جورج Floyd live به روز رسانی: نیویورک شهرستان آسانسور مقررات منع رفت و آمد; معترضان مقابله با شهرداران; تحقیقات پلیس اعلام کرد

شهردار نیویورک, بیل د Blasio لغو این شهر مقررات منع رفت و آمد یکشنبه پس از یک روز زمانی که شهرستانها در سراسر کشور شاهد گسترده مسالمت آمیز تظاهرات علیه سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

“ما از لغو مقررات منع رفت و آمد موثر بلافاصله” د Blasio توییتی یکشنبه. “دیروز و شب گذشته ما شاهد بهترین از شهرستان ما است.”

در واشنگتن نیم دوجین راز خدمات عوامل درگیر معترضان در خارج از ساختمان وزارت خزانه داری ایالات متحده در روز شنبه. “آیا شما می خواهید یک پلیس سفید نیروی پرسید:” یک افسر سیاه. “زمانی که من را به این مدرسه خاموش من هنوز سیاه و سفید است.” در مینیاپولیس جمعیت تظاهرکنندگان هو شهردار یعقوب فری پس از رد شود به او می گویند او در حمایت از لغو این شهرستان در اداره پلیس است. و سینسیناتی شهردار جان Cranley چپ یک رستوران پس از معترضان مواجه او.

تظاهرات رسیده اند و حتی شهرهای کوچک آمریکا نیز در برابر نژادپرستی در مکالمات و تظاهرات – برخی از آرامش دیگران پر سر و صدا.

برخی از تحولات اخیر:

  • شنبه بود و تا کنون بزرگترین روز از تظاهرات در واشنگتن دی سی پس از جورج فلوید مرگ در مه 25. هزاران نفر از معترضان از تمام جنبه های زندگی ریخت و به پایتخت کشور است.

  • سپاه تفنگداران دریایی آمریکا دستور داد تمام نمایش عمومی از مؤتلفه پرچم حذف ممنوعیت که به گسترش سپر تابلوچسبها, لباس, لیوان, پوستر, و بیشتر.
  • جورج فلوید تظاهرات رسیدن به شهرهای کوچک به عنوان ملت مبارزه با نژادپرستی نظاممند.

نیویورک قطره حکومت نظامی آماده به اینکه بازگشایی پس از COVID مستند

شهر نیویورک اولین حکومت نظامی پس از بیش از نیم قرن برداشته شد در روز یکشنبه ساعت پس از هزاران نفر از معترضان در سراسر شهر مسالمت آمیز راهپیمایی کردند و شعار می دادند برای پایان دادن به نژادی و بی عدالتی است. شهردار بیل د Blasio تحت فشار شدید برای پایان دادن به مقررات منع رفت و آمد شبانه تحمیل پس از غارت آغاز شد در اوایل هفته گذشته است. 8 بعد از ظهر حکومت نظامی برنامه ریزی شده بود برای ادامه در تا 5 صبح دوشنبه – نیز در این روز در این شهرستان آغاز می شود فاز اول آن بازگشایی طرح پس از یک ماه-طولانی coronavirus مستند.

“فردا ما را اولین گام بزرگ به راه اندازی مجدد” د Blasio توییتی. “حفظ و ایمن ماندن. نگه داشتن به دنبال هر یک از دیگر.”

تفنگداران دریایی ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم

تفنگداران دریایی را توقیف نمایش مؤتلفه نبرد پرچم و گفت: این تفرقه و اتحاد “در بسیاری از موارد شده است شرکت تصمیم گرفتند با خشونت افراطی و نژادپرستانه قرار گرفتند.” بخشنامه دستور فرماندهان به پرچم یا آن تصویر در مکان کار مشترک-دسترسی به مناطق و مناطق عمومی در تاسیسات خود. پوستر سپر تابلوچسبها لباس و لیوان قهوه به طور خاص به نام. بخشنامه و بیانیه منتشر شده توسط سپاه باعث مرجع به “وقایع کنونی” و به طور خاص اشاره 2017 تظاهرات در Charlottesville, Virginia, که منجر به مرگ یک معترض.

“تاریخ ما به عنوان یک ملت و حوادث مانند خشونت در شارلوتزویل در سال 2017 برجسته تفرقه استفاده از مؤتلفه نبرد پرچم تا به حال در جامعه ما” بخشنامه می گوید.

پلیس به معترضان میدان در پورتلند

درگیری میان پورتلند پلیس و معترضان در مرکز عدالت یک شبه منجر به بیش از 50 دستگیری. رئیس جامی Resch گفت: اوایل یکشنبه که چندین هزار نفر در راهپیمایی مسالمت آمیز اما که یک گروه کوچک از معترضان اقدام به قطع از طریق یک حصار امنیتی و پرتاب بالن های پر از رنگ و پر نوشابه قوطی. دو افسر زخمی شدند روشن آتش بازی, او گفت:.

اعتراضات صورت گرفته به صورت روزانه در این شهرستان برای بیش از یک هفته و پلیس آمده اند تحت بررسی خود را برای استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان. انجمن حمایت از شلیک نمی پرتلند ثبت شده است کت و شلوار در برابر شهر متهم پلیس از “استفاده بی رویه” از گاز اشک آور. این شهر پلیس نظارت پنل شهروند بررسی کمیته با صدور بیانیه ای با استناد به “یک مشکل الگوی خشونت پلیس علیه معترضان که تداخل با امنیت عمومی و آزادی بیان.”

