آتی محرک: قیمت نفت در پایان کمی پایین تر پست اول هفتگی از دست دادن در 7 هفته

نفت قراردادهای آتی حل و فصل در یک متوسط از دست دادن در روز جمعه با آمریکا و معیار جهانی قیمت درد و رنج خود را اولین کاهش هفتگی در هفت هفته در نگرانی در مورد عرضه بیش از حد و تجدید حیات از coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا

نفت است به احتمال زیاد به “آسیب پذیر باقی می ماند و در معرض نزولی شوک با تشکر از coronavirus مرتبط با نگرانی گفت:” Lukman Otunuga ارشد تحلیلگر تحقیقات در FXTM.

“امکان تمدید مستندات و تاخیر در بهبود اقتصادی جهانی است خبر بد برای نفتی که همچنان یکی از بزرگترین تلفات از coronavirus تهدید,” او گفت: MarketWatch.

اگر چه اوپک+ توافق برای گسترش تولید با کاهش قیمت یک ماه دیگر در این طرح بزرگ از چیزهایی که ممکن است این پیشنهاد حمایت کمی به نفت است که در “از دست دادن نبرد با COVID-19 و جهان رشد, ترس,” او گفت:.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل جولای CL.1, +0.57% CLN20, +0.57%, ایالات متحده معیار, 8 سنت کاهش یافت و معادل 0.2% به حل و فصل در $36.26 در هر بشکه در بورس نیویورک—پایین ترین پایان برای یک فعال ترین قرارداد از تاریخ 1 ژوئن با توجه به داو جونز در بازار داده است. قرارداد سقوط 8.2% در روز پنج شنبه به مناسبت بیشترین رقم از آوریل 27.

معیار جهانی قیمت نفت برنت برای تحویل در ماه آگوست BRNQ20, +0.69%, اما اضافه شدن 18 سنت یا 0.5% به پایان در $38.73 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا پس از 7.6% غوطه شنبه آن شدیدترین چنین اسلاید از آوریل 21, که در زمان آن را به پایین ترین سطح خود پس از پایان ژوئن 1.

برای این هفته قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت مشخص هفتگی اسلاید از 8.3 درصد در حالی که نفت برنت شاهد کاهش 8.4%.
که به نمایندگی اولین هفتگی ضرر و زیان برای این دو نفت خام معیار پس از هفته منتهی به سوم آوریل 24.

بخوانید:چرا طبیعی-قیمت گاز هنوز کف با وجود این سال نزدیک به 20% کاهش

همچنین نگاه کنید به:برنج آتی خلال سال-به روزترین دست آوردن بیش از نیمی از دوره یک هفته

نگرانی بیش از ضعف بیشتر در اقتصاد جهانی مطرح است انتظارات برای ضعیف تقاضای انرژی فشار قیمت نفت است.

صندوق بینالمللی پول و بانک گیتا Gopinath گفت که اقتصاد جهانی در حال بهبود است آهسته تر از انتظار می رود و چهره “قابل توجه زخم” خبری بلومبرگ گزارش داد.

نگرانی از ظهور مجدد این بیماری همه گیر است و اضافه شده به های اخیر نگرانی هایی در مورد توانایی سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن در یک گروه شناخته شده به عنوان اوپک+ برای محدود کردن تولید جهانی توسط 9.7 میلیون بشکه در روز از طریق جولای.

در ایالات متحده آمریکا است که نه بخشی از خروجی پیمان کاهش تعداد سکوهای فعال نفتی لبه پایین توسط هفت تا 199 در این هفته با توجه به بیکر هیوز BKR, +0.19% در روز جمعه.تعداد شده است در حال سقوط بر اساس بارگیری در این هفته از اواسط ماه مارس اما تعداد دکل دیده است بسیار بزرگتر کاهش در هفته های اخیر.

تحلیلگران در بارکلی باقی می ماند صعودی بر چشم انداز بازار نفت حتی اگر آنها انتظار دارند به سرعت بهبود از اعماق نفت را تار و مار در ماه آوریل به کند.

“ما به عنوان خوانده شده را علامت به بازار ما [در سه ماهه دوم] تخمین و حساب کاربری برای یک برنامه به طور بالقوه بزرگتر [نیمه دوم] کسری ما در بالا بردن ما 2020 قیمت نفت پیش بینی دلار 4 [در هر بشکه رسید] اما محتاط باقی می ماند با توجه به منحنی بیش از کوتاه مدت” نوشت Amarpreet سینگ معاون رئیس جمهور از روغن استراتژی در بارکلیز در اواخر روز پنجشنبه پژوهش توجه داشته باشید با اشاره به upwardly تجدید نظر در قیمت نفت برنت پیش بینی 41 دلار در هر بشکه و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت هوا از $37a هر بشکه رسید.

در Nymex جولای بنزین RBN20, +1.13% افزایش 0.5% در $1.1243 یک گالن برای یک هفته دست از 7.4 درصد در حالی که در ماه ژوئیه نفت گرمایشی HON20, +2.48% اضافه 1.2 ٪ به $1.1014 یک گالن پایان دادن به 4.3 درصد کاهش در هفته.

جولای گاز NGN20, -4.13% ریختن 4.5 ٪ به $1.731 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا با قیمت های ثبت نام را از دست 2.9% برای هفته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de