جورج Floyd live به روز رسانی: یادبود در مینیاپولیس در پنج شنبه, باراک اوباما, هل پلیس اصلاحات; Mattis انفجار تهمت

تظاهرات در سراسر ایالات متحده باقی ماند و بزرگ شد اما بیشتر مقهور چهارشنبه شب پیش از اولین متعدد یادبود خدمات جورج Floyd این دستبند سیاه و سفید که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او.

روز شنبه, مینه سوتا, دادستان کل کیت الیسون گفت که این اتهامات برای درک چوین به روز رسانی شده است به قتل درجه دوم. الیسون نیز گفت: سه نفر دیگر از ماموران در صحنه زمانی که فلوید درگذشت, هفته گذشته متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل.

موضوع پلیس اصلاحات بالا از ذهن با رئیس جمهور سابق باراک اوباما اصرار شهرداران متعهد به تغییرات در طول یک تاون هال پنج شنبه.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

  • سابق وزیر دفاع جیمز Mattis محکوم کرد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک تهدید برای دموکراسی برای عدم به متحد کردن کشور به عنوان اعتراض فوران پس از جورج فلوید مرگ است.
  • در ویرجینیا مجسمه ژنرال رابرت E. Lee و دیگر مؤتلفه بناهای تاریخی در ریچموند برجسته بنای تاریخی خیابان حذف خواهد شد.
  • دو فلوریدا کارگران از کار اخراج شدند سه شنبه برای ساخت “نفرت نژادپرستانه” نظرات در مورد فلوید تظاهرکنندگان خواستار بهتر پلیس به عنوان بخشی از سراسر کشور تظاهرات.

روز شنبه تظاهرات: اینجا یک شهر-با-شهر نگاهی به آخرین تحولات.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه. در اینجا آخرین اخبار:

باراک اوباما خواستار شهرداران متعهد به پلیس اصلاحات

رئیس جمهور سابق باراک اوباما میزبان تاون هال پنج شنبه ترغیب شهرداران در کشور به ارتکاب به پلیس اصلاحات در پی جورج فلوید مرگ است که باعث تظاهرات در سراسر کشور.

“چه مراحل خاص شما را می کشد؟” اوباما خواسته است. مراحل, او گفت:, شامل, بررسی خود را از اجرای قانون استفاده از نیروی سیاست با اعضای جامعه و ارتکاب به گزارش هر گونه تغییرات مورد نیاز. اوباما گفت دولت او ایجاد یک نیروی کار در سال 2014 پس از تیراندازی به مایکل براون در فرگوسن میسوری است که تولید بسیاری از اصلاحات.

اوباما همچنین پشتیبانی از معترضان خواستار پلیس اصلاحات و عدالت برای Floyd. “ما هر دو باید برای برجسته کردن یک مشکل و مردم را در قدرت اما ما نیز باید برای ترجمه که به راه حل های عملی و قوانین است که می تواند اجرا شود و نظارت و مطمئن شوید که ما در حال پيگيری است.”

‘بی دلیل حمله به یک بی دفاع افسر پلیس در نیویورک

یک روز که شروع شد با امید که در شهر نیویورک شروع به پیدا کردن راهی برای خروج از بحران ناشی از کروناویروس و یک هفته از عصبانی تظاهرات بیش از خشونت پلیس روز چهارشنبه با خشونت بیشتر ،

تظاهرات مسالمت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید به خود جلب کرد هزاران نفر از مردم در Yotk شهر اما پلیس آنها را شکست تا پس از مدت کوتاهی پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی. پلیس گفت: چندی پس از آن یک مرد کمین ماموران در یک ضد غارت گشت در بروکلین سلاح سرد یکی در گردن. مهاجم به ضرب گلوله کشته شد با پاسخ افسران شد و در وضعیت بحرانی است.

دو افسر دچار زخم گلوله به دست خود را در هرج و مرج اما هر سه زخمی افسران انتظار به بهبود می یابند.

کمیسر پلیس درموت شیا نام آن را “کاملا بزدلانه نفرت بی دلیل حمله به یک بی دفاع افسر پلیس است.” در حالی که او کاهش یافته است به آنچه انگیزه این حمله او به خود جلب کرد یک خط به گرم حرف از هفته گذشته و عصبانی جمعیت decrying خشونت پلیس که گاهی اوقات خشونت تبدیل شد.

Mattis انفجار جمهور به عنوان یک تهدید برای دموکراسی آمریکایی

سابق وزیر دفاع جیمز Mattis محکوم کرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه در یک بیانیه که با چکش رئیس سابق خود به عنوان یک تهدید برای دموکراسی آمریکایی.

او در زمان هدف در کاخ سفید تصمیم دوشنبه به زور پاک کردن معترضان از پارک در مقابل کاخ سفید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند راه رفتن در سراسر خیابان و مطرح با یک کتاب مقدس در مقابل یک کلیسای تاریخی. Mattis آن را به نام سوء استفاده از قدرت است.

او همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است دلیلی تقسیم این کشور و “militarizing” آمریکا در پاسخ به اعتراضات Mattis نوشت: در بیانیه منتشر شده توسط مجله آتلانتیک.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا – و نه حتی تظاهر به امتحان کنید. به جای آن او تلاش می کند برای تقسیم ما,” او نوشت.

– Deirdre Shesgreen

2 فلوریدا کارگران اخراج برای ‘نفرت نژادپرستانه’ نظرات در مورد معترضان

فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی و یک تالاهاسی کارمند وزارت بزرگراه ایمنی و وسایل نقلیه موتوری باید از کار اخراج شده برای ساخت “شنیع” نظرات در مورد جورج فلوید معترضان بخش گفت.

دو کارگران به کارگردانی “نفرت نژادپرستانه و تهدید اظهارات” نسبت به فلوریدا تظاهرکنندگان خواستار بهتر پلیس به عنوان بخشی از سراسر کشور تظاهرات در پی فلوید مرگ در بازداشت پلیس در روز یادبود در مینیاپولیس.

در رسمی جیر DHSMV گفت: آن را در بر داشت سخنان سپاهی دانیل مالدونادو و ویلیام هندرسون که مشغول به کار در آژانس تالاهاسی ستاد “شنیع و سزاوار سرزنش است.” نظرات خود را ساخته شده بودند از طریق پیام متنی, و رسانه های اجتماعی.

“رفتار خود را در هر راه انعکاسی از سربازان و کارکنان وزارت فلوریدا بزرگراه ایمنی و وسایل نقلیه موتوری” آژانس در اعلام فسخ خود را سه شنبه شب.

– جیمز تماس ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره

مینه سوتا AG: سه افسران شارژ خواهد شد; Derek چوین چهره قتل درجه دوم

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون گفت: حکم بازداشت صادر شد چهارشنبه سابق مینیاپولیس افسران پلیس J. Alexander Kueng توماس خط و Tou Thao, و اضافه کرد که آنها متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل. الیسون نیز اعلام کرد که اتهامات افسر سابق Derek چوین به روز رسانی شده است به قتل درجه دوم از درجه سوم.

چهار پلیس از کار اخراج شدند روز پس از فلوید را به قتل مارس 25 اما تنها چوین متهم شده بود تا روز چهارشنبه. فلوید مرگبار متهم دستگیر شده در ویدئو را برانگیخته تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در سراسر کشور.

در این ویدئو خط و Keung دیده می شود در بالای فلوید در حالی که Thao ایستاده است. با توجه به شکایت کیفری واصل چهارشنبه Thao ایستاده بود با عنوان فلوید بارها و بارها گفت که او نمی تواند نفس بکشد. مدارک دادگاه توصیف Thao به عنوان بیشتر در مورد کنترل نزدیکی جمعیت از فلوید رفاه.

“خانواده جورج فلوید به تماشای ویدئو در عذاب” وکیل خانواده بنیامین Crump گفت. “ما نمی توانیم دو سیستم عدالت در امریکا یک سیاه پوست امریکا و یکی برای سفید امریکا است.”

