آتی محرک: قیمت نفت سر پایین برای جلسه دوم به عنوان نگرانی سرمایه گذاران درباره عرضه بیش از حد از خلیج فارس تولید

قیمت نفت خام معامله شده به شدت کاهش اوایل روز شنبه برای دومین روز متوالی به عنوان نگرانی در مورد عدم رعایت اخیر پیمان به کاهش تولید توسط تعدادی از تولید کنندگان عمده تحت فشار آتی به قلمرو منفی.

تحلیلگر گلدمن ساکس را در مورد بازار جهانی نفت هنوز هم چالش های جذب بیش از حد منابع در جهت قیمت برای رسیدن به یک پایدار فاز عادی از پایین دیده می شود به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“بازار نفت تنها نقل مکان کرد و به کسری اواخر ماه مه و هنوز با این چالش دلهره آور از عادی یک میلیارد بشکه از مازاد موجودی” نوشت گلدمن پژوهشگران و از جمله دامین Courvalin کلوم بروس و جف کوری.

“با اوپک در آخرین برش در حال حاضر بیش از قیمت ما در حال حاضر پیش بینی جلو-عقب در قیمت ها در هفته های آینده با ما در کوتاه مدت برنت هوا از $35/bbl در مقابل قیمت نقطه از $43/bbl” از تحلیلگران نوشت.

آخر هفته گذشته اوپک و کشورهای متحد و توافق برای تمدید کاهش تولید حدود 10 میلیون بشکه نفت در روز از طریق پایان ماه ژوئیه.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل جولای CL.1, -0.96% CLN20, -0.96%, ایالات متحده معیار از دست رفته و 71 سنت یا 1.8% برای رسیدن به $37.49 در هر بشکه در بورس نیویورک پس از کاهش 3.4 درصدی در روز دوشنبه ،

معیار جهانی قیمت نفت برنت برای تحویل در ماه آگوست BRNQ20, -1.15% داد تا 65 سنت یا 1.6% در $40.15 در هر بشکه پس از 3.6% کاهش یک روز پیش در یخ های آتی اروپا است.

اگر چه یک فرمت جهانی-کاهش تولید صورت گرفته توسط اوپک و متحدان آن یک گروه جمعی شناخته شده به عنوان اوپک+ عربستان سعودی کویت و امارات متحده عربی هستند نه به قصد گسترش کاهش 1.18 میلیون بشکه در روز آنها در حال حاضر در حال ساخت در بالای آن است که اوپک+ هدف رویترز گزارش داد.

در بالا از آن نگرانی باقی بماند که دیگر غیر از اعضای اوپک خواهد شد درایو تولید بالاتر از جمله آمریکای شمالی شیل نفت تولید می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de