جورج فلوید تظاهرات زندگی می کنند به روز رسانی: خشم سیل شهرستانها در سراسر ایالات متحده; پنتاگون می تواند به منظور پلیس نظامی به مینیاپولیس گزارش می گوید

در سراسر کشور تظاهرات به خیابان ها ریختند برای چهارمین روز برای بیان خشم خود را بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس خود را نگه داشته زانو فشار به گردن خود را برای بیش از هشت دقیقه است.

در صحنه هر دو مسالمت آمیز و خشونت آمیز در سراسر کشور هزاران نفر از معترضان شعار “نه عدالت بدون صلح” و “می گویند نام خود را. جورج فلوید.” آنها برافراشتند نشانه خواندن به او گفت: “من نمی توانم نفس بکشم. عدالت برای جورج.”

درک مایکل چوین دستگیر شد جمعه در مینیاپولیس به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در ارتباط با فلوید مرگ است.

صبح روز شنبه پس از 72 ساعت از ناآرامی در مینیاپولیس رژیم صهیونیستی است. تیم Walz توصیف اعتراض صحنه را به عنوان یک “عملیات نظامی.”

“این است که در مورد جورج مرگ است. این است که در مورد بی عدالتی که واقعی بودند. این است که در مورد هرج و مرج ناشی بودن,” Walz گفت.

آتش سوزی و غارت و تخریب شد جدا نیست به مینیاپولیس. در دیترویت یک فرد حضور در اعتراض به ضرب گلوله کشته شد به مرگ است. آتلانتا دیدم CNN مرکز حمله کردند و آن شهردار التماس کرد برای آرام است.

ماندن تا به روز در جورج فلوید داستان با ثبت نام برای ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه. در اینجا آخرین تحولات:

  • یکشنبه از 1700 سرباز گارد ملی را در شهرهای دوقلو و مقامات گفتند که استقبال از پنتاگون که به گفته آنها به طور مستقل خواسته پلیس به صورت آماده به سر به مینه سوتا.
  • Sekula قانون دفاتر صدور بیانیه ای در اواخر جمعه گفت چوین را Kellie است ثبت طلاق.
  • به عنوان خشم ریخته در سراسر ایالات متحده بیش از جورج فلوید مرگ یک شب دوم از Breonna تیلور تظاهرات مشخص شده بود خرابکاری در مرکز شهر لوئیزویل.

خواندن این: کارشناسان می گویند زانو به گردن داری خطرناک است اما مینیاپولیس آن را اجازه می دهد.

‘شورش است که زبان از بی سابقه’: MLK قدرتمند نقل قول طنین انداز میان جورج فلوید تظاهرات

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. پایین برای آخرین. به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران Trevor هیوز و تایلر دیویس برای گزارش از صحنه است.

ساحل به ساحل تظاهرات خشم در

معترضان در مینیاپولیس تا حد زیادی نادیده گرفته و این شهر به تازگی برقرار 8 بعد از ظهر حکومت نظامی و ادامه داد: راهپیمایی از طریق خیابان در برخی موارد آسیب رساندن به ساختمان.

در دیترویت 19 ساله کشته شد اواخر جمعه شب پس از از کار اخراج شدند عکس را به یک جمعیت از معترضان توسط ناشناخته مشکوک در یک خاکستری دوج دورانگو.

آتلانتا شهردار خواستار حفظ آرامش از معترضان یک پلیس ماشین آتش زده ماموران با بطری تخریب مقر سی ان ان و شکست را به یک رستوران.

“شما disgracing شهر ما; شما در حال disgracing زندگی جورج فلوید … ما بهتر از این” آتلانتا شهردار Keisha لنس کف’ گفت: از تظاهرات خشونت آمیز در یک کنفرانس مطبوعاتی.

در جای دیگر, تظاهرات در, آیووا, Indianapolis و لوئیزویل, کنتاکی نیز خشونت تبدیل شد. تظاهرات شامل سنگین حضور پلیس در لس آنجلس و نیویورک. جزئیات بیشتر.

– Joel شانون

AP: پلیس می تواند اعزام به مینه سوتا

پنتاگون روز شنبه دستور داد که ارتش برای قرار دادن نظامی واحدهای پلیس در حالت آماده باش به سر به مینیاپولیس در اطلاع کوتاه در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست آسوشیتد پرس گزارش با توجه به سه نفر با دانش مستقیم از دستورات است که نمی خواهم نام خود را استفاده می شود چرا که آنها مجاز به بحث در مورد آماده سازی.

با توجه به گزارش AP سربازان از فورت براگ در کارولینای شمالی و فورت درام نیویورک دستور داده شده است به آماده شدن برای استقرار در عرض چهار ساعت شود. سربازان در فورت کارسون در کلرادو و فورت رایلی در کانزاس گفته شده به صورت آماده در عرض 24 ساعت.

