جورج فلوید یادبود خدمات مراسم تشییع جنازه برگزار می شود در مینه سوتا, کارولینای شمالی و تگزاس

خدمات متعدد برگزار خواهد شد در روزهای آینده به افتخار جورج فلوید زندگی پس از یک هفته از اعتراضات در سراسر کشور است.

46-سال-سکس با پیرمرد, درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت در حالی که فلوید بود و دستبند و گفت: او نمی تواند نفس بکشد. فلوید مرگ موجب تظاهرات و خشونت در مینیاپولیس و اطراف کشور است. یادبود و مراسم عزاداری برگزار خواهد شد در سه ایالت مینه سوتا, کارولینای شمالی و تگزاس.

روز پنج شنبه در یک مراسم یادبود برگزار خواهد شد از 1 تا 3 بعد از ظهر در شمال مرکزی دانشگاه در مینیاپولیس با توجه به انتشار از Rev. Al Sharpton حقوق مدنی سازمان ملی اقدام شبکه. Sharpton ارائه خواهد شد مداحان بیانیه ای از فلوید وکیل خانواده بنیامین Crump تحویل داده خواهد شد و فلوید اعضای خانواده شرکت خواهد کرد.

روز شنبه یکی دیگر از یادبود برگزار خواهد شد در Raeford کارولینای شمالی که در آن فلوید متولد شد Crump گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه. فلوید خواهر گنده, زندگی در Hoke شهرستان است.

خدمات برگزار خواهد شد در کیپ ترس کنفرانس B ستاد از 1 تا 3 بعد از ظهر با توجه به انتشار از Crump. خصوصی خانواده-فقط خدمات را به دنبال خواهد داشت مشاهده عمومی.

قلعه خم یادبود برنامه ریزی مرکز رسیدگی به ترتیبات برای این سرویس در تگزاس است. در روز دوشنبه وجود خواهد داشت یک مشاهده از ظهر تا 6 بعد از ظهر به وقت محلی در چشمه ستایش در هوستون که در آن فلوید بزرگ شدم. مراسم تشییع و تدفین خواهد شد ژوئن 9 ساعت 11 صبح

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد برای شرکت در مراسم تشییع جنازه در هفته آینده با توجه به Latorria لیمو یک سخنگوی Fort Bend یادبود مرکز برنامه ریزی. Crump برای اولین بار اعلام کرد بایدن حضور در مصاحبه در Facebook با سی ان ان مفسر ون جونز.

اپراتور مرکز بابی Swearington گفت: آنها در حال کار برای پیدا کردن یک راه برای livestream خدمات خود را در Facebook صفحه و وب سایت. برای پیشگیری از شیوع کروناویروس در طول هر بازدید کننده در مشاهده عمومی مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک و دستکش Swearington گفت و مهمانان را اشغال کمتر از 600 کلیسا را 2,300 صندلی.

Swearington گفته شده است وجود دارد ابراز حمایت از خانواده از جامعه و اجرای قانون محلی است. سابق قهرمان بوکس Floyd Mayweather ارائه کرده است به پرداخت برای Floyd مراسم تشییع جنازه و یادبود خدمات و خانواده قبول ارائه دهد. Mayweather شخصا بوده و در تماس با خانواده با توجه به لئونارد Ellerbe مدیر عامل شرکت Mayweather Promotions.

Swearington اضافه شده که مدیران مراسم تشییع جنازه در حال کار خستگی ناپذیر در جزئیات برای آنچه که ممکن است بزرگترین مرکز ملی خدمات این مرکز تا کنون انجام شده است.

“این سرویس به ما این فرصت را به سعی کنید برای آوردن جامعه با هم در عشق و در یک رویداد به جشن زندگی آقای فلوید گفت:” Swearington. “داده شده است این وظیفه ما نیست, آن را به آرامی در اینجا در فورت خم.”

جورج فلوید در اعتراض به زنده به روز رسانی: 5 افسران شبانه; Infinite معذرت خواهی بیش از هشتگهای; #BlackOutTuesday

منابع, راه هایی برای کمک: راه های شما می توانید عمل از خانه پس از مرگ جورج فلوید

کمک: آسوشیتد پرس; Michael Futch این فایت ناظر

دنبال N’dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBragg

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de