Robert E. Lee مجسمه دیگر مؤتلفه آثار برداشته شود در ریچموند

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم است که انتظار می رود به اعلام برنامه های روز شنبه برای حذف از یاد مجسمه مؤتلفه ژنرال رابرت لی ه از ریچموند برجسته بنای تاریخی خیابان یک مقام ارشد دولت گفت: با توجه به آسوشیتد پرس.

این فرماندار دموکرات را مستقیم مجسمه به نقل مکان عظیم آن پایه قرار داده و به ذخیره سازی در حالی که دولت او به دنبال ورودی در یک مکان جدید با توجه به رسمی صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که رسمی بود و نه مجاز به صحبت می کنند قبل از فرماندار اعلام.

“است که نماد برای بسیاری از مردم و در غیر این صورت از زمان های رفته از نفرت و ظلم و ستم و ساخته شده است که احساس کمتر از گفت:” دل. Jay Jones, یک نماینده مجلس از نورفولک.

همچنین در روز چهارشنبه, Richmond, شهردار Levar Stoney اعلام کرد برنامه ای برای حذف دیگر مؤتلفه بناهای تاریخی در کنار بنای تاریخی خیابان که شامل مجسمه رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس و مؤتلفه Gens. استون وال جکسون و J. E. B. استوارت. کسانی که مجسمه نشستن در شهرستان زمین بر خلاف لی مجسمه است که در اموال دولت است.

3 برگزار شد اتهامات تروریستی در جناح راست توطئه به جرقه خشونت در جریان تظاهرات در لاس وگاس

سه نوادا مردان با روابط سست جنبش راست افراطی دفاع از سرنگونی دولت ایالات متحده دستگیر شده اند با تروریسم اتهامات مرتبط با در چه مقامات می گویند توطئه برای جرقه خشونت در تظاهرات اخیر در لاس وگاس.

دادستان فدرال می گویند که سه مرد سفید با نظامی ایالات متحده تجربه هستند و متهم به توطئه برای انجام یک طرح آغاز شد که در ماه آوریل در رابطه با اعتراض به بازگشایی کسب و کار بسته به دلیل coronavirus. دادستان ها می گویند مردان بعد از آن به دنبال سرمایه گذاری در تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ است.

آنها دستگیر شدند شنبه راه را برای اعتراض در مرکز شهر پس از پر کردن قوطی های گاز در یک پارکینگ و ساخت کوکتل مولوتف در بطری های شیشه ای با توجه به یک کپی از شکایت کیفری.

– اد کمندا رنو, روزنامه مجله

اخبار بیشتر در مورد جورج فلوید تظاهرات

  • Ben & jerry’s در وزن: بستنی شرکت تماس را سفید برتری.
  • ‘قانون و نظم”: مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به سال 2016 موضوع به عنوان خشونت گسترش می یابد پس از جورج فلوید مرگ است.
  • منابع, راه هایی برای کمک: چگونه شما می توانید عمل از خانه پس از مرگ جورج فلوید.
  • پوشش فلوید تظاهرات: روزنامه نگاران کور مجروح و دستگیر کردند.

جورج فلوید را بازدیدکننده داشته است سایت از مرگ پدر در مینیاپولیس

جورج فلوید پسر زانو زد و دعا کرد و در نقطه ای که در آن پدر خود را کشته شد, ساخت اولین حضور عمومی خود را روز شنبه. کوئینسی ماسون فلوید, 27, لرزان شد زمانی که او برای اولین بار شاهد نقطه در خیابان های شیکاگو جایی که پدرش جورج درگذشت مه 25 در حالی که دستبند به دست و در بازداشت پلیس.

“من از همه نشان دادن حمایت و عشق” کوئینسی ماسون فلوید گفت.

اولین یادبود خدمات فلوید است که برای برنامه ریزی 1 بعد از ظهر پنج شنبه.

– علامت گذاری به عنوان Emmert, Des Moines, ثبت نام

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de