یک مدیر نمونه کارها در یکی از جهان پیشرو صندوق های تامینی به راه اندازی یک حمله در برابر امریکا چهار بزرگ گوشت پردازش شرکت برای ادعایی خود را در شکستن ایالات متحده عرضه مواد غذایی و زنجیره ای.

این دیدگاه توسط تیم پیوند شریک و مدیر نمونه کارها در Odey مدیریت دارایی بودند باعث کامل-صفحه آگهی های روزنامه را گرفته با گوشت پردازنده مواد غذایی تایسون TSN, +4.52% در پایان ماه گذشته. تبلیغات هشدار داد “عرضه مواد غذایی و زنجیره ای در حال شکستن است.”

باند گفت MarketWatch که جان تایسون رئیس Tyson Foods “تنها شرکت خود را به سرزنش همراه با سه نفر دیگر از شرکت ها که تشکیل oligopoly کنترل 85 درصد از ایالات متحده برای پردازش گوشت” پس از صنعت تحکیم به معنای کمتر وجود دارد بزرگتر گیاهان پردازش که در حال حاضر خود را پیدا کنید در تلاش برای مقابله با تاثیر از coronavirus.

“صنعت یک کودک پوستر برای روند نسبت به غلظت بیش از حد, کاهش رقابت و — همانطور که ما در حال حاضر کشف — کاهش انعطاف پذیری” گفت: پیوند.

Odey مدیریت دارایی که بیش از 3 میلیارد دلار بودجه تحت مدیریت تاسیس شد در سال 1991 توسط میلیاردر Crispin Odey. Odey مدیریت دارایی گفت: آن را به حال هیچ موقعیت خود را در تایسون مواد غذایی است و نه کوتاه انبار. آن گفت: باند دارای سابقه دفاع از رقابت.

جزئیات:مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل اجرایی سفارش برای پردازش گوشت گیاهان به باز باقی می ماند در میان همه گیر

Tyson Foods شده است یک نیروی محرکه تبدیل این صنعت از آن تکه تکه گذشته به کمتر بزرگتر مجتمع پردازش و امکانات. اما كار فشرده و خطوط تولید را تبدیل به باغ برای گسترش coronavirus و حاصل بسته شدن این امکانات را تهدید کرده است که عرضه گوشت به خانه های مردم.

تایسون که شده 15% افت در سه ماهه دوم درآمد خالص در روز دوشنبه در مقایسه با سال قبل تا به حال به تعطیل گیاهان در نبراسکا آمریکا آیووا.

در سال 1977 چهار تا از بزرگترین شرکت پردازش گوشت تشکیل شده فقط 25 درصد از بازار ادعا اوراق قرضه. امروز آنها کنترل 85 درصد از کشتار بازار و همچنین برخی از 35 درصد از مزارع گاو و حدود 65 درصد از کل صنعت مرغ, او گفت:.

از سال 1990 تعداد کشتار خانه ها به استثنای مرغ کاهش یافته 46 درصد از 2,709 موسسات فقط به 1,461 موسسات.

جزئیات: نگه داشتن کشتارگاه باز برای محافظت از گوشت ایالات متحده آمریکا ممکن است به افزایش عرضه این مواد غذایی-شرکت های بسته بندی

“به عنوان یک نتیجه هنگامی که یک تعداد انگشت شماری از این کارخانه ها مجبور به بستن با توجه به کروناویروس مربوط به غیبت کشاورزان باید جایی برای کشتار حیوانات و صنعت اتومبیل به توقف” پیوند گفت.

“جای تعجب نیست, افزایش تمرکز در صنعت است که به شدت در ارتباط با افزایش گاو و گوساله, قیمت مصرف کننده نسبت به کلی تورم مواد غذایی. بنابراین oligopoly از این صنعت به طور همزمان پاره پاره کردن مصرف کنندگان و تولید کنندگان است و در حال حاضر ناتوان از تغذیه کشور است.”

یک سخنگوی Tyson Foods گفت: “ما دیده نمی شود به گزارش تحلیلگر بنابراین ما نمی توانیم اظهار نظر در آن است. حقیقت این است که این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر کسب و کار در سراسر کشور ما در هر بخش از اقتصاد صرف نظر از اندازه, خدمات, محل, یا مالکیت. آن را نیز تحت تاثیر هزاران نفر از کشاورزان و دامداران که در ادامه زنده ماندن بسیار برای ما مهم است.

“به عنوان جمعیت جهان همچنان به رشد می کند تقاضا برای پروتئین است. به همین دلیل شرکت های مواد غذایی با منابع و قابلیت های نوآورانه مانند تایسون, غذاهای مورد نیاز برای کمک به دیدار با این تقاضا در حال رشد.”

بخوانید:کاهش سود سهام نرمتر و رشد اقتصاد خالی از سکنه شده توسط زامبی شرکت — که postpandemic آینده دیده می شود این Odey مدیر صندوق

“با توجه به اهمیت نمادین از استیک گوشت گاو در فرهنگ آمریکایی آخر هفته ناله و شکایت کردن برای بیشتر دولت در کمک های مالی احتمالا موثر ثابت” پیوند گفت. “معقول بسته حمایتی را شامل اقداماتی است که برای اطمینان از فروپاشی این oligopoly اما یک نوعی شک و تردید است که آنها خواهد شد در آینده.”

اما استیو کی صاحب Cattlebuyer هفتگی و اقتدار در خواندن صنعت گوشت گفت: رقابت در ایالات متحده سالم است: “این در واقع نادرست می گویند غلظت افزایش یافته است و بیش از 7 سال گذشته. داده ها ثابت می کند که. وجود دارد نه تنها مقدار زیادی از رقابت در بازار وجود دارد قابل ملاحظه بازیکنان است.”

سه شنبه گذشته فقط دو روز پس از تایسون انتشار کامل آن صفحه تبلیغات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اقدام اجرایی به منظور پردازش گوشت گیاهان به ماندن باز نگرانی بیش از رشد coronavirus موارد و تاثیر در امریکا عرضه مواد غذایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به دفاع تولید عمل طبقه ی پردازش گوشت به عنوان زیرساخت های حیاتی. اتحادیه های کارگری هشدار داد که او با به خطر انداختن زندگی می کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de