جورج فلوید در اعتراض به زنده به روز رسانی: 4 افسران در سنت لوئیس; مراسم تشییع جنازه برگزار می شود در ماه ژوئن در هوستون; DC اسقف محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید

ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او ارسال نظامی ایالات متحده به شهرستانها اگر خشونت و ادامه داد: اگر فرمانداران نمی استقرار گارد ملی تظاهرات ادامه داد: شنبه شب برای هفتمین روز در پی مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

وجود دارد تظاهرات مسالمتآمیز در دالاس و فورت ورث تگزاس در میان مکان های دیگر اما انگیزترین لحظات در لس آنجلس, شیکاگو و جاهای دیگر.

پلیس می گویند چهار افسران اصابت گلوله پس از تظاهرات در سنت لوئیس که در آغاز مسالمت آمیز جمعه شد خشونت آمیز یک شبه با تظاهرکنندگان فوق العاده ویندوز و سرقت اقلام از کسب و کار و سوزش آتش سوزی در منطقه مرکز شهر.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

  • جورج فلوید مراسم تشییع جنازه برگزار خواهد شد ژوئن 9 در زادگاه خود هوستون. خانواده قبول پیشنهاد از سابق قهرمان بوکس Floyd Mayweather به پرداخت هزینه برای خدمات مراسم تشییع جنازه. وجود خواهد داشت دو مراسم برگزار شده در مینیاپولیس و کارولینای شمالی قبل از مراسم تشییع جنازه.
  • مستقل کالبد شکافی درخواست شده توسط Floyd اعضای خانواده نشان داد که فلوید بود خفه به مرگ است. خانواده خواستار اتهام قتل درجه اول در برابر مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین.
  • یک سی اسقف را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای بازدید از سنت جان اسقفی کلیسا در نزدیکی کاخ سفید پس از اجرای قانون ماموران با استفاده از گاز اشک آور برای پاک کردن معترضان از این منطقه است.

آنچه که ما در حال خواندن امروز: کارشناسان بهداشت هشدار می دهند که تظاهرات بزرگ افزایش خطر گسترش coronavirus

چگونه به صحبت کردن با بچه های خود را: فلوید. Arbery. تیلور. چه چیزی به ما بگویید که ما کودکان ؟

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه. در اینجا آخرین اخبار:

4 افسران در سنت لوئیس آمریکا

اداره پلیس توییتی اوایل روز شنبه که چهار افسر گرفته شد به یک بیمارستان با آسیب شد که اعتقاد به زندگی پس از تیراندازی یک شب جمعه. معلوم بود که از کار اخراج شده بود عکس.

چند صد نفر بسیج مسالمت آمیز بعد از ظهر دوشنبه در خارج از دادگستری مرکز در مرکز شهر سنت لوئیس از جمله شهردار Lyda Krewson و سنت لوئیس امنیت عمومی مدیر Jimmie ادواردز. معترضین بعد راه می رفت و به طاق دروازه پارک ملی و سپس بر روی در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 64.

اما بعد از روز شنبه معترضان با تجمع در مقابل مقر پلیس که در آن ماموران با شلیک گاز اشک آور. برخی از معترضان شکست ویندوز در مرکز شهر 7-11 فروشگاه به سرقت برده و موارد از قبل از داخل ساختمان به آتش کشیده شد.

– آسوشیتد پرس

فلوید مراسم تشییع جنازه برگزار شد ژوئن 9 در هوستون

وکیل خانواده بنیامین Crump روز دوشنبه گفت: مراسم تشییع جنازه خدمات فلوید برگزار خواهد شد ژوئن 9 در هوستون. وجود خواهد داشت یک مشاهده عمومی دوشنبه آینده در تگزاس Crump گفت.

Crump اضافه شده وجود خواهد داشت دو جداگانه یادبود خدمات فلوید. یکی را پنج شنبه در مینیاپولیس در شمال مرکزی دانشگاه. دیگر خواهد بود کلینتون در کارولینای شمالی در روز شنبه. هر دو مراسم اجرا خواهد شد از 1 بعد از ظهر تا 3 بعد از ظهر

قهرمان بوکس Floyd Mayweather خواهد پرداخت فلوید مراسم تشییع جنازه و یادبود خدمات پس از خانواده پذیرفته شده خود را ارائه پشتیبانی می کند. این قهرمان سابق جهان را برآورده کرده فلوید خانواده با توجه به لئونارد Ellerbe مدیر عامل شرکت Mayweather Promotions.

DC اسقف تقبیح مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا بازدید پلیس پس از پاک کردن معترضان با گاز اشک آور

اسقف اسقف نشین اسقفی از واشنگتن را محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه برای سفر خود به سنت جان اسقفی کلیسا در نزدیکی کاخ سفید پس از اجرای قانون ماموران با استفاده از گاز اشک آور برای پاک کردن معترضان از این منطقه است.

