جورج فلوید تظاهرات توت فرنگی, moon, تهمت بازديد مین: 5 چیزهایی که می دانیم جمعه

واتیکان رسمی برای برگزاری جورج فلوید نماز در رم

کاردینال کوین فارل بالاترین-رتبه بندی آمریکا در واتیکان منجر خواهد شد و یک نماز در رم جمعه به دعا برای “همزیستی مسالمت آمیز” پس از مرگ جورج فلوید و تظاهرات که فوران در سراسر ایالات متحده فارل, ایرلندی-متولد تابعیت شهروند ایالات متحده است بخشدار واتیکان خانواده و عوام ، پاپ فرانسیس در این هفته تقبیح فلوید مرگ و “گناه نژادپرستی” در حالی که محکوم کردن خشونت به عنوان “خود مخرب و خود شکست.” او به دادگاه تجدید نظر برای آشتی ملی و صلح است. نماز خدمات خواهد آمد یک روز پس از صدها نفر از اعضای خانواده فعالان و دیگر عزاداران با حضور در مراسم یادبود به سلام و غمگین Floyd — به یاد می آورد به عنوان روح لطیف و فرمانده حضور — و خواهان عدالت برای زندگی کوتاه با “بد است.”

  • او هرگز او را رشد’: فلوید سوگواری توسط فرزندان و خانواده و دوستان و غریبه ها
  • بزرگداشت: فلوید یادبود آمریکایی ها به ارمغان می آورد با هم در عزاداری, خشم مانند قبل از هرگز
  • “من عصبانی هستم’: DC اسقف تقبیح مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا بازدید پلیس پس از پاک کردن معترضان با گاز اشک آور
  • ‘کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن’: اوباما و انتقاد از تهمت فلوید پس از معترضان از پارک

مغلوب ساختن پیشی جستن سر به مین با وجود نگرانی از ناآرامی های

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید مین جمعه, آخرین توقف در تور خود را از شرکت های تولید تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به مین اول خود را پس از او رئیس جمهور شد, می آید به عنوان متحده را آغاز کرده اند به تدریج بازگشایی میان همه گیر است که توقیف اقتصاد ایالات متحده. اما برخی از قانونگذاران در برابر مراجعه کنید. با استناد به نگرانی های امنیتی مین رژیم صهیونیستی است. جانت میلز یک دموکرات خواست تهمت به سفر به خارجه و هشدار داد که ریاست جمهوری دیدار می تواند ایجاد “ناآرامی” به عنوان اعتراضات پیاپی در شهرستانها در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

  • واشنگتن اسقف اعظم تقبیح تهمت مراجعه به کاتولیک حرم به عنوان ‘گیج کننده” و “قابل سرزنش’
  •  مغلوب ساختن پیشی جستن را قبول نمی کند جمهوری خواه نامزدی در شارلوت, RNC اعلام کرد

8 میلیون شغل زیان پیش بینی شده برای ماه مه

روز جمعه وزارت کار پیش بینی شده است به گزارش 8 میلیون خالص زیان کار در اردیبهشت و نرخ بیکاری که شروع به پریدن کرد به 19.5%. در ماه آوریل ایالات متحده ریختن 20.5 میلیون شغل تعداد بی سابقه ای که منجر به یک رکورد بالا نرخ بیکاری از 14.7%. حقوق و دستمزد پردازنده ADP گفت که کسب و کار ریختن 2.8 میلیون شغل در ماه مه تیره و تار مجموع اما به خوبی زیر این نه میلیون اقتصاددانان پیش بینی شده است. یک دلیل کلیدی است که یک وانت در استخدام, می گوید: علامت زندی اقتصاددان ارشد از مودی تجزیه و تحلیل کمک می کند که ADP کامپایل گزارش.

  • آمریکایی های آفریقایی تبار تحمل فشار بحران اقتصادی موجب شده توسط coronavirus

Universal Orlando به بازگشایی

پس از بسته شدن برای بیش از دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس پارک در حال آماده شدن برای باز کردن دوباره. روز جمعه Universal Orlando خواهد بود یکی از بزرگترین پارک در کشور برای بازگشایی شده است. اما بازگشایی پارک خواهد شد نگاه بسیار متفاوت برای بازدید کنندگان و کارکنان. به محض ورود نوکر پارکینگ در دسترس نخواهد بود و ماشین را پارک یک یا دو فضا از هم جدا. بازدید کنندگان را دریافت چک دما و هیچ کس با دمای بالای 100.4 درجه خواهد بود و مجاز به وارد کنید. کارکنان را نیز دریافت خواهد کرد متوسط چک.

  • پارک خواهد شد نگاه های مختلف زمانی که آنها بازگشایی
  • جولای 11 بازگشایی تاریخ برای دیزنی سحر و جادو پادشاهی پادشاهی حیوانات

در آسمان: توت فرنگی ماه (برای همه), penumbral ماه گرفتگی (برای برخی)

Moonwatchers خواهد شد که یک سال خاص در سال 2020 با 13 ماه کامل روشن آسمان شب از جمله توت فرنگی, ماه شب جمعه است. ماه را می شود نام خود را از توت فرنگی های وحشی که رسیدن در این زمان از سال در شرق آمریکای شمالی با توجه به Accuweather. ماه را کمی تیره تر به نظر می رسد با توجه به penumbral ماه گرفتگی قابل مشاهده در استرالیا و آسیا و اروپا و آفریقا است. نه به عنوان دیدنی – و یا قابل توجه – به عنوان یک کل ماه گرفتگی, یک penumbral ماه گرفتگی است و نه ظریف پدیده ای که رخ می دهد زمانی که ماه کامل حرکت را از طریق بخش بیرونی سایه زمین (شناخته شده به عنوان سایه روشن). گرفتن توت فرنگی moon rising در حدود غروب آفتاب به دنبال شرق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de