جورج فلوید سرویس بیکاری ادعا Arbery مظنون در دادگاه: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

جورج فلوید به خاطر در مینیاپولیس خدمات

به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر این کشور بیش از مرگ جورج فلوید از چندین مراسم برگزار خواهد شد و دوشنبه در مینیاپولیس. فلوید درگذشت, یادبود روز پس از سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که فلوید بود و دستبند و گفت: او نمی تواند نفس بکشد. روز پنج شنبه در یک مراسم یادبود برگزار خواهد شد از 1 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر در شمال مرکزی دانشگاه. Rev. Al Sharpton ارائه خواهد شد مداحان; فلوید وکیل خانواده بنیامین Crump و فلوید اعضای خانواده نیز شرکت کنند. یادبود و مراسم عزاداری نیز برگزار می شود در کارولینای شمالی در روز شنبه و در تگزاس در هفته آینده.

 • اتهامات جدید در Floyd مرگ: چوین چهره قتل درجه دوم; 3 دیگر افسران شارژ
 • آنچه ما می دانیم: اطلاعات بیشتر در مورد فلوید مرگ و اتهام پول تقلبی در مینیاپولیس
 • Floyd Mayweather به کمک: بازنشسته بوکس قهرمان برای پرداخت هزینه های مراسم تشییع جنازه
 • منابع, راه هایی برای کمک: 100 راه شما می توانید اقدام

نزدیک به 2 میلیون آمریکایی به احتمال زیاد ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته

یکی دیگر از بیحس کننده موج COVID-19-مربوط به اخراج است به احتمال زیاد به گزارش روز شنبه با حدود 1.8 میلیون آمریکایی داشتن در زمینه برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری در هفته گذشته. که فشار کل نرخ بیکاری بیش از گذشته 11 هفته به متناوب 42.5 میلیون. اما آن را نیز خواهد علامت نهم مستقیم هفتگی کاهش پس ادعا می کند به اوج خود رسید و در 6.9 میلیون دلار در پایان ماه مارس.مدعیان ارائه بهترین اندازه گیری از اخراج در سراسر ایالات متحده, اما آنها را منعکس نمی کند فقط حقوق و دستمزد کاهش است. برخی از آمریکایی ها به دنبال منافع شده اند furloughed در حالی که دیگران خود را دیده اند ساعت کاهش می یابد.

 • ‘زندگی در حال تغییر رویداد: COVID-19 می تواند تغییر چگونه ما کار صرف و بازنشسته
 • کمک برای بیکاران: بحث بیش از 600 دلار در هفته در بیکاری کمک به تشدید عنوان ادعای افزایش

مردان متهم در Ahmaud Arbery قتل به نظر می رسد دادگاه گرجستان

سه مرد در قتل متهم Ahmaud Arbery برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در دادگاه صبح روز پنجشنبه با توجه به Glynn شهرستان دادرس دادگاه. Arbery یک نوجوان سیاه پوست به ضرب گلوله کشته شد سه بار در فوریه. 23 پس از یک پدر و پسر – گرگوری و تراویس McMichael – تعقیب او را در حالی که او دویدن را از طریق یک محله دو مایل از خانه خود را در نیوبرانزویک. یک سوم مرد سفید, ویلیام “Roddie” برایان جونیور اسیر قتل ، پنجشنبه شنوایی بود برای برنامه ریزی 9:30 a. m. ET. این جلسه یک پیوند شنوایی و یک پیوند شنوایی نبوده است برنامه ریزی شده در دادگاه گفت.

 • سوم دستگیری: مردی که در زمان تصویری از تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery بازداشت به جرم اتهام قتل
 • ‘یک بچه خوب’: Ahmaud Arbery یاد شده به عنوان ‘مرد فروتن’ با برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک برق
 • بسیاری از سوالات: جورج فلوید. Ahmaud Arbery. Breonna تیلور. چه چیزی به ما بگویید که ما کودکان ؟

NBA صاحبان در آستانه تصویب طرح به رزومه 2019-20 فصل

کمیسر NBA آدم نقره قصد دارد به پیشنهاد یک پایان به 2019-20 فصل در رقابتهای NBA حکام ویدئو کنفرانس یک فرد با آگاهی از جزئیات گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، هر چند امید است صاحبان تصویب طرح آن نیاز به یک سه چهارم رای یک احتمال باقی می ماند که بحث تکامل می یابد و رای نمی گیرد. نقره ای را پیشنهاد شامل حضور نه تیم از کنفرانس شرق و 13 و از کنفرانس غرب در مجموع 22 یک بازی در مسابقات نهایی دانه در هر کنفرانس و 16 تیم حذفی در ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است. اگر صاحبان رای در حمایت از این طرح ملی بازیکنان بسکتبال انجمن باید تصویب آن به سر بازی.

 • ‘نمی توان نادیده گرفت’: نقره ای, آدرس نژادی و نابرابری خشونت پلیس تظاهرات در لیگ یادداشت
 • ستون: نیکز صاحب دولان می رسد کم جدید با امتناع از صحبت کردن در جورج فلوید
 • “ما تا به حال به اندازه کافی”: Michael Jordan صحبت می کند در Floyd مرگ

J. C. Penney به فاش کردن بیش از 200 فروشگاه closings

وکلا برای خرده فروش J. C. Penney در روز پنج شنبه انتظار می رود که به آشکار در دادگاه تشکیل پرونده که از آن مکان فروشگاه را به طور دائم به عنوان بخشی از آن فصل 11 ورشکستگی طرح تغییر ساختار. بر اساس یک سند با ثبت اوراق بهادار و مبادلات کمیسیون های زنجیره ای آماده است به 242 فروشگاه به طور دائم ترک آن با حدود 600 باقی مانده مکان. ورشکستگی قاضی است که انتظار می رود برای برگزاری یک جلسه در مورد پیشنهاد تعطیلی ژوئن 11. J. C. Penney برای ورشکستگی زمینه حفاظت در مارس 15, با استناد به بدهی بیش از حد سال با کاهش فروش و همه گیر تعطیلی.

 • شرکت راه اندازی: J. C. Penney اعلام جدید خانه نام تجاری در حالی که برنامه ریزی برای فروشگاه بسته شدن در ورشکستگی
 • پس از ورشکستگی برنامه: J. C. Penney می گوید آن را نزدیک به 29 درصد از فروشگاه های آن
 • Coronavirus aftermath: موارد ورشکستگی فروشگاه بسته شدن شمع تا به عنوان ویروس ویران کردن برای J. C. Penney هرتز دیگران

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de