نظرسنجی: آمریکایی ها از ديدگاه پلیس افت قابل توجهی در یک هفته

ادراک از پلیس در میان سفید آمریکایی ها کاهش یافته است توسط دو رقمی در فقط یک هفته به عنوان پلیس را هدف معترضان مسالمت آمیز تماشاگران و روزنامه نگاران در میان مسئولان با تمرکز بر سیستمیک نژاد پرستی رو سیاه آمریکایی است. برداشت نیز کاهش یافته است در تمام گروههای نژادی پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس, بر اساس یک نظرسنجی جدید از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه.

در میان سفید آمریکایی – یک گروه که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدم پشتیبانی گسترده ای در انتخابات 2016 – کسانی که بسیار مطلوب و یا تا حدودی تصور مطلوب از افسران پلیس بالغ بر 61 درصد در نظرسنجی انجام شده در 28 ماه مه تا ژوئن 3. که از 72 درصد در هفته گذشته با توجه به یک تجزیه و تحلیل از Nationscape بینش دموکراسی صندوق UCLA و ایالات متحده آمریکا امروز. در میان آمریکایی های سیاه و سفید تنها 38% مشاهده پلیس بسیار یا تا حدودی مطلوب است. این تعداد کاهش یافته است 9 درصد از هفته گذشته است.

“این تغییرات قابل توجه بود گفت:” رابرت گریفین مدیر تحقیق و پژوهش برای دموکراسی صندوق رای دهندگان مطالعه ، در زمانی که خیلی در سیاست آمریکا احساس می کند به بن بست رسیده است, این نوع از رویداد بزرگ است که می تواند تغییر شکل چگونه آمریکایی ها فکر می کنم.”

– ربکا مورن

بیشتر در تظاهرات جورج فلوید:

  • “آنها مرا نجات داد’: چگونه معترضان محافظت تنهاست پلیس یک لحظه اسیر در قدرتمند عکس ها
  • Broncos بازیکنان صحبت در دنور: ‘ما مجبور به استفاده از قطب نمای اخلاقی’
  • تظاهرات در نیویورک: چرا جورج فلوید مرگ COVID-19 نابرابری بودند جرقه
  • پلیس دوچرخه سوار متهم accosting مردم ارسال نشانه اعتراض به خشونت

پلیس اعلام بازداشت و تحقیقات از افسران

چندین ادارات پلیس اعلام کرده اند تحقیقات و دستگیری به اتهام سوء رفتار افسر. در مورد بالا مشخصات دو حالت تعلیق در بوفالو, نیویورک, افسران پلیس متهم شدند با حمله درجه دوم شنبه در میان اعتراض بیش از تصویری نشان پلیس تنه زدن 75 سال به زمین به عنوان آنها پاکسازی منطقه از تظاهرکنندگان. گرافیک تصویری از این حادثه نشان داد مرد حرکت و خونریزی از سر خود را. مقامات بعدها گفت که او در وضعیت با ثبات است.

در میان تظاهرات شنبه متعدد دیگر ادارات پلیس اعلام کرد اقدامات علیه افسران وابسته به سوء اتهامات. در سن دیگو, پلیس می گویند که آنها در حال بررسی پس از یک شنبه حادثه دستگیر شده در تصویری که به نظر می رسد برای نشان دادن پلیس وادار کردن معترضان به بینام و خودرو. در این ویدئو یک افسر شنیده می شود گفتن دیگر معترضان “شما ما را دنبال کنید از شما دریافت میکنه.”

در همین حال گزارش رسانه های محلی می گویند یک میسوری مامور متوقف شده است پس از اتهام هدف قرار دادن یک فرد با وسیله نقلیه خود و سفید ویرجینیا افسر مواجه است حمله به اتهامات عنوان شده برای استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در یک مرد سیاه و سفید در یک اخیر داخلی تماس بگیرید.

دوم فلوید یادبود برگزار شد در کارولینای شمالی

جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس را برانگیخت “جنبش” در سراسر کشور خود را eulogist گفت: به عنوان صدها نفر از عزاداران جمع شده بودند روز شنبه در Raeford کارولینای شمالی به سوگواری مرگ او در حالی که در بازداشت پلیس. یادبود برگزار شد در داخل یک کلیسا فقط در خارج فایت کارولینای شمالی که در آن فلوید متولد شد. قبل از سرویس 46 ساله را در بدن قرار داده شد در مرکز لابی که در آن عزاداران از مردم اجازه داده شد در گروه 10.

Rev. Christopher D. Stackhouse تحویل تکان دهنده مداحی در مورد فلوید اشاره کرد “وجود دارد چیزی متفاوت در مورد آن روز” او تحت بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

“یک جنبش است که امروز اتفاق می افتد و جورج فلوید برانگیخت که سوخت” Stackhouse گفت. “او موجب سوخت است که رفتن به تغییر این ملت است.”

کن Alltucker ملودی قهوه ای-Peyton مایکل Futch, Rachael رایلی

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de