جورج فلوید ادامه اعتراضات در سراسر کشور به عنوان صدها نفر دستگیر شهرستانها آغاز صدور حکومت

اعتراضات در سراسر کشور به طور پیوسته تشدید یک روز پس از مینیاپولیس افسر پلیس دستگیر شد و به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد از جورج فلوید.

افسر سابق Derek چوین چهره این اتهامات که فعال گروه می گویند ناکافی پس از اطرافیان گردش یک فیلم چوین فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

افزایش تعداد تظاهرات انتظار می رود به جای شنبه به عنوان فعالان مرحله ملی بعد از اعتراض چوین و خشونت پلیس وارده در سراسر کشور.

به تظاهرات ادامه پنج روز پس از مرگ فلوید در اینجا این است که یک شهر با شهرستان در چه خواهد بود در حال وقوع در سراسر ایالات متحده است.

مینیاپولیس: گارد ملی حرکت به مرکز شهر

گارد ملی را آغاز کرده است در حال حرکت به مرکز شهر, مینیاپولیس, شنبه. فرماندار مینه سوتا گفت که او خواهد بود “به طور کامل بسیج” گارد ملی پس از یک شب تظاهرات که به او گفته شد دیگر در مورد مرگ جورج فلوید بلکه یک “حمله” در جامعه مدنی توسط افرادی که نه از جامعه.

“وضعیت در مینه سوتا است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید. آن است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال بزرگ ما cites” رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

شهرداران شهرهای دوقلو تکرار فرماندار ادعا می کنند که اکثریت معترضان از خارج مینه سوتا اما بلافاصله ارائه جزئیات.

— ترور هیوز و اردن کولور سیتی, ایالات متحده آمریکا امروز

Visali کالیفرنیا: ‘این است که امریکا’

صدها نفر از معترضان پس از نونهالان تا بزرگسالان – صف یک بزرگراه شعار “black lives matter” و برگزاری نشانه هایی است که گفت: “عدالت برای جورج فلوید” و “ما خواهد بود تغییر دهید.” یکی از معترضان به ارمغان آورد یک بلندگوی قابل حمل و Childish Gambino است “این امریکا است.” اتومبیل honked آنها به عنوان سوار گذشته است.

– Vongni یانگ ویسالیا بار دلتا

Cincinnati: مقررات منع رفت و آمد اعمال شده

Cincinnati بدترین شب از ناآرامی های مدنی در تقریبا دو دهه به راه شنبه به فراخوان برای تظاهرات مسالمت آمیز و پایان دادن به خشونت است.

اما حتی به عنوان کسب و کار تمیز کردن آسیب های ناشی از خرابکاری و غارتگران جمعه پلیس و مقامات شهر آماده برای امکان مشکل بیشتر است. شهردار جان Cranley گفت: این شهرستان تحمیل خواهد شد 10 بعد از ظهر حکومت نظامی روز شنبه و یکشنبه در تلاش برای tamp پایین ناآرامی.

“ما اعتقاد داریم آن را محتاطانه” Cranley گفت: مقررات منع رفت و آمد. “ما را از این طریق دریافت کنید.”

کلمبوس: روز تظاهرات صلح آمیز

برای راست سومین روز تظاهرات و همگرا در مرکز شهر کلمبوس برای نشان دادن بیش از فلوید مرگ است. شنبه را روز اعتراض و جلب بیشتر مردم — حداقل حدود 2,000 — بود اما آرام تر از شب جمعه وقتی که ویندوز از بسیاری از کسب و کار شکسته شد و معترضان در مواجهه با پلیس تا صبح زود ساعت.

— دن شاخ شارون کولیج, Madeline میچل و الکساندر کولیج Cincinnati Enquirer

— توسط Lucas, Sullivan, بث برگر مارک Kovac, The Columbus Dispatch

شیکاگو: ‘می گویند نام خود را’

صدها نفر از معترضان در مرکز شهر جمع شده بودند در فدرال پلازا در بعد از ظهر شنبه برای یک تظاهرات سازماندهی شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. معترضان شعار می دادند “می گویند نام او جورج فلوید” و “می گویند نام او Breonna تیلور” به عنوان رانندگان honked خود شاخ. برخی از علائم و گفت “black lives matter” و “آزادی و عدالت برای همه است.”

روچستر: “برای بیش از 400 سال ما شده اند در درد’

صدها نفر در راهپیمایی به ایمنی ساختمان در مرکز شهر روچستر شنبه به افتخار قربانیان خشونت پلیس. سازمان دهندگان و شرکت کنندگان خواست تا با پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

“چهار صد سال پیش یک دروغ گفتین — دروغ سفید برتری و حقارت” گفت: ملانی Funchess مدیر جامعه نامزدی برای انجمن بهداشت روان روچستر/ Monroe County است. “برای بیش از 400 سال ما شده اند در درد.”

برخی از اعضای جمعیت “برچسب” یا اسپری رنگ ها و اشیاء دیگر در طول راه خود اقدامات بعد از آن را محکوم کرد توسط برگزارکنندگان این رویداد است. روچستر پلیس حاضر در این تجمع اما دخالت ندارد. برخی مسلح بودند و انجام سپر.

– سارا Taddeo ایالات متحده آمریکا امروز, شبکه

آتلانتا: وضعیت اضطراری

گرجستان فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در اوایل روز شنبه برای فعال کردن حالت گارد ملی.

برایان کمپ توییتی که تا به 500 نفر از اعضای گارد استقرار بلافاصله “برای حفاظت از افراد و اموال در آتلانتا.” او گفت که او عمل کرده و در درخواست از شهردار آتلانتا Keisha لنس پایین که زودتر درخواست کرد برای آرام است.

حداقل سه افسر پلیس زخمی شد و متعدد وجود دارد دستگیری در روز جمعه تظاهرات آتلانتا سخنگوی پلیس Carlos Campos گفت.

— آسوشیتد پرس

دالاس: ایمنی عمومی در افغانستان

فرماندار تگزاس ابوت مستقر دولت وزارت امنیت عمومی نیروهای نظامی برای کمک به ادارات محلی پلیس با تظاهرات در دالاس, هوستون, سن آنتونیو و آستین.

دیترویت: حداقل 60 دستگیری

شنبه تظاهرات انتظار می رود که تنش زیر یک سری از درگیری های خشونت آمیز در طی چه قرار بود یک تظاهرات مسالمت آمیز.

21 سال از یستپینت بود به ضرب گلوله ناشناخته و مشکوک; مشخص نیست اگر این حادثه است که متصل به نزدیکی خشونت پلیس تظاهرات, دیترویت, پلیس گفت:.

حداقل 60 نفر دستگیر شدند. اکثر کسانی که دستگیر اقامت در خارج از دیترویت در مترو دیترویت منطقه است.

— مردیت Spelbring مطبوعات آزاد دیترویت

Greenville, S. C.: سازمان تشویق وحدت

بیش از 200 نفر در گرینویل در صبح روز شنبه برای یک اعتراض مسالمت آمیز.

Dalores Bowens یکی از سازمان دهندگان گفت: هدف از این اعتراض است به برجسته کردن خطرات که مردم و دیگران چهره در زمان از پلیس. اما هدف او را تشویق به وحدت و مسالمت آمیز بیان خشم و سرخوردگی.

یکی دیگر از اعتراض برنامه ریزی شده است بعد از این بعد از ظهر.

– مایک الیس اریک کانر و سارا Sheridan, Greenville, اخبار

لویی: Out-of-towners خرابگری مرکز شهر

پس از یک دنباله دار از خرابکاری در سراسر خیلی از مرکز شهر لوئیزویل که مسئولان شهرستان نسبت به out-of-towners کنتاکی رژیم صهیونیستی. اندی Beshear اعلام کرد او می خواهم ارسال گارد ملی به لوئیزویل تماس آن را یک گام به “اطمینان از ایمنی همه” و “کمک به حفظ صلح است.”

در همین حال شهردار گرگ فیشر گفت که او در حال اجرای یک غروب-به-سحر مقررات منع رفت و آمد برای آینده تظاهرات در برابر پلیس تیراندازی از Breonna تیلور در ماه مارس است.

فیشر گفت: گارد ملی می رسند در لوئیزویل “بعد از امروز.”

“آنچه که ما را دیده اند, به خصوص در شب گذشته و چه اطلاعاتی ما می گوید در حال رفتن به اتفاق می افتد امشب در خارج از گروه های در حال حرکت در تلاش برای ایجاد خشونت به ضرر همه است که در آن خیابان” گفت: Beshear. “ما نمی توانیم اجازه Breonna میراث بود خدشه دار با خشونت و ما نمی توانیم اجازه خیابان های ما به خشونت کشیده شد.”

دارسی کاستلو لویی پیک مجله

ایندیاناپولیس: ده ها تن از کسب و کارهای آسیب دیده

ایندیاناپولیس شهری رئیس پلیس Randal تیلور گفت: جمعه شب تظاهرات ادامه داد: از طریق حداقل 4 صبح شنبه که در آن جمعیت زیادی از مردم در اعتراض به کشتار سیاه شهروندان با پلیس از جمله Dreasjon نی در Indianapolis, Breonna تیلور در لوئیزویل کنتاکی و اخیرا جورج فلوید در مینیاپولیس.

“وجود دارد فوری تنش از یک اعتراض مسالمت آمیز به خرابکاری و دیگر اعمال خشونت آمیز” تیلور گفت.

از بیش از 200 تخمین زده می شود به نشان دادن, 27 دستگیر شده بود تیلور گفت و حداقل 30 کسب و کار پایدار نوعی از آسیب از جمله یک فروشگاه CVS که متحمل خسارت آتش.

