نفت خام آتی صعود در روز پنج شنبه با ایالات متحده معیار قیمت تا حدود 4% پیدا کردن حمایت از عربستان سعودی تصمیم به بلند کردن قیمت برای کمک به ایجاد ثبات ارزش در حالی که چین اشتها برای کالا برداشت در ماه آوریل در مقایسه با ماه قبل از.

عربستان سعودی با نفوذ ترین عضو سازمان کشورهای صادر کننده نفت است که افزایش قیمت های نفت خام خود را برای مشتریان در سراسر جهان با توجه به بلومبرگ تلویزیون.

عربستان سعودی “شده بود ارائه شیب دار [نفت] تخفیف برای تضمین سهم بازار اما افزایش قیمت نشان می دهد سعودی ها بر این باورند تقاضا تخریب کف در اروپا گفت:” فیل فلین ارشد تحلیلگر بازار در قیمت های آتی ،

در ضمن چین واردات افزایش یافت و به 10.42 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل از 9.68 میلیون در ماه مارس با توجه به ایسنا داده است. واردات به طور کلی برای جهان و دومین اقتصاد بزرگ و بزرگترین وارد کننده نفت شد پایین 14.2% از سال پیش دوره است. اما صادرات این کشور رشد غیر منتظره 3.5% از سال قبل است.

که داده ها را افزایش تقاضا و چشم انداز به عنوان محدودیت با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر در حال برداشته در حالی که سرمایه گذاران همچنین در انتظار کاهش تولید نفت جهانی را تولید

نفت است که “در امید بازگشت تقاضا” نوشته پیتر Cardillo ارشد بازار اقتصاددان در اسپارتان سرمایه اوراق بهادار در روزانه تحقیق داشته باشید.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن CL.1, +4.00% CLM20, +4.00% در بورس نیویورک افزایش یافت 95 سنت یا 3.9% به $24.93 در هر بشکه پس از معاملات به عنوان بالا به عنوان $26.74. آن را حل و فصل 2.3 درصد کاهش در روز چهارشنبه به ضربه محکم و ناگهانی یک پنج جلسه رگه هایی از دستاوردهای.

معیار جهانی نفت خام برنت ماه جولای BRNN20, +1.98% برداشت 66 سنت یا 2.2% در $30.38 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا پس از 4 درصد کاهش در قبل از جلسه.

در همین حال ایالات متحده نگاه به سهولت پشت آن حضور نظامی در عربستان سعودی با وال استریت ژورنال reportingthat ایالات متحده است که از بین بردن پاتریوت ضد سیستم های موشکی از پادشاهی و با توجه به کاهش دیگر قابلیت های نظامی. این گزارش گفت که ایالات متحده نیز برنامه ای برای حذف ده ها تن از پرسنل نظامی که فرستاده شد به عربستان سعودی پس از یک سری از حملات عربستان تاسیسات نفتی در سال گذشته که آمریکا مقصر در ایران.

“در حالی که این ممکن است فقط یک عقب نشینی از این پس پالایشگاه حمله به تجمع…آن را نیز ممکن است یک پیام به عربستان سعودی که خود را [قیمت اخیر جنگ با روسیه] قدردانی شد توسط قانونگذاران ایالات متحده و رهبران” گفت: فلین.

“عربستان سعودی ممکن است مانند نگاه کوتاه مدت برنده در جنگ قیمت اما آن آسیب دیده و روابط با ایالات متحده ممکن است آنها را یک بازنده است,” او گفت: MarketWatch. “تنش شده است و سعودیها و ایرانیها هنوز هم در حال اجرا بالا و جلو و عقب از ارتش ایالات متحده ممکن است به ایرانیان برخی از ایده ها.”

معامله گران همچنین در ادامه به نگه داشتن چشم در افزایش داخلی نفت خام منابع. EIA گزارش روز شنبه که خام ایالات متحده موجودی انبار افزایش 4.6 میلیون بشکه در هفته به پایان رسید ممکن است 1. داده که مانع تغییرات در ذخیره نفت استراتژیک مشخص شده 15 متوالی هفتگی افزایش بود اما کوچکتر از این افزایش به طور متوسط از 7.1 میلیون بشکه پیش بینی تحلیلگران در نظرسنجی توسط S&P جهانی Platts.

EIA نیز گزارش افزایش 1.7 میلیون بشکه در SPR به 637.8 میلیون بشکه در هفته گذشته.

نفت شروع به جریان به SPR “که ممکن است جلوگیری ایالات متحده ذخیره سازی نفت سرریز و کاهش قابل ملاحظه ای در معرض خطر است که قیمت نفت در آمریکا را دوباره سقوط به زیر صفر” گفت: فلین. جریان نفت به ذخیره شد “یکی از دلایلی که افزایش تجاری موجودی نفت خام در آمد در کمتر از انتظار 4.6 میلیون بشکه از هفته گذشته است.”

سرمایه گذاران نیز موجب ایالات متحده هفتگی مدعیان اطلاعات روز شنبه نشان داد که بیش از 3 میلیون آمریکایی از دست داد اشتغال اضافه کرد در حال حاضر به 30 میلیون شکل است که متصلب تا بیش از شش هفته گذشته.

برخی از نشانه هایی از کاهش تنش ها بین چین و ایالات متحده نیز ممکن است ارائه یک آسانسور به قیمت های نفت خام به عنوان خبری بلومبرگ گزارش روز پنج شنبه که تجاری آمریکا مذاکره رابرت Lighthizer و همتای خود لیو او در حال برنامه ریزی برای یک تماس بگیرید به بحث در مورد پیشرفت در فاز یک معامله تجاری بین کشورها که نگاه کرده بود در معرض خطر بودن نقض توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

پشت در Nymex ژوئن بنزین RBM20, +5.45% یش در 5.8 درصد به 92.73 سنت گالن و ژوئن نفت گرمایشی HOM20, +3.67% افزایش 3.7% به 85.43 سنت گالن.

ژوئن گاز NGM20, -1.23% به پایین منتقل 2.5 سنت یا 1.3% به $1.919 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا.

EIA گزارش روز شنبه که منابع داخلی گاز طبیعی افزایش 109 میلیارد فوت مکعب برای هفته منتهی به آوریل 1. به طور متوسط تحلیلگران انتظار افزایش 105 میلیارد فوت مکعب با توجه به بررسی انجام شده توسط S&P جهانی Platts.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de