شهردار بیل د Blasio قول بررسی خشونت در نیویورک

ویدئو های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد شهر نیویورک ماموران با استفاده از باطوم و تنه زدن معترضان را به عنوان آنها در زمان مردم را بازداشت و پاکسازی خیابان ها. یک ویدئو نشان داد که در افسر با شدت بهم زدن یک زن به زمین به عنوان او راه می رفت گذشته او در خیابان.

تظاهرکنندگان را لرزاند یک ون پلیس, تنظیم آن را به آتش کشیده, ناخوانا, نقاشی های دیواری در سراسر آن سوخته بدن و تنظیم آن را شعله ور دوباره به عنوان افسران عقب نشینی کردند. بلوک دور معترضان با استفاده از یک باشگاه به خمیر یکی دیگر از وسیله نقلیه پلیس.

“وجود خواهد داشت یک بررسی کامل از آنچه اتفاق افتاده امشب” شهردار, بیل د Blasio توییتی با اشاره به بروکلین اعتراض. “ما هرگز نمی خواهم برای دیدن یک شب دیگر شبیه به این.”

حقوق مدنی رهبران اصرار پلیس برای جلوگیری از نیروی نظامی با شدت بهم زدن تهمت برای ریختن سوخت در آتش’

برآمده تا خاطرات درگیری پلیس با معترضان در طول جنبش حقوق مدنی ملی رهبران حقوق مدني درخواست مینیاپولیس مقامات به استفاده از نیروی نظامی علیه تظاهرکنندگان. آنها همچنین به نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صورت بالقوه تحریک خشونت بیشتر ،

“ما نیاز به افسران به اقدام است که بالا گرفتن تنش است. این نظامی حضور پلیس است نه کمک به وضعیت” کریستن کلارک رئیس جمهور از وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن برای ریختن سوخت در آتش به معنای واقعی کلمه دفاع مرگبار خشونت مورد استفاده قرار گیرد.”

این کمیته و دیگر حقوق مدنی گروه از جمله NAACP رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر ملی شهری لیگ, شبکه اقدام ملی و NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق, Inc., با ارسال نامه ای در اواخر روز پنجشنبه به مینیاپولیس شهردار یعقوب فری و رئیس پلیس Medaria Arradondo خواستار آنها را به استفاده از نیروی نظامی علیه داعش است.

– دبورا Barfield بری

اخراج مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر رزرو

درک مایکل چوین, 44 دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در اتصال به Floyd مرگ است. او به رزرو رمزی زندان شهرستان است.

یک شکایت کیفری است که مراجع بدن دوربین های فرسوده توسط چهار شرکت سابق افسران درگیر در این حادثه میریزد نور اضافی در مورد آنچه اتفاق افتاده در روز یادبود در لحظات قبل و بعد از فلوید مرگ است.

Hennepin شهرستان وکیل شکایت گفت: چوین او زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه از جمله دو دقیقه و 53 ثانیه پس از فلوید بود و غیر پاسخگو است. جزئیات بیشتر.

Change.org دادخواست رشد می کند در سرعت ضبط

یک دادخواست در Change.org با عنوان “عدالت برای جورج فلوید” تولید شده بیش از 6.3 میلیون امضا که از شب جمعه و آن را سریعترین رشد درخواست در سایت ،

این طومار که آغاز شده بود 15 ساله Richard S. شد در حال رشد در نرخ یک امضای هر دو ثانیه که از صبح جمعه ، Change.org در بیانیه ای گفت.

“این رفته دورتر از من تا کنون تصور” گفت: Kellen Change.org در بیانیه ای. “من امیدوارم که این کمک می کند را عدالت برای جورج فلوید و خانواده خود را که آنها سزاوار است.”

نایک طول می کشد اجتماعی پایه در روابط

نایک شعار معروف “فقط آن را” واژگون شد توسط خود Instagram post.

کفش شرکت ارسال شده در جمعه شب یک اجتماعی آگاهانه پیام به بیش از 112 میلیون پیروان.

حوادث که منجر به مرگ و میر مردان سیاه و زنان در ایالات متحده گرفته اند مقدم این هفته و با یک متن ساده بر روی صفحه نمایش ویدئو, نایک ساخته شده آن موضع روشن است.

“برای یک بار آن را انجام نمی. نمی تظاهر وجود یک مشکل در امریکا است. لازم نیست به نوبه خود پشت خود را در نژاد پرستی. را قبول نمی کند بی گناه بودن را از ما گرفته. را ندارد به هر بهانه ای. فکر نمی کنم این تاثیر نمی گذارد شما. نمی نشستن و سکوت. فکر نمی کنم شما نمی تواند بخشی از این تغییر. بیایید همه بخشی از این تغییر است.”

– جاش ریورا

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de