آتی محرک: قیمت نفت صعود سر برای حدود 10% هفتگی افزایش خوش بینی بیش از تقاضای جهانی

قیمت های آتی نفت در روز جمعه به ریاست عالی برای روز و هفته به عنوان صنعت جلب کرد خوش بینی از نتیجه یک شنبه در نشست اعضای اوپک و متحدان در مورد پایبندی به یک تولید جهانی قطع شد ،

کالا تحلیلگران همچنین گفت که تمدید مذاکرات مورد بازیابی صندوق برای کمک به اروپا مشکل اقتصاد و کاهش چین و آمریکا روابط کمک به بلند کردن چشم انداز تقاضای نفت خام.

سران اتحادیه اروپا مجددا مذاکرات در روز جمعه بیش از €750 میلیارد دلار ($840 میلیارد) بازیابی صندوق برای احیای منطقه یورو اما اختلافات باقی می ماند.

“اتحادیه اروپا 750 میلیارد یورو بازیابی صندوق را حمایت از بهبود اقتصادی در اروپا و کمک به چشم انداز قوی تر نفت خام تقاضا بعد از این تابستان” نوشته ادوارد ملا ارشد تحلیلگر بازار در Oanda در روزانه تحقیق داشته باشید.

یک گزارش که چین و ایالات متحده تجارت تنش ممکن است کاهش نیز کمک به افزایش قیمت نفت. خبرگزاری بلومبرگ گزارش داد که چین را افزایش می دهد خرید از آمریکا و سویا و ذرت و اتانول در خط یک فاز یک معامله تجاری زده در شروع این سال است.

“جهانی شدن نیز مهم است برای خام تقاضا و اگر آمریکا و چین می تواند همچنان سالم روابط تجاری است که همچنین باید مثبت برای قیمت نفت,” او نوشت.

در روز پنج شنبه مشترک وزرای خارجه کمیته نظارت و یا JMMC که نظارت بر انطباق با اوپک خروجی سهمیه برگزار می شود خود را جمع آوری و از طریق ویدئو کنفرانس گفت: عراق و قزاقستان در حال حاضر ارائه “غرامت برنامه” و “عملکرد ضعیفی شرکت کنندگان” را تا 22 ژوئن به ارائه برنامه های خود را برای ملاقات با سهمیه خود را برای تولید کاهش است.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل جولای CL.1, +2.98% CLN20, +2.98%, ایالات متحده معیار معامله شد $1.11 یا 2.9% افزایش در $39.95 قیمت یک بشکه نفت در بورس نیویورک پس از افزایش 2.3% در روز پنج شنبه.

معیار جهانی قیمت نفت برنت برای تحویل در ماه آگوست BRNQ20, +2.43% اضافه شده 95 سنت یا 2.3% در $42.46 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا پس از به دست آوردن 2% در جلسه قبلی.

برای این هفته قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت در سرعت بیش از 10%, در حالی که قیمت نفت برنت به دنبال یک 9.6% هفتگی پیشبرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de