پنج IMPD وسایل نقلیه آسیب دیده بودند و سه افسر پلیس زخمی شدند, او گفت:. سه غیرنظامی نیز مجروح از جمله یکی که پایدار چه او مشخص به عنوان “شدید پارگی” در حالی که لگد زدن به شیشه.

— آملیا Pak-Harvey, Indianapolis Star

مدیسون و میلواکی: گاز اشک آور جمعیت چرخید

رژیم صهیونیستی. تونی Evers شنبه مجاز ویسکانسین گارد ملی برای کمک به پاسخگویی به اعتراضات در میلواکی گفت: 125 اعضای گارد ساخته شد فورا در دسترس است برای اجرای قانون محلی است.

تظاهرات برنامه ریزی شده برای میلواکی و مدیسون در بعد از ظهر شنبه. تظاهرات در میلواکی تشدید خشونت شبانه پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت و فروشگاه های مختلف تخریب و غارت.

بیش از یک دوجین کسب و کارهای آسیب دیده بودند و حدود 50 نفر بازداشت شدند و یک شبه جمعه میلواکی رئیس پلیس آلفونسو مورالس گفت: روز شنبه در انتشار اخبار. یک میلواکی افسر پلیس دچار جزئی زخم گلوله در جریان تظاهرات.

— میلواکی ژورنال سنتینل کارکنان

ممفیس: بلند گو حرف زدن با جمعیت

تظاهرات مسالمت آمیز ادامه انتظار می رود شنبه شب به احتمال زیاد معکوس روز جمعه 300 نفر اعتراض.

جمعه تجمع کرده بودند قطعا انرژی های مختلف از دو روز قبل که مملو از خشم است.

به جای یک فرد پیشرو تماس-و-پاسخ سبک شعارهای ممفیس کشیش و فعال DeVante تپه مشترک خود را با بلند گو حرف زدن با مردم در میان جمعیت به هر کسی که می خواست یک فرصت برای رسیدگی به این جمعیت است.

برخی از مردم به اشتراک گذاشته شده داستان در مورد خود را مملو تعامل با پلیس است. یکی از سنگ به جمعیت. یک مرد به سادگی پرسید: این جمعیت با صدای بلند می گویند که سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.

— دزیره Stennett, Micaela A. وات و لورا Testino, Memphis, درخواست تجاری

شهر نیویورک: یک کهکشان مارپیچی به هرج و مرج

در ابتدا یک تظاهرات مسالمت آمیز در شهر نیویورک spiraled به هرج و مرج جمعه به معترضان skirmished با افسران پلیس تخریب خودروهای پلیس و آتش زدند.

ویدئو های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد ماموران با استفاده از باطوم و تنه زدن معترضان به عنوان آنها در زمان مردم را بازداشت و پاکسازی خیابان ها. یک ویدئو نشان داد که در افسر با شدت بهم زدن یک زن به زمین به عنوان او راه می رفت گذشته او در خیابان.

پورتلند: وضعیت اضطراری

پورتلند شهردار تد ویلر اعلام وضعیت اضطراری صبح روز شنبه پس از تظاهرات در این شهر شدت یافته است.

وضعیت اضطراری شامل منع رفت و آمد در شنبه آغاز در 8 p. m. و در حال اجرا را از طریق 6 صبح یکشنبه.

“سوختن ساختمان با مردم در داخل, سرقت از کوچک و بزرگ کسب و کار تهدید و اذیت و آزار خبرنگاران” او توییتی در اوایل صبح روز شنبه. “این نیست خواستار تغییر معنی دار در جوامع ما این است که نفرت انگیز است.”

Washington, DC: شهردار دفاع پلیس

شهردار پایتخت کشور در دفاع از شهر خود را در نیروی پلیس پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که او اجازه نمی دهد اجرای قانون محلی به “مشارکت” در پاسخ به جمعه تظاهرات در خارج از کاخ سفید است.

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود توییتی شنبه که پلیس محافظت خواهد هر کس صرف نظر از اینکه شهردار با آنها به توافق رسیدند.

“در حالی که او پنهان خود را پشت حصار ترس/تنهایی من ایستاده w/ مردم مسالمت آمیز ورزش اول خود را اصلاح و درست پس از قتل #GeorgeFloyd & صدها سال از نژادپرستی نهادی وجود ندارد باطل سگ & شوم سلاح. وجود دارد فقط یک ترس مرد,” او نوشت.

“من شهر ما و ملت ما به ورزش بزرگ داری حتی در حالی که این رئیس جمهور همچنان به تلاش برای تقسیم ما,” او ادامه داد.

— نیکلاس وو ایالات متحده آمریکا امروز

ویلمینگتون: معترضان سیاه, ترافیک

در ویلمینگتون, ده ها تن از معترضان مسدود شده و ترافیک در بزرگراه بین ایالتی 95. دلاور پلیس ایالتی به طور موقت بسته ایالتی حدود 2 p. m. ET. حداقل یکی از معترضان دیده می شود می تواند فوق العاده پنجره از یک SUV پلیس با توجه به فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>