Gary Sanchez است و نزدیک به غلبه بر بزرگترین Yankees نقص

خواندن هر کتاب خوب در قرنطینه?

من رسیده در قفسه کتاب من و برداشت “از مرز کتاب مقدس: جلد سوم” توسط جان دیوان و بن Jedlovec بیس بال اطلاعات راه حل. در صفحه 63 من این:

“مهم ترین دفاعی تاثیر یک شکارچی می تواند داشته باشد که ما در بر داشت ما می توانیم اندازه گیری شامل توانایی برای جلوگیری از دونده پیشرفت وحشی از زمین و گذشت از توپ. هیچ چیز جدا بهتر فو از این بدتر آنهایی که بیش از این است.”

آیا شما از آن تعجب است که من خام این جملات, Gary Sanchez آمد به ذهن ؟

این کتاب در سال 2012. “جلد پنجم” راه اندازی در اوایل این سال است. Jedlovec در حال حاضر با این نسخهها کار برای لیگ اصلی بیس بال. شرکت بیس بال اطلاعات راه حل های دیگر وجود دارد, داشتن گسترش و تغییر نام آن به ورزش اطلاعات راه حل.

و که شکست فو’ دفاعی تاثیر? آن دیگر نگه می دارد.

اگر شما یکی از این یانکی ها طرفداران بی شماری که ویژگی ریزش مو, کاهش وزن و ضعف عمومی به تماشای سانچز دان pinstriped ابزار جهل شما نباید به عنوان توهم یا غیر منطقی. 27 ساله خود را آشکار استعدادهای عين رتبه به عنوان یکی از دیوانه کننده, پلاریزه بازیکنان در این بازی در حال حاضر. او انسان clickbait.

در عین حال اگر شما می خواهید به درک چرا یانکی ها قصد استفاده از سانچز به عنوان اصلی خود جالب توجه یک بار دیگر اگر MLB تا کنون رزومه در طول عمر ما آن را نمی خواهد صدمه به اذعان تکامل است که رخ داده است در ارزیابی موقعیت این دهه گذشته است.

Gary Sanchez
Gary Sanchezچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

مارک سیمون تحلیلگر ارشد پژوهش برای ورزش Info Solutions, گفته های اخیر حجم از “فیلدینگ کتاب مقدس” شامل هیچ گذشت حدود فو و رزین و گذشت توپ شبیه به یکی از من فقط به عنوان خوانده شده در “جلد سوم.” به خلاف SIS ادعا میکند آنچه که تبدیل به انجیل در میان تجزیه و تحلیل جامعه: یک شکارچی می تواند خنثی کردن مسدود کردن او با مبارزات قوی فریم توانایی های خود.

“مسدود کردن فقط یک قطعه کوچک از پازل” سیمون گفت.

در سال 2018 سانچز led لیگ های عمده ای با 18 گذشت و او مجاز 45 وحشی رزین. از زمین یا در خاک و یا خارج از هدف به اندازه کافی است که یک شکارچی مورد نیاز برای رسیدن به و یا گسترش خود SIS اندازه گیری سانچز با 88 درصد بلوک رای و زیر صنعت به طور متوسط بین 92 و 93 درصد است. که نادانی هزینه یانکی ها شش اجرا می شود در Aaron Boone سال اول اجرا این تیم به عنوان در هر SIS’ محاسبات.

همان سال SIS تعیین سانچز به دست آورد یانکی ها شش اجرا می شود با فریم از رزین. خود سرقت از اعتصاب به عنوان تایمر خواهم بگویم. هنگامی که شما عامل موفقیت خود را در کنترل مخالفان در حال اجرا بازی در ’18 و به او میخ 12 از 40 که سعی در ضربه تند وشدید زدن یک پایه بر او — یک درصد همسان و یا در صدر فقط 11 فو که خود را بیش از حد 76 بازی های انجام شده در موقعیت او زخم با net plus-چهار اجرا دفاعی.

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

سال گذشته شما ممکن است به یاد سانچز خود را بهبود صفحه-مسدود کردن مهارت های قابل توجهی ارتکاب هفت گذشت توپ و اجازه می دهد 30 رزین در 90 بازی پشت صفحه 92 درصد بلوک رای با توجه به SIS به او صفر اجرا می شود ذخیره شده در آن بخش.

او همچنین بالا خود را به جرم به خوبی بالاتر از لیگ آمریکا به طور متوسط نزدیک به خود را قوی 2017 نشان اگر نه نزدیک او کوچک-نمونه درخشندگی خود را از سال 2016 پس از ضربه وحشتناک در ’18. بنابراین به طور طبیعی خود را تبادل مسدود کردن بدتر به طور چشمگیری به عنوان نمره خود را کاهش یافت و به منفی-سه اجرا می شود. به طور کلی او ثبت شده در منهای دو بدترین دفاعی فصل است.

آره مرد جوان کمی باقی مانده از انیگما البته همه ستاره انیگما با تشکر از صنعت گسترده گیر قحطی.

برای سال 2020 یانکی ها استخدام جدید ابتلا به مربی در تنر سوانسون که در طول بهار آموزش کار با سانچز در کاهش زانو راست خود را برای بهبود اهرم. آنها در حال تلاش برای گرفتن بالاترین بازگشت از بالا-سقف کالا.

“من فکر می کنم ما یک مزیت متمایز با داشتن Gary Sanchez به عنوان روزمره ما گیر” مدیر کل برایان Cashman گفت: در ماه نوامبر گذشته. به طور کلی تعداد جرم و دفاع را با هم پشتیبانی Cashman است. اگر سانچز می توانید ترکیب خود را در زمین-مسدود کردن ’19 و زمین-فریم از ’18 خود, مدرسه قدیمی و جدید-اثربخشی مدرسه به یک فصل توده ها ممکن است در نهایت حمایت از بیانیه ای که به عنوان خوبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>