آتی محرک: کاهش قیمت نفت با اوپک+ دیده می شود در حال آماده شدن برای سهولت تولید محدودیت

قیمت نفت کاهش یافت دوشنبه به عنوان عمده کشورهای تولید کننده نفت شد و گفت: برای در نظر گرفتن کاهش تولید به عنوان محدودیت های جهانی نفت خام تقاضا قیمت از coronavirus بیماری همه گیر.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه آگوست CL00, -1.82% CL.1, -1.82% در بورس نیویورک کاهش یافت و 75 سنت یا 1.9% به $39.80 در هر بشکه رسید. جهانی معیار سپتامبر نفت خام برنت BRN.1, -1.66% BRN00, -1.66%, خاموش بود و 68 سنت یا 1.6% در $42.56 در هر بشکه در اروپا است. .

وال استریت ژورنال روز دوشنبه گزارش داد که یک اتحاد از نفت خام تولید به رهبری عربستان سعودی بود هل دادن سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن به سهولت تولید نفت محدودیت هایی را به عنوان برنامه ریزی شده ابتدا در ماه اوت با توجه به نشانه هایی که تقاضا در حال بازگشت به حالت عادی پس از cratering در پی coronavirus مربوط به مستندات.

اوپک و متحدان آن از جمله روسیه توافق کردند که در ماه آوریل به کاهش جهانی تولید 9.7 میلیون بشکه در روز پس از سقوط تقاضا و مختصر عربستان و روسیه قیمت ارسال می شود قیمت های نفت خام انداخت. عربستان سعودی پیشنهاد را داد, شناخته شده به عنوان اوپک+ استراحت آن محدودیت 2 میلیون بشکه در روز به 7.7 میلیون بشکه در ابتدای ماه اوت در این گزارش گفت:.

تحلیلگران کاهش کلی پیامدهای حرکت به سهولت محدودیت.

“اگر این گروه تصمیم به سهولت کاهش از 1 اوت این نباید منجر به تغییر در دیدگاه ها در بازار با فرض این که اوپک+ شروع به کاهش کاهش این مرحله در حال حاضر گفت:” وارن پترسون از کالاها استراتژی نشستند در یک توجه داشته باشید. “با این حال در ادامه عمیق تر کاهش تر خواهد بود از تعجب.

اما برخی از تحلیلگران استدلال می کنند که پتانسیل برای نفت به دیدن تمدید فشار به خصوص به عنوان تعدادی از coronavirus موارد نشان می دهد که تجدید افزایش در ایالات متحده و جاهای دیگر می تواند برخی از تولید کنندگان تمایلی به سهولت محدودیت در ماه آینده.

“اوپک+ می تواند توجیه تعیین شده افزایش در تولید به عنوان در حال حاضر, اما اگر این ویروس همچنان به افزایش در سطح جهانی طی هفته آینده تقاضا هوا تغییر خواهد کرد و بازار نفت می تواند نوسان به شدت به عرضه بیش از حد خاک” گفت: ادوارد ملا ارشد تحلیلگر بازار در Oanda در یک توجه داشته باشید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر