از ریشه دوانده سیستمیک چرخه بی عدالتی است که هنوز هم وجود دارد در این کشور” بایدن گفت.

کمک: Ryan W. Miller, اردن, تهران, فضل Hauck

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de