قماربازان سخت برای شرط شروط در انجمن ستاره بازی پنگ آبجو با خدا ممنوع

فنجان اندازه در این مجازی آبجو پنگ مسابقات به تمام راه را به دو D — و فراتر از آن. ورزشی قماربازان محروم بیشتر

توسط NEWSAMINS در 27 اردیبهشت 1399

فنجان اندازه در این مجازی آبجو پنگ مسابقات به تمام راه را به دو D — و فراتر از آن.

ورزشی قماربازان محروم بیشتر مرسوم ورزشی با توجه به کروناویروس در حال حاضر با قرار دادن شرط در یک مستهجن نسخه از مستی گزاف گویی-به-پینگ-پنگ-توپ-به-جام frathouse کلاسیک.

هنرپیشه های زن بالغ با یکدیگر به رقابت تقریبا در یک "دو دختر 12 لیوان" آبجو پنگ مسابقات را بصورت زنده پنج شنبه در بزرگسالان کم پلت فرم CamSoda در یک همکاری با شرکت قمار Bovada.

شرکت کنندگان به دنبال قوانین جهان سری پنگ آبجو با خدا ممنوع از راحتی از خانه خود را در انطباق با COVID-19 اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

این بازیگران نه تنها بازی مجازی پنگ — آنها همچنین با استفاده از خود wiles به تاثیر نتایج بازی.

"بازیکنان اجازه خواهد داشت – و تشویق به منحرف کردن حریف خود را. ... حواس او را پرت خواهد شد که اجازه داده خواهد شد عبارتند از پورنو, حرکات, از جمله اتوبوس, groped, و بدون سانسور از سینه و همچنین قر سربالا" با توجه به CamSoda آزادی مطبوعات.

شرکت کنندگان همچنین عینک, اسباب بازی های جنسی متصل به اینترنت است که می تواند فعال شود و در طول بازی بیشتر اجازه می دهد تا طرفداران برای منحرف کردن بازیکنان است.

و حداقل یک بار در هر بازی بازیکنان خواهد چرخش یک اقدام چرخ که نیروی حریف برای مقابله با یک انتخاب از موانع از جمله ارتعاشی اسباب بازی های جنسی.

بالغ بازیگر Jayden Cole برنده 2000 دلار برای تلاش های خود را — ضرب و شتم از ستاره ها از جمله Olivia Austin, دنی دانیلز, سوفی دی, Cherie Deville کتانا کمبت, Alix سیاهگوش و Kelsi مونرو.

بیش از 1000 قماربازان شرط قرار داده در طول این رقابت ها با توجه به CamSoda.

CamSoda به تازگی اعلام کرد آن را نیز باز پلت فرم آن برای نوازندگان از جمله نوازندگان و کمدین به انجام در حالی که میله و باشگاه بسته است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب