ژنرال Milley: برخی از سربازان بسیج به DC در میان سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات صادر شد سرنیزه

واشنگتن – رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley گفت که برخی از سربازان مستقر در واشنگتن دی سی به احتمالا کمک به خنثی کردن Black Lives Matter تظاهرات صادر شد سرنیزه ایالات متحده آمریکا امروز تایید کرده است.

اعضای ارتش 82nd Airborne Division از فورت براگ در کارولینای شمالی و 3 متحده هنگ پیاده نظام شناخته شده به عنوان “گارد قدیمی” بر اساس فقط در خارج از پایتخت کشور بسیج شدند اوایل ماه گذشته در واکنش به تظاهرات بیش از خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید.

در ژوئن 2, در طول استقرار خود خدمات اعضا صادر شد سرنیزه اما دستور به نگه داشتن آنها را در خود “scabbards و ثابت نیست به سلاح” Milley گفت: دو کنگره آمریکا در نامه ای.

نامه ای است که به تاریخ ژوئن 26 و خطاب به دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه رجا Krishnamoorthi از ایلینوی و تشکر. تد به جای کالیفرنیا که تا به حال گذراند در نامه ای به Milley در ژوئن 22, ابراز نگرانی که سرنیزه را تشدید هر گونه پتانسیل خشونت در تظاهرات.

بیشتر: جورج فلوید تنها نیست. “من نمی توانم نفس بکشم’ ادا ده ها تن در پلیس نگه می دارد در سراسر ایالات متحده

Milley گفت که منظور بسیج خدمات اعضای آمد از ارتش مسلح ، ژنرال عمر جونز که در خدمت به عنوان فرمانده نظامی منطقه واشنگتن است.

اعضای نه 82nd Airborne Division و نه گارد قدیمی بودند هرگز ارسال به شهرستان برای پاسخ به اعتراضات. اعضای 82nd Airborne Division بازگردانده شد دو روز پس از ورود خود را.

ایالات متحده آمریکا امروز نظرسنجی: بزرگترین کشور در جهان است ؟ در ژوئیه 4, یک لحظه حساب برای ایالات متحده آمریکا

Milley نامه مورخ 26 ژوئن فرستاده شد به دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه رجا Krishnamoorthi از ایلینوی و تشکر. تد به جای کالیفرنیا که خواستار توضیح پس از آسوشیتد پرس اولین گزارش در مورد استفاده از سرنیزه در تاریخ 2 ژوئن.

اسوشیتد پرس نیز گزارش داد که طبقه بندی نشده, نظامی, سند, شرح برخی از سربازان آموزش دیده نمی شد و در شورش پاسخ و فرماندهان در حال برنامه ریزی برای آموزش آنها در عرض 96 ساعت پس از رسیدن به پایتخت کشور است.

Milley متوقف کوتاه از موافقت با نوار سرنیزه استفاده از حرکت رو به جلو کرد و گفت او می تواند مرتکب نشده است که “نیروهای ایالات متحده هرگز استقرار سرنیزه در حمایت از مقامات مدنی در پاسخ به داخلی جنگ داخلی شود.” هر شرایطی را باید با رسیدگی به صورت جداگانه و situationally او به این نتیجه رسیدند.

بیشتر: ‘Medgar بال باید کف زدن’: می سی سی پی با پرچم رای Myrlie Evers امیدوار است امریکا با هم می آیند

Krishnamoorthi و لیو در بیانیه ای گفت: “در حالی که ما سپاسگزار برای کل Milley پاسخ به سوالات ما در مورد پشتیبانی از سربازان با سرنیزه به صورت بالقوه استقرار علیه معترضان, ما نا امید شد او مایل به ارتکاب به ممنوعیت عمل.”

“ما تشخیص ضرورت از نیروی مشترک حفظ انعطاف پذیری در واکنش به تغییر شرایط, اما آن را دشوار است برای ما به تصور شرایطی که می تواند ضروری و یا توجیه استقرار سرنیزه علیه غیر نظامیان آمریکایی” آنها ادامه داد.

فلوید یک مرد مرده در مینیاپولیس بازداشت پلیس در اواخر ماه مه پس از یک افسر سفید دوخته و او را به زمین با قرار دادن زانو خود را در پشت فلوید گردن. مرگ او موجب تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض نژادی در سی و شهرستانها در سراسر ایالات متحده است.

کمک: نیکلاس وو آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>