جورج فلوید معترضان coronavirus همه گیر خرید اینترنتی نسکار در شارلوت: 5 چیزهایی که می دانیم شنبه

تظاهرات هزاران نفر در سراسر کشور بیش از جورج فلوید مرگ

مرگ جورج فلوید در ادامه به موج در سراسر ایالات متحده به عنوان تماس های بلندتر شد برای دستگیری این افسر پلیس که به زانو در گردن او برای چند دقیقه در یک “هولناک” تصویری. روز چهارشنبه تظاهرات در مینیاپولیس تفویض به هرج و مرج به عنوان گزارش از آتش سوزی در آمد از اطراف شهر و ویدئوها از غارتگران داخل فروشگاه به سرعت گسترش یافته و در رسانه های اجتماعی. سخنگوی پلیس جان سالمند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که این بخش در دست بررسی یک قتل در نزدیکی منطقه ای که در آن یک خبرنگار از استار تریبیون توییتی که یک غارتگر شده بود به ضرب گلوله کشته و با یک تماس صاحب مغازه. یک نفر در بازداشت اوایل روز شنبه با توجه به استار تریبیون اما پلیس نمی تایید اگر قربانی یک غارتگر.

  • جورج فلوید مرگ یکی دیگر زخم برای مینیاپولیس ” سیاه و سفید جامعه: ‘چرا نمی توانم فقط در ایالت مینه سوتا?’
  • نظر: تصویری از جورج فلوید دوخته توسط پلیس مینیاپولیس تکان دهنده است اما تعجب آور نیست
  • مینیاپولیس شهردار می خواهد افسر; 4 پلیس در جورج فلوید مرگ ID می خواهم; GoFundMe صفحه را افزایش می دهد $123K: آنچه ما می دانیم

بیماری همه گیر کوروناویروس fallout: گریم بیکاری بس

وزارت کار گزارش آخرین هفتگی بیکاری در شماره روز شنبه عنوان های اقتصادی و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس کنه ، اقتصاددانان برآورد بین 2.1 میلیون و 2.4 میلیون آمریکایی در زمینه برنامه های اولیه برای بیمه بیکاری در هفته گذشته. در پایان بالا که تعداد کسانی که در زمینه ادعای هفته قبل از, اما آن را از رکورد 6.9 میلیون که به دنبال کمک در اواخر ماه مارس است. هنوز هم اگر آخرین شمارش مسابقات که پیش بینی آن معنی خواهد بود که حدود 41 میلیون آمریکایی را برای اعمال نرخ بیکاری در فقط 10 هفته و تعداد سرسام آور است که نشان دهنده نرخ بیکاری است که بالاترین پس از رکود بزرگ.

  • آرایشگاه رفتن زیرزمینی: Bootleg آرایشگاه, سالن رشد
  • موارد ورشکستگی فروشگاه بسته شدن شمع تا به عنوان coronavirus ویران کردن برای J. C. Penney هرتز دیگران

چین تصویب قانون برای هنگ کنگ به خطر انداختن شهر استقلال

چین را مجلس شورای اسلامی تصویب و فراگیر جدید امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ روز پنجشنبه در یک حرکت است که خدشه دار این شهر استقلال را برانگیخته طرفدار دموکراسی تظاهرات و کشیده انتقاد شدید از ایالات متحده است. قوانین تصویب شده توسط کنگره خلق ملی می آید کمتر از 24 ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت که این دیگر به نظر این مستعمره سابق بریتانیا به طور مستقل از سرزمین اصلی چین است. حرکت ممنوعیت فتنه تجزیه طلبی و همچنین اجازه می دهد تا دولت چین آژانس های امنیتی به کار در این شهرستان است. منتقدان هشدار داده اند این قانون می تواند طلسم پایان از هنگ کنگ به عنوان یک مالی بین المللی hub.

مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده برای بازگشایی

مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده را بازگشایی به مهمانان پنج شنبه یک روز پس از بد آب و هوا به تعویق افتاد تاریخی SpaceX پرتاب موشک. بازدید کننده پیچیده که بسته مارس 16 با توجه به کروناویروس همه گیر خواهد شد که پذیرش کاهش حضور و غیاب محدودیت ها و تعداد محدودی از جاذبه های در دسترس است. در طول بازدید کننده پیچیده را بازگشایی فاز آن را تشویق پیشبرد پذیرش روزانه خرید در حالی که نیاز به پوشش صورت و دما نمایش برای کارکنان و مهمانان. معلوم نیست که آیا این مجموعه ارائه خواهد شد راه اندازی-مشاهده فرصت — به طور منظم جاذبه برای بازدید کنندگان — پس از بازگشایی.

نسکار در شارلوت: تاخیر به رانندگان فرصتی برای تمرکز

باران شسته شنبه برنامه ریزی شده در حال اجرا از Alsco لباس 500 در شارلوت موتور جاده سریع السیر وادار به آن را موکول به روز پنج شنبه در 7 p. m. ET (در FS1). تاخیر به رانندگان یک بیت از یک استراحت برای نسکار تیم در طول یک خسته کننده بازگشت به مسابقه. این rainout نیز مجبور به تعویق افتادن روز شنبه Xfinity سری مسابقه در Bristol Motor Speedway که در حال حاضر اجرا می شود و سه شنبه شب ، نسکار موج اول مسابقات در باز گشت خود را بالغ بر هفت رویدادهای ملی و بیش از 11 روز.

  • نسکار مسابقه به روز شده برنامه شامل سفر به آلاباما, بریستول,

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>