جورج Floyd live به روز رسانی: برادر به شهادت قبل از کنگره; فلوریدا حذف 122 سال Confederate monument; ‘پلیس’ لغو

جورج فلوید برادر شهادت خواهد شد قبل از خانه کمیته جمعه در میان تظاهرات خواستار عدالت نژادی و پلیس اصلاحات.

Philonise فلوید به همراه وکیل خانواده بن Crump و دیگر شاهد بحث خود را در مرگ برادر و سیاست گذاری ها و شیوه های اجرای قانون پاسخگویی در روز پس از جورج فلوید یاد شده در یک مراسم تشییع جنازه خصوصی در هوستون.

در ارائه تصویری presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن خواستار عدالت برای Floyd. “چرا در این کشور انجام بیش از حد بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید از خواب بیدار که دانستن آنها می تواند از دست دادن زندگی خود را در این دوره تنها زندگی می کنند زندگی خود را؟” بایدن خواسته.

نگاهی دقیقتر به برخی از تحولات اخیر:

  • ایالات متحده آمریکا امروز شبکه نگار را بازداشت گرفته شده توسط دلاور وزیر امور خارجه سه شنبه شب در حالی که مستند دستگیری در یک تظاهرات در Facebook Live. او بعد از آن منتشر شد. این اولین بار نیست که روزنامه نگاران در سراسر کشور به نظر می رسد هدف قرار داده شده است.
  • “این حملات به روزنامه نگاران کاملا غیر قابل قبول و کاملا باید متوقف شود” ایالات متحده آمریکا امروز شبکه های رئیس جمهور و ایالات متحده آمریکا امروز, ناشر, Maribel Wadsworth گفت: در مورد آندره Lamar را بازداشت.
  • در جای دیگر: تلویزیون نشان می دهد ‘پلیس’ لغو شد پس از دیگری نشان می دهد مربوط به املاک افسران پلیس در خیابان آمد و تحت موشکافی در پی فلوید مرگ است.
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح یک بی اساس تئوری توطئه در مورد 75 ساله از معترضان در بوفالو که دچار آسیب به سر پس از تحت فشار قرار دادند به زمین توسط پلیس.

ما زنده وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز است. برای اولین بار-در-این-صبح روز رسانی, ثبت نام برای جلسه توجیهی روزانه. در اینجا آخرین اخبار:

برکلی, کالیفرنیا,, رای به اتفاق آرا به ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور

برکلی شورای شهر در روز سه شنبه شب به اتفاق آرا رای به ممنوعیت آشکار استفاده از گاز اشک آور در کالیفرنیا, شهرستان councilmember Rigel رابینسون توییتی.

شهردار برکلی جسی Arreguin در ابتدا ارائه یک حرکت منع استفاده از گاز اشک آور توسط پلیس در طول COVID-19 همه گیر اما councilmember Cheryl Davila motioned برای کل آن كسيكه اخبار محلی منبع Berkeleyside در گزارش زنده خود را-به tweeting از این نشست است.

“دوران طلایی خود رسیده است” councilmember بن بارتلت گفت: با توجه به سایت.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تعریف گاز اشک آور به عنوان “ترکیبات شیمیایی است که به طور موقت مردم را قادر به عملکرد باعث تحریک چشم و گلو و ریه ها و پوست است.” شورش کنترل عامل ممنوع است و در جنگ است.

– الینور Aspegren

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه خبرنگار بازداشت در حالی که پوشش اعتراض در دلاوار

یک عکاس/خبرنگار برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه بازداشت شد, توسط دلاور وزیر امور خارجه سه شنبه شب در حالی که پوشش اعتراض در نزدیکی پایتخت دولت.

Andre Lamar که تحت پوشش چندین تظاهرات برای داور ارسال پس از مرگ جورج فلوید بود فیلمبرداری Facebook Live از افسران پلیس بازداشت چندین معترض.

