جورج فلوید تظاهرات فصل طوفان غرور ماه آغاز می شود: 5 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در دوشنبه

جورج Floyd: شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده تحمیل حکومت اعتراض

مردم سراسر کشور را گرفت در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در روز پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید که در بازداشت پلیس درگذشت. به عنوان شهرستانها سعی در سرکوب تظاهرات چند فرمانداران و شهرداران سراسر کشور اعمال شده یا تمدید حکومت در صبح روز دوشنبه در انتظار یک شب دیگر از ناآرامی. بیش از 20 شهرستانها تحمیل کرده اند برخی از نوع حکومت نظامی. مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz اعلام کرد او را تمدید حکومت نظامی برای مینیاپولیس و سنت پل از طریق پنج شنبه صبح. شهرهای دیگر که اعلام کرد حکومت شامل شیکاگو و لس آنجلس و سان فرانسیسکو و میامی و کلیولند, Indianapolis, سیاتل, Louisville – که در آن Breonna تیلور کشته شد – Richmond, Va., پرتلند و سنگ.

  • ‘از آن زمان به ایستادن’: تظاهرات مسالمتآمیز غارت و مناجات در ششمین شب از جورج فلوید تظاهرات.
  • جورج فلوید تظاهرات: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟
  • منابع, راه هایی برای کمک: چگونه شما می توانید از صفحه اصلی.

مشغول طوفان فصل انتظار می رود تا 19 به نام طوفان ممکن است

آن را به طور رسمی آغاز فصل طوفان و آن را می رود به یکی از پر مشغله. فصل می رسد در برابر پس زمینه از کروناویروس که تقریبا قطعا تاثیر تخلیه و پناهگاه از نزدیک شدن طوفان. سازمان ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) انتظار دارد که 13 تا 19 به نام طوفان برای توسعه این فصل (6-10 بودن طوفان). اگر پیش بینی ها درست باشد, از آن خواهد شد یک رکورد پنجمین سال متوالی بالاتر از نرمال فعالیت است. که ضرب و شتم قبلی چهار سال رگه مجموعه از سال 1998 تا 2001. فصل اجرا می شود از طریق Nov. 30 با طوفان به طور معمول اوج در ماه اوت و سپتامبر.

  • طوفان میان coronavirus: طوفان در یک بیماری همه گیر: ‘کاملا که ما سناریو کابوس’
  • نیروگاه طوفان: دارد رده 5 طوفان مانند دوریان جديد ‘عادی’?

کلید های فلوریدا برای بازگشایی, برای, گردشگران, هتل ها محدود به 50 درصد اشغال

کلید های فلوریدا را دوباره باز به گردشگران دوشنبه بیش از دو ماه پس از جزیره های زنجیره ای بسته به بازدید کنندگان است. پست های بازرسی که منع بازدید کنندگان از آمدن به کلید های فلوریدا حذف خواهد شد و در هتل ها و دیگر موسسات مسکن از جمله اردو و اجاره تعطیلات نیز مجاز به بازگشایی در 50 درصد اشغال. این کسب و کار باید پیاده سازی, بهسازی ایستگاه و به دنبال آمریکایی هتل و محل سکونت ارتباط تمیز کردن دستورالعمل برای COVID-19. فرودگاه قراضه و اتوبوس محدودیت نیز برداشته شود در ماه ژوئن. اما اگر کلید های فلوریدا تجربه افزایش موارد پس از بازگشایی مجدد “محدودیت ممکن است افزایش و امکانات ممکن است دوباره بسته شود” با توجه به بیانیه Monroe County مدیریت اضطراری.

  • متحده ممکن است بازگشاییاما هنوز هم بسیاری از نیاز مسافران به خود شده است. در اینجا که در آن.

بیماری همه گیر کوروناویروس به تاثیر غرور ماه فعالیت

شروع ماه ژوئن در روز دوشنبه نیز نشانه آغاز غرور ماه که یادآور Stonewall شورش در شهر نیویورک 51 سال پیش. در 28 ژوئن سال 1969 نیویورک حمله پلیس استون وال در مسافرخانه, گی, نوار جرقه تظاهرات خیابانی در اطراف روستای گرینویچ در محله. با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس بیش از 475 غرور حوادث در سراسر ایالات متحده آمریکا شده است لغو و یا به تعویق افتاد, واشنگتن پست گزارش شده است. اگر شما نمی توانید در جشن غرور ماه در فرد در اینجا 10 به تازگی منتشر شده کتاب که جشن, بررسی و قهرمان, گی زندگی.

  • چگونه به یک همجنسگرایان متحدطی غرور ماه و فراتر از آن
  • از آرشیو: 10 مکان که در آن تجاوز تاریخچه ساخته شد
  • چرا ما باید LGBTQ غرور و نه “راست پراید’

Coronavirus-رایگان مونته نگرو برای باز کردن مرزها به گردشگران – اما گرفتن وجود دارد

مونته نگرو اولین کشوری که به ادعای پیروزی بیش از coronavirus با هیچ فعال موارد است باز کردن مرزهای خود دوشنبه – اما نه برای همه. این کشور نخست وزیر Dusko Markovic اعلام کرد که گردشگران تنها مجاز به وارد کردن از کشورهای است که با معیارهای خاصی است. کشورهای اروپایی که شهروندان خواهد بود قادر به عبور بیش از این کوچک مرزهای کشور باید در حال حاضر بیش از 25 COVID-19 بيمار در هر 100 ، 000 نفر است. Markovic گفت: کشورهایی که معیارهای کرواسی اسلوونی, اتریش, آلمان, لهستان, مجارستان, آلبانی و یونان. آخرین مورد ثبت شده از coronavirus در مونته نگرو بود که حدود سه هفته پیش.

  • مسافرت های بین المللی است اجازه داده نشده است ؟ ببینید زمانی که اسپانیا, مکزیک, ایتالیا, انگلستان, برنامه ریزی برای بازگشایی مرز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>