آتی محرک: قیمت نفت در 4 ماه اخیر به افزایش در ایالات متحده به واردات نفت خام و کاهش بنزین لوازم نقطه به بهبود تقاضای انرژی

قیمت های آتی نفت به دست آورده در چهارشنبه بلند کردن قیمت به بالاترین سطح پس از پایان مارس به عنوان یک افزایش در ایالات متحده به واردات نفت خام و یک هفتگی سقوط در بنزین لوازم پیشنهاد بهبود در تقاضای انرژی حتی به عنوان داخلی نفت خام موجودی ارسال شده تعجب صعود.

نگاهی نزدیک تر به این داده ها نشان می دهد که نفت خام ساخت اتفاق افتاد “با توجه به افزایش واردات نفت خام گفت: Manish راج رئیس امور مالی در Velandera انرژی است. “این یک امتیاز مثبت از آن نشان می دهد رشد داخلی تقاضا برای نفت و ایالات متحده آمریکا اقدام به عنوان بازار از آخرین چاره برای این کالا است.”

همچنین “بنزین موجودی کاهش یافته و نزدیک به 5 میلیون بشکه افزایش بالاتر پالایشگاه اجرا می شود و افزایش تولید” راج گفت MarketWatch. “ایالات متحده به عنوان رانندگان به عقب در جاده ها, رشد تقاضای نفت بسیار مثبت است.”

اداره اطلاعات انرژی گزارش روز شنبه که خام ایالات متحده موجودی انبار افزایش 5.7 میلیون بشکه در هفته به پایان رسید جولای 3. که به دنبال سقوط از 7.2 میلیون بشکه در هفته قبل و در مقایسه با پیش بینی تحلیلگران در نظرسنجی توسط S&P جهانی Platts برای کاهش به طور متوسط 3.7 میلیون بشکه. موسسه نفت آمریکا در روز سه شنبه گزارش افزایش حدود 2 میلیون بشکه است.

کل خالص واردات بنزین بود در 5.01 میلیون بشکه در روز از 2.88 میلیون یک هفته زودتر EIA داده ها نشان می دهد. واردات تجاری نفت خام شد و در 7.39 میلیون بشکه در روز از 5.97 میلیون.

“پاپ در واردات خالص بالاتر از 5 میلیون بشکه در روز برای اولین بار از ماه اوت گذشته منجر به ساخت جامد در موجودی نفت با وجود پالایش فعالیت افزایش به 14 هفته در 14.3 میلیون بشکه در روز” مت اسمیت مدیر کالا پژوهش در ClipperData گفت MarketWatch.

“جبران این ریزشی ساخت بزرگترین قرعه کشی به موجودی بنزین از اوایل مارس به عنوان ضمنی تقاضا به تدریج بهبود,” او گفت:.

بنزین عرضه کاهش 4.8 میلیون بشکه در حالی که عرق انبارهای صعود با 3.1 میلیون بشکه. S&P جهانی Platts بررسی نشان داده است انتظارات برای کاهش عرضه از 1.2 میلیون بشکه بنزین و