معترضان دیده می شود بر روی زمین را با دست خود behinds خود را پشت نشانه های خود را در این نزدیکی هست. Lamar شنیده می شود در این ویدئو گفت: “پلیس معترضان را دستگیر کرده اند. ما نمی دانیم چرا آنها را دستگیر کردند. آنها ناودان آنها به زمین است.” او شنیده است درخواست افسران بارها و بارها به همین دلیل آنها بودند که دستگیر شدند. Lamar بود و بعد آزاد شده از بازداشت پلیس پس از برگزار شد همراه با دیگر معترضان.

– ایرا پورتر و اردن کولور سیتی

سن دیگو یو پی اس پلیس بودجه توسط $27M اما نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول’

در حال رشد در میان تماس در سراسر کشور به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس در ایالت کالیفرنیا دومین شهرستان در حال انجام است مخالف است.

سن دیگو شهرستان شورا رای 8-1 اواخر دوشنبه به افزایش بودجه برای آن در اداره پلیس پس از نزدیک به 10 ساعت از نظر عمومی است که شامل برخی از ساکنان خواستار کاهش بودجه پلیس, NBC 7 San Diego گزارش شده است.

“این است که در مورد سیستمیک نسلی مسائل است که ما باید بپذیریم و آدرس و کسانی که حل نمی شود یک شبه با یک بودجه رای” شهردار کوین Faulconer گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در بیانیه ای در روز سه شنبه. “ما قصد داریم به نگه داشتن بودجه ما police department اما نمی توان آن را کسب و کار به عنوان معمول است.”

‘پلیس’ لغو توسط برترین شبکه در پی جورج فلوید, مرگ, تظاهرات

پس از کشیده شدن از برترین شبکه, برنامه هفته گذشته پس از تظاهرات بیش از جورج فلوید کشته شدند در حالی که در بازداشت پلیس, “پلیس” لغو شده است.

کابل شبکه اعلام کرد طولانی در حال اجرا سری واقعیت’ سرنوشت در یک بیانیه کوتاه سهشنبه: “‘پلیس’ در برترین شبکه و ما لازم نیست که هر زمان یا در آینده قصد دارد آن را به بازگشت.”

“پلیس” و دیگر را نشان می دهد شامل پلیس واقعی در خیابان ها مانند A&E “زنده PD” آمده اند تحت موشکافی در پی فلوید مرگ در روز یادبود و پس از آن ملی تظاهرات در مورد خشونت پلیس و آزار و بدرفتاری از مردم سیاه و سفید.

لایحه Keveney

فلوریدا بزرگترین شهرستان جکسون حذف 122 سال Confederate monument

در predawn تاریکی شنبه, شهردار لنی کاری دستور داد شهر کارگران برای حذف مجسمه برنزی از یک مؤتلفه سرباز در زمستان یکنواخت که تا به حال ماند بالا Hemming پارک در مرکز شهر جکسون برای بیش از یک قرن است.

ساعت بعد کاری متعهد به جمعیت معترضان مسالمت آمیز که او را به منظور حذف تمام باقی مانده عمومی مؤتلفه بناهای تاریخی در سراسر شهرستان.

این سرزده حرکت بود قابل توجه محوری در شهر جمهوریخواه شهردار که قبلا اجتناب از مصرف یک موقعیت در بحث. فقط به عنوان قابل توجه است که آنچه به نظر می رسد که نقش مهمی در تغییر کاری را داشته باشید: صدای بازیکنان NFL از Jacksonville Jaguars که پیوست معترضان در روزهای اخیر به تقاضای پلیس اصلاحات و تجدید تلاش ها برای مقابله با نابرابری در فلوریدا, پرجمعیت ترین شهرستان است.

– جان رید اندرو Pantazi کریستوفر هنگ امیلی بلاخ و مقابله مونرو فلوریدا تایمز اتحادیه

بازی رایانه مدیر عامل گرگ Glassman استعفا داد و پس از نظرات در مورد جورج فلوید مرگ

بازی رایانه بنیانگذار گرگ Glassman مواجه اصلی واکنش این آخر هفته که 63 ساله بنیانگذار مارک تمرین برنامه نوشته شده در یک توییت نژادپرستانه به قتل جورج فلوید و زمان coronavirus بیماری همه گیر. و در حال حاضر او را به عنوان مدیر عامل.

در پاسخ به یک صدای جیر جیر در مورد نژاد پرستی بودن بهداشت عمومی بحران Glassman توییتی “این FLOYD-19.” داد و بیداد که از توییت رهبری به ورزشی برند Reebok اجازه آن دیرین همکاری با رایانه منقضی خواهد شد. این برند نیز شاهد ورزشگاه در سراسر کشور پایان وابستگی های خود با رایانه.

بازی رایانه در نهایت منتشر شد عذرخواهی برای Glassman اما BuzzFeed به تازگی بهبود صدا از Glassman کارکنان زوم تماس که در آن در حال حاضر-ex-بازی رایانه مدیر عامل شرکت شناور تئوری های توطئه در مورد جورج فلوید قتل و گفت: “ما در حال عزاداری برای جورج Floyd – من فکر نمی کنم من و یا هر یک از کارکنان من هستند.”

مدت کوتاهی پس از BuzzFeed منتشر شده داستان Glassman اعلام کرد استعفای خود را.

– اندرو جوزف برای پیروزی

مراسم کفن و دفن در هوستون علامت نهایی خداحافظی برای جورج فلوید

حدود 500 مهمانان دعوت شده با حضور در چشمه ستایش کلیسا شنبه برای تشییع جنازه جورج فلوید, قسمت پایانی در یک سری از خاطرات جشن زندگی یک مرد که مرگ متزلزل شده جهان است.

فعال Rev. Al Sharpton لنگر یک صف از سخنرانان از جمله حقوق مدنی رهبران و اعضای خانواده و یک آدرس ویدیویی از فرض دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن. فلوید مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای تقریبا دو ساعت بود که در تصویری که باعث موجی از تظاهرات و در نهایت می تواند منجر به تغییرات گسترده در این کشور سیستم عدالت.

“چرا در این کشور انجام بیش از حد بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید از خواب بیدار که دانستن آنها می تواند از دست دادن زندگی خود را در این دوره تنها زندگی می کنند زندگی خود را؟” بایدن خواسته. “چرا عدالت نیست رول مانند یک رودخانه یا عدالت مانند یک جریان نیرومند? چرا؟”

ایالت نیویورک پلیس اتحادیه ریپ ‘وضع توسط نشانه ها در اعتراض’

قانونگذاران ایالتی در نیویورک در حال عبور صورتحساب بیش از حد به سرعت به دست آوردن سیاسی تجدید نظر و شهر نیویورک رهبران اهریمنی اجرای قانون در پی در سراسر کشور جورج فلوید تظاهرات رئیس پلیس شهر اتحادیه روز سه شنبه گفت.

هیچ کس را بخوانید صورتحساب. آنها وضع توسط علائم در یک اعتراض” پاتریک لینچ گفت. اجرای قانون ادعا می کند که قانون پیشنهادی دفاع ساخت پلیس انضباطی فایل های عمومی یک تهدید برای ایمنی خود و ایمنی خانواده خود را. “ما سزاوار محافظت می شود که ما از شما محافظت می کند” گفت: اصلاح افسران خیرخواه انجمن رئیس جمهور الیاس Husamudeen.

– Khrysgiana Pineda

بیشتر در تظاهرات جورج فلوید:

  • بوفالو از معترضان مجروح: رئیس جمهور تهمت می گوید 75 ساله می تواند ‘ANTIFA provocateur’
  • برابری نژادی: Indianapolis شورا به اتفاق آرا اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی
  • NASCAR: یک راننده مسابقه را در #BlackLivesMatter خودرو یکشنبه
  • سناتور. میت رامنی: رئیس جمهور تهمت bashes رامنی بیش از یک سیاه زندگی ماده مارس
  • ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’: آنچه در آن به معنی و به همین دلیل برخی می گویند اصلاحات کافی نیست.
  • “من نمی خواهم به یک برچسب’: یک نگاه در یک آشفته هفته در DC به گفته معترضان

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de