آتی محرک: آمریکا قیمت نفت بالای 30 دلار در هر بشکه به عنوان خروجی کاهش و امید تقاضا وانت افزایش ارزش

نفت قراردادهای آتی بسیج روز دوشنبه در ایالات متحده معیار قیمت به دنبال حل و فصل در بالاترین سطح در بیش از دو ماه پشتیبانی در بخش بزرگی از تلاش برای توازن عرضه و تقاضا پویا است که دمیده خارج از ضربت سخت زدن با توجه به اثرات ناتوان کننده از COVID-19 بیماری همه گیر.

“مقید کردن تقاضا محرک و تاریخی تولید تقلیل است رها کردن خوشبینی اقتصادی و تقاضای نفت” نوشته فیل فلین ارشد تحلیلگر بازار در قیمت های آتی گروه در دوشنبه پژوهش توجه داشته باشید.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن CLM20, +11.89% شد تا $3.21 یا 10.9% در $32.64 در هر بشکه در بورس نیویورک. FactSet داده ها نشان می دهد که قیمت ها بر اساس front-ماه قرارداد بودند در مسیر خود علامت بالاترین پس از پایان مارس 11. در روز جمعه قیمت وارد شده بارگیری در این هفته به دست آوردن از 19 درصد به داو جونز در بازار داده است.

ژوئن قرارداد منقضی می شود در روز سه شنبه حل و فصل و سرمایه گذاران شده اند هماهنگ به نوسانات در قیمت نفت پس از این ممکن است در قرارداد مشخص شده تاریخی گذشتن به subzero خاک در مارس 20.

جولای قرارداد CLN20, +10.53%, است که بیشتر به طور فعال معامله است و به زودی به جلو-ماه قرارداد CL.1, +11.89%, صعود $2.88 یا 9.8% در $32.40 در هر بشکه رسید.

“WTI دیده است raonlly به عنوان کوتاه در بازار گرفتار در تلاش برای ارائه به بازار با توجه به تدارکات محدودیت در سراسر توانایی دسترسی به خط لوله گفت:” کریس Midgley سر از تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts در ایمیل و تفسیر. “این در تضاد با تجربه ماه گذشته که در آن شرکت کنندگان رنج می برد به دلیل ناتوانی در به تحویل فیزیکی در زمین قفل شده است” کوشینگ, Okla., ایالات متحده سازی hub.

در آستانه انقضای ممکن است قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد آتی قیمت در آوریل 20 مستقر در منفی قیمت بنحوی که سرمایه گذاران نیاز به پرداخت خریداران برای تحویل نفت خام به دلیل کاهش فضای ذخیره سازی.

اقدامات انجام شده توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان خود برای کاهش برخی از 9.7 میلیون بشکه در روز نفت از طریق پایان ماه ژوئن باید کمک به ساقه یک سیل از نفت خام است که تا به حال موفق به جذب خریداران به عنوان اقتصاد آمد به توقف screeching به محدود کردن گسترش از بدترین بیماری همه گیر در بیش از یک قرن است.

جزئیات:قیمت نفت می تواند منفی دوباره, پس, آماده, CFTC هشدار آتی صنعت

صعودی نفت سرمایه گذاران و نیز تبدیل شدن به بیشتر خوش به عربستان سعودی گفت: این امر برش اضافی 1 میلیون بشکه در روز در ماه ژوئن با امارات متحده عربی و کویت نیز کمک بیش از هدف خود را کاهش.

در معاملات آتی ICE اروپا معیار جهانی نفت خام برنت ماه جولای BRNN20, +8.70% به دست آورده $2.64 یا 8.1% در $35.14 در هر بشکه پس از قرار دادن در یک 4.9% هفتگی افزایش در روز جمعه ،

دوشنبه نفت-قیمت صعود نشان دهنده “خوش بینی در بازار, اما صعودی بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد محدود با توجه به بالاتر سهام نفت و محدودیت در سراسر ایالات متحده عرضه” گفت: Midgley.

در سراسر جهان بیش از 100 میلیارد دلار از هزینه های سرمایه ای قطع شده است و ایالات متحده کاهش فعال تعداد دکل نشان می دهد “بسیار پایین تر فعالیت” او گفت:. وجود دارد “مقدار زیادی” از فراغت اوپک+ تولید نفت و ظرفیت آن استفاده می کنند ممکن است برای اضافه کردن “نفت بیشتر بر روی بازار اگر قیمت ها بهبود می یابند اما بیشتر آنها نمی خواهید به تحریک ایالات متحده شیل” خروجی.

“با نفت حدود 30 دلار ایالات متحده شیل همچنان تحت فشار و ما انتظار داریم بیشتر براده ورشکستگی به عنوان شرکت های کوچکتر مبارزه را به سرویس بدهی” گفت: Midgley.

داده ها از بیکر هیوز BKR, +8.64% در روز جمعه نشان داد که تعداد فعال آمریکا سکوهای حفاری برای نفت کاهش 34 258 به هفته گذشته است. که نشان دهنده کاهش تقریبا 60% جست و خیز کردن در سکوهای فعال پس از یک اوج اخیر تعداد در ماه مارس که Rystad انرژی می گوید ممکن است بزرگترین افت تا کنون ثبت شده است.

نفت خام تقاضا است “بخشی از دوره نقاهت به عنوان مردم بازگشت به ماشین اما مناطق دیگر مانند جت در حال دیدن بسیار طولانی U شکل بهبود” گفت: Midgley. “اثر خالص است که تقاضای نفت است 700k b/d زیر 2019 سطوح به طور موثر به نمایندگی از دو سال کاهش تقاضای نفت رشد به مقدار 3-4 میلیون b/d.”

در روز شنبه معاملات محصولات نفتی منتقل بالاتر همراه با نفت ژوئن بنزین RBM20, +7.10% تا 8.4 درصد در $1.0511 یک گالن و ژوئن نفت گرمایشی HOM20, +10.28% اضافه شده 10.3 ٪ به $1.0159 یک گالن.

ژوئن گاز NGM20, +11.05% معامله می شود در $1.838 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا تا 11.7 درصد.

خرید و منافع برای گاز طبیعی “می آید به عنوان سطح تولید ادامه به سقوط با دکل اطلاعات در ادامه برای نشان دادن قوی هفته-در-هفته ضرر و زیان” گفت: Christin ردموند کالا تحلیلگر در اشنایدر الکتریک در یک توجه داشته باشید.

او اشاره می کند که بیکر هیوز گزارش داد کاهش 35 سکوهای برای هفته منتهی به مارس 15 و است که “ترجمه شده به طور معنی داری کاهش همراه تولید گاز با مجموع تولید گاز پایین حدود 6 درصد در مقایسه با اوایل ماه مارس ،

“علاوه بر این به عنوان دولت و اقتصاد شروع به بازگشایی میان کاهش اجتماعی فاصله اقدامات تقاضای گاز از بخش های تجاری و صنعتی ممکن است شروع به بهبود می یابند در هفته آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de