آتی محرک: قیمت نفت حل و فصل بالاتر پس از 2 جلسه قطره اما تقاضا نگرانی باقی بماند در coronavirus عود

روغن آتی بالاتر در روز پنج شنبه پس از ارسال دو جلسه متوالی از کاهش اما نگرانی در مورد روزانه میزان افزایش جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده و دیگر کشورها است که در نظر گرفتن تلفات در انتظارات تقاضا برای نفت خام و نگه داشتن قیمت پایین تر برای این هفته است.

برخی از بهبود اقتصادی ایالات متحده و نظرات از مقامات کاخ سفید کمک کرد تا آرام معامله گران اعصاب بیش از کوتاه مدت چشم انداز برای اقتصاد است.

“یک جهش بزرگ در کالاهای بادوام و اطمینان کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow که ایالات متحده نمی خواهید به بسته اقتصاد را به ما افزایش” گفت: فیل فلین ارشد تحلیلگر بازار در قیمت های آتی ،

“Cornavirus ترس شده بود رانندگی ما پایین تر اما…Kudlow یادآوری بازار برای قرار دادن coronavirus داده ها در چشم انداز و تمرکز بر روی نشانه های مثبت که در حال بیرون آمدن از آمار اقتصادی اخیر گفت:” MarketWatch.

سفارشات برای کالاهای بادوام در ایالات متحده شروع به پریدن کرد به 15.8 درصد در ماه مه بهتر از 10.3 درصد افزایش انتظار اقتصاددانان نظرسنجی MarketWatch. هفتگی مدعیان در ضمن کمی کاهش یافت به 1.48 میلیون از 1.54 میلیون یک هفته قبل است.

در برابر این پس زمینه وست تگزاس اینترمدیت برای اوت CLQ20, +1.99% یش در 71 سنت یا 1.9% به حل و فصل در $38.72 در هر بشکه در بورس نیویورک پس از نزدیک به 5.9% کاهش در روز چهارشنبه مشخص شده است که پایین ترین پایان برای یک front-ماه قرارداد در یک هفته با توجه به داو جونز در بازار داده است.

معیار جهانی قیمت نفت برنت برای تحویل در ماه آگوست BRNQ20, +0.19% افزایش 74 سنت یا 1.8% برای رسیدن به $41.05 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا پس از عقب کشیدن 5.4% در روز چهارشنبه به پایین ترین سطح خود از ژوئن 15.

برای این هفته قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در حال دیدن یک قطره از 2.6% تا کنون در حالی که قیمت نفت برنت کاهش یافته است 2.7%.

جزئیات:AAA انتظار ارزان ترین تابستان قیمت بنزین از سال 2016

برخی از ایالات آمریکا در حال reintroducing مستند اقدامات در بزرگترین اقتصاد جهان و همچنین شرکت ها از جمله اپل AAPL +0.53% و والت دیزنی Co. قطع -1.63%, نمودن ، بستن دوباره ، یا به تأخیر انداختن دوباره باز کردن کسب و کار.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: “او توقف بازگشایی دولت آن را به عنوان پاسخ به افزایش موارد COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان.

تاخیر دوباره دهانه است “نه جذاب برای معامله گران نفت که شمارش در بهبود تقاضا” فلین نوشت: در صبح روز پنجشنبه گزارش.

کالا کارشناسان همچنین گفت که یک چشم انداز تیره و تار برای اقتصاد جهانی از صندوق بین المللی پول چهارشنبه منتشر وزن در نفت روبرو است. صندوق بین المللی پول می بیند اقتصادی جهانی انقباض 4.9% تقریبا 2 درصد پایین تر از سه ماه پیش. “ما قطعا از جنگل. ما نه فرار بزرگ مستند گفت:” گیتا Gopinath صندوق بین المللی پول اقتصاددان ارشد در یک کنفرانس مطبوعاتی.

ضعف تقاضای نفت است و انتظار نمی رود به عامل اصلی تأثیر قیمت نفت در این سال با توجه به او در واحد اطلاعات اقتصادی. قبلی کاهش قیمت تا حد زیادی رانده نگرانی که “افزایش انبارهای آمریکا با اشاره به کاهش رشد تولید ناخالص داخلی و بالقوه [داخلی] عرضه تقاضا,” Cailin توس جهانی اقتصاد در EIU گفت MarketWatch.

روز چهارشنبه اداره اطلاعات انرژی گزارش داد که ایالات متحده موجودی نفت خام افزایش یافت و برای سومین هفته متوالی به 1.4 میلیون بشکه در هفته منتهی به 19 ژوئن. آن را نیز نشان داد که مجموع تولید نفت داخلی توسط صعود از 500 ، 000 بشکه در روز به 11 میلیون بشکه در روز است.

در تولید سمت جهانی “خروجی باقی می ماند نسبتا محدود” و عربستان سعودی و دیگر اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت خواهد شد “تا حد زیادی به کاهش تولید توافق در سال 2020 به نفع اجتناب از قیمت دیگر تصادف” گفت: توس.

او همچنین اشاره کرد که ایالات متحده تولید نفت خام کاهش یافته است نزدیک به 20 درصد بین شروع ماه مارس و آغاز ماه ژوئن “پاک کردن نزدیک به دو سال از تولید سود.”

توس انتظار زمان “فشار و کشش” عوامل موثر در بازار نفت تن همچنان به جبران هر یک از دیگر در ماه های آینده نگه داشتن قیمت نفت برنت تقریبا در یک محدوده از $35 تا 45 دلار در نیمه دوم این سال است.

طبیعی-گاز آتی به شدت کاهش پس از EIA گزارش روز شنبه که منابع داخلی این کالا افزایش 120 میلیارد فوت مکعب برای هفته منتهی به 19 ژوئن. که بیش از این افزایش به طور متوسط از 107 میلیارد دلار پیش بینی تحلیلگران در نظرسنجی توسط S&P جهانی Platts.

جولای گاز NGN20, -8.89% کاهش 7.2 ٪ به $1.482 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا. جولای قرارداد منقضی می شود در پایان روز جمعه جلسه معاملاتی.

گرد کردن اقدام در Nymex جولای بنزین RBN20, +0.04% از دست 0.2% کاهش به $1.1942 یک گالن اما در ماه ژوئیه نفت گرمایشی HON20, +0.53% گل رز با 0.4% کاهش به $1.1556 یک گالن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>