آتی محرک: روغن حل و فصل بالاتر امیدوار عرضه کاهش بازگشایی اقتصاد را تخلیه نفت خام تقاضا

قیمت های آتی نفت به پایان رسید بالاتر سهشنبه با آمریکا قیمت در پنج هفته اخیر انتظارات که کاهش سطح تولید و احیای تدریجی در تقاضا از یک COVID-19 pandemic مربوط به رها کردن را به سهولت جهانی پر از نفت خام است که ناودان قیمت در سال 2020 است.

“نفت در واکنش حالت به عنوان بازار است اطمینان داد که عظیم تولید کاهش می آیند” گفت: فیل فلین ارشد تحلیلگر بازار در قیمت های آتی ،

عربستان سعودی وعده داده است به برش اضافی 1 میلیون بشکه در روز در ماه ژوئن در علاوه بر این به سهم خود از کاهش در زیر خروجی-قطع توافقنامه بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن از جمله روسیه است.

رویترز گزارش روز شنبه که اوپک+ می خواهد به ادامه موجود تولید نفت کاهش فراتر از ماه ژوئن با استناد به چهار اوپک+ منابع. توافق بین این گروه از تولید کنندگان شناخته شده به عنوان اوپک+ نام برای خروجی کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز 1 مه تا ژوئن با این گروه به تدریج کاهش اندازه کاهش پس از آن از طریق آوریل 2022.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن CL.1, +7.20% CLM20, +7.20% رز $1.64 یا 6.8% به حل و فصل در $25.78 در هر بشکه در بورس نیویورک. که بالاترین در پایان به صورت یک جبهه-ماه قرارداد پس از 6 آوریل با توجه به داو جونز در بازار داده است. جولای نفت خام برنت BRN.1, +0.06% BRNN20, +0.06%, این معیار جهانی افزود: 35 سنت یا 1.2%, t0, $29.98 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا است.

عربستان تولید نفت در ماه ژوئن با اوپک+ خروجی-قطع توافق و داوطلبانه کاهش خواهد کل 7.492 میلیون بشکه در روز حمله عربستان به گزارش روز دوشنبه.

کویت و امارات متحده عربی روز دوشنبه گفت که آنها ارائه پشتیبانی برای عربستان حرکت با کاهش تولید 80,000 بشکه و 100 ، 000 بشکه در روز به ترتیب در ماه ژوئن.

“در حال حاضر می آید کلمه ای که روسیه در حال پیشرفت است در کاهش” گفت: فلین در روزانه داشته باشید.

به عنوان بخشی از اوپک+ توافق روسیه را کاهش داد نفت و گاز و میعانات گازی تولید به 9.45 میلیون بشکه در روز در مارس 1-11 از متوسط 11.25 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل گزارش رویترز روز شنبه به نقل از منابع آشنا با داده ها.

کاهش سعودی به آرامی گرفته شده باید توسط بازار گفت: Bjornar Tonhaugen سر از بازارهای نفت در Rystad انرژی گفت: در بازار روزانه تفسیر. بیشتر تولید curtailments هستند “یک شاخص مثبت برای بازار است که دریافت اخبار به عنوان یک اندکی تسکین به عرضه بیش از حد آن مواجه است.”

“این است که این کاهش به اندازه کافی به آن توازن—به دور از آن است—آنها با این حال کافی را به عدم تعادل را بیشتر کنترل سطح در ماه ژوئن و به احتمال زیاد اجتناب از هدف قرار دادن سقف مخزن در خشکی سازی,” او گفت:.

در ایالات متحده تولید نفت خام آماده شد برای دیدن یک کاهش قابل ملاحظه این سال در مقایسه با سال گذشته با اداره اطلاعات انرژی پیش بینی داخلی خروجی در یک میانگین 11.7 میلیون بشکه در روز است. که می خواهد از 500 ، 000 بشکه در روز از سال 2019 آن را گفت.

“این پیش بینی است که اولین کاهش سالانه از سال 2016 و ما انتظار کاهش بیشتر در سال 2021 از 0.8 میلیون بشکه در روز” لیندا Capuano, EIA مدیر در بیانیه ای گفت.

معامله گران نفت نیز به دنبال نشانه هایی است که تجدید فعالیت های اقتصادی است که شروع به بلند کردن تقاضا برای بنزین و, در نوبت, نفت خام است. تقاضای نفت حفره حفره به عنوان اقتصاد عملا تعطیل در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

ببینید: ایالات متحده شروع به بازگشایی پایان coronavirus مستندات

اطلاعات روز شنبه نشان داد که قیمت مصرف کننده ایالات متحده غرق 0.8% در ماه آوریل به رهبری کاهش قیمت بنزین در پمپ.

در Nymex ژوئن بنزین RBM20, -0.75% کاهش 0.6% به 91.85 سنت گالن. ژوئن گرمایش HOM20, -4.25% نیز کاهش یافته است 3.5% به 83.84 سنت گالن.

نفت می تواند به پیدا کردن حمایت بیشتر اگر داده ها از موسسه نفت آمریکا اواخر روز سه شنبه کاهش نشان می دهد در سهام نفت خام در Nymex تحویل hub در کوشینگ اوکلاهما به عنوان گزارش شده در هفته گذشته توسط اطلاعات خصوصی ارائه دهنده گفت: Eugen واینبرگ تحلیلگر در Commerzbank در جمعه توجه داشته باشید.

EIA هفتگی عرضه نفت گزارش خواهد آمد اوایل روز شنبه.

به طور متوسط تحلیلگران نظرسنجی توسط S&P جهانی Platts انتظار EIA به گزارش یک صعود از 4.8 میلیون بشکه در آمریکا میزان ذخایر نفتی در هفته منتهی به 8 مارس. آنها همچنین انتظار برای دیدن یک کاهش از 2.5 میلیون بشکه در تامین بنزین اما عرقیات انتظار می رود که با افزایش 4.1 میلیون بشکه.

در ضمن طبیعی-قیمت گاز کاهش یافته است به عنوان انتظار می رود معامله گران EIA در روز پنج شنبه به گزارش سه رقمی هفتگی افزایش منابع سوخت گفت: Christin ردموند کالا تحلیلگر در اشنایدر الکتریک. موجودی احتمال افزایش حدود 103 میلیارد فوت مکعب در هفته گذشته 18 میلیارد دلار بیشتر از میانگین پنج ساله او گفت: در یک توجه داشته باشید.

ژوئن گاز NGM20, -5.96% حل و فصل در $1.72 هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا پایین 5.8%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>