“اجازه بدهید من روشن است: رئیس جمهور فقط با استفاده از مقدس ترین متن مقدس از سنت یهودی-مسیحی و یکی از کلیساها از اسقف نشین و بدون اجازه به عنوان یک پس زمینه برای یک پیام تضاد به تعالیم عیسی و همه چیز را که ما کلیساها برای ایستادن” اسقف Mariann ادگار زمانی مشخص با سی ان ان گفت.

“و برای انجام این کار… او تحریم استفاده از گاز اشک آور توسط افسران پلیس ضد شورش برای پاک کردن حیاط کلیسا. من خشم” زمانی مشخص گفت. زمانی مشخص است اسقف اسقف نشین اسقفی واشنگتن نظارت بر بیش از 80 اسقفی جماعت از جمله سنت جان. او اولین زنی است که به خدمت در موقعیت خود را.

– جانین Santucci

فرمانداران انفجار پس از مغلوب ساختن پیشی جستن او به آنها می گوید آنها ‘ضعیف’ در تماس تلفنی

فرمانداران از جمله یک جمهوری خواه تحت فشار قرار دادند پشت در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه پس از او به آنها گفت که در تماس تلفنی آنها را “ضعیف” و نیاز به استفاده از زور برای “تسلط” شورش است که در طول فوران اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید.

دموکرات میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer مکرر هدف از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تماس تلفنی “عمیقا نگران کننده” و اضافه کرد که به جای ارائه پشتیبانی و یا رهبری برای پایین آوردن درجه حرارت در تظاهرات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران به ” ‘آن را’ یا ما خواهد بود ‘بازنویسی شود.’ “

“رئیس جمهور بارها و بارها و وحشیانه حمله فرمانداران که در حال انجام همه چیز آنها می توانند به حفظ صلح در حالی که مبارزه یک بار در یک نسل جهانی همه گیر” Whitmer در بیانیه ای گفت.

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر, متوسط جمهوریخواه از سمت چپ متمایل ماساچوست است که به طور معمول تمایلی به هدف را در مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده اظهارات خود را طی یک کنفرانس خبری. “این چیزی است که ما باید در بوستون. آن چیزی نیست که ما نیاز داریم در حال حاضر در ماساچوست” بیکر گفت: ظاهر شدن به خفه کردن ، “و قطعا آنچه که ما نیاز داریم در حال حاضر در سراسر این کشور از ماست یا نه.”

– جوی پادگان

مؤتلفه آثار سرنگون سوخته به عنوان تظاهرات بیش از فلوید مرگ ادامه

تظاهرات در واکنش به مرگ جورج فلوید دوباره آنه نا امیدی بر حضور مؤتلفه آثار تاریخی در برخی از شهرستانها به عنوان خشم بیش از خشونت پلیس و نژادپرستی شدت یافته است.

یک مجسمه در خارج از Tennessee State Capitol ادوارد Carmack یک بحث سابق مجلس و روزنامه ناشر که حمایت نژادپرستانه انداز شد پاره شنبه.

این Robert E. Lee یادبود در ریچموند, ویرجینیا, بنای خیابان پوشانده بود گرافیتی شنبه شب به عنوان استون وال جکسون اساسنامه. ستاد مرکزی ایالات دختران کنفدراسیون به همین برچسب و آتش با توجه به Richmond Times-Dispatch.

این مؤتلفه مدافعان اساسنامه همراه باتری در چارلستون کارولینای جنوبی نیز اسپری رنگ. یک تظاهرات مسالمت آمیز برگزار می شود وجود دارد صبح روز بعد بود پراکنده پست و پیک گزارش شده است.

– نگاه کلی

بیشتر افراد واکنش نشان می دهند به Floyd مرگ

مشهور در حال صحبت کردن و اقدام علیه نابرابری و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید.

در دوشنبه, Ellen DeGeneres, نوشته های عاطفی تصویری به Instagram گفت: او می داند که چه آن را مانند احساس بی صدا. جورج کلونی گذراند مقاله در مورد نژاد پرستی که در منتشر شد The Daily Beast در روز دوشنبه که در آن او توضیح داد که پلیس خشونت به عنوان “خود ما همه گیر.”

همچنین, Blake Lively and Ryan Reynolds در زمان به Instagram روز یکشنبه اعلام آنها اهدا $200,000 برای NAACP صندوق دفاع حقوقی.

– برایان الکساندر

اخبار بیشتر در مورد جورج فلوید تظاهرات

  • ‘قانون و نظم”: مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به سال 2016 موضوع به عنوان خشونت گسترش می یابد پس از جورج فلوید مرگ
  • منابع, راه هایی برای کمک: چگونه شما می توانید عمل از خانه پس از مرگ جورج فلوید
  • پوشش فلوید تظاهرات: روزنامه نگاران کور, زخمی, بازداشت
  • فروشگاه های خود را سوزانده شد غارت و غارت. گام بعدی برای مینیاپولیس-منطقه صاحبان کسب و کار کوچک که از دست همه چیز ؟
  • تولد #WalkWithUs جنبش: رهبران محلی پیوستن جورج فلوید معترضان در سراسر آمریکا در یک همبستگی.

معترضان اشک تانک به عنوان برگ برنده پاکستان برای پایان دادن به شورش

تماس خود را “رئیس جمهور شما از نظم و قانون” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد برای پایان دادن به این اختلالات است که باید شکسته در بسیاری از نقاط کشور زیر پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس یک هفته پیش.

“به عنوان ما صحبت می کنند, من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مختصری در اواخر بعد از ظهر بیانیه ای در باغ گل رز.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران او راه می رفت در سراسر لافایت پارک پلیس تحت فشار قرار دادند به دور یک جمعیت از معترضان-که بسیاری از آنها را به نگه داشتن دست خود را و گفت: “شلیک نمی” — با استفاده از سپر و اسب و گاز اشک آور برای متفرق کردن آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشانی آمد و به عنوان صدها نفر از تظاهرکنندگان در محاصره کاخ سفید زمینه را برای چهارمین روز تظاهرات در واشنگتن ،

خانواده کالبد شکافی نشان می دهد فلوید خفه; مرگ حکومت قتل

کالبد شکافی انجام شده روز شنبه به درخواست جورج فلوید بستگان نشان داد او خفه به مرگ به دلیل گردن و پشت فشار است که قطع جریان خون به مغز خود نگه داشته و او را از تنفس یک بیانیه توسط وکلای خانواده گفت.

خانواده خواستار اتهام قتل درجه اول در برابر مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که نشان داده شده است در یک فیلم فشار دادن زانو خود را در برابر فلوید گردن برای بیش از هشت دقیقه و دستگیری سه تن دیگر از ماموران در صحنه است.

“آنچه ما در بر داشت است که مطابق با آنچه که مردم را دیدم. وجود دارد هیچ دیگر موضوع سلامت است که می تواند باعث ایجاد یا کمک به مرگ” دکتر مایکل بادن یکی از پزشکی قانونی پاتولوژیست استخدام, خانواده, در بیانیه ای گفت:. “پلیس باید این تصور غلط است که اگر شما می توانید صحبت کنید شما می توانید نفس کشیدن. که درست نیست.”

فلوید است که در این ویدئو بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

“مستقل محققین دریافتند که وزن در پشت دستبند و موقعیت بودند و عوامل کمک کننده به دلیل آنها اختلال در توانایی آقای فلوید دیافراگمی به تابع” این بیانیه می گوید. “از تمام شواهد پزشکان گفت: آن را در حال حاضر به نظر می رسد آقای فلوید درگذشت و در صحنه است.”

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی طبقه بندی شده مرگ را به عنوان یک قتل و گفت: فلوید بود “ايست قلبی ريوی در حالی که مهار توسط مامور اجرای قانون(s).” این گزارش همچنین اشاره کرد: “فنتانيل مسمومیت” و “اخیر متامفتامین استفاده از” شناسایی شده در Floyd.

فلوید برادر خواستار تظاهرات مسالمت آمیز

با پوشیدن یک ماسک است که به عنوان خوانده شده “ما نمی توانم نفس بکشم” در یک نیمه و “عدالت برای جورج فلوید” از سوی دیگر برادر خود Terrence فلوید روز دوشنبه ترغیب تظاهرکنندگان در مینیاپولیس به نگه داشتن یاد و خاطره او را زنده اما به اعتراض به شیوه ای صلح آمیز.

ترنس فلوید متنبه کسانی که مسئول خشونت و غارت است که خدشه دار بسیاری از تظاهرات خود را روز یادبود مرگ در حالی که در بازداشت پلیس مینیاپولیس گفت: این اعمال انجام نمی هر چیزی مثبت است.

“خانواده من صلح آمیز است ، خانواده من است و خدا ترس” ترنس فلوید گفت: جمعیت اشاره تظاهر کنندگان ممکن است از بین بردن جوامع خود را. “اجازه دهید این یکی دیگر از راه.”

فلوید خواست کسانی که در حضور و غیاب در یک سازمان مانند یادبود برای یادگیری در مورد نامزدها به صورت عمومی و برای دریافت کردن و رای دادن.

“آموزش خودتان. آیا منتظر نیست برای کسی دیگری به شما بگویم چه کسی چه کسی” فلوید گفت. “آموزش خود را و می دانم که شما در حال رای گیری برای. این که چگونه ما در حال رفتن برای کمک به. بسیاری از ما! … اجازه دهید را تغییر دهید آن را و انجام این کار مسالمت آمیز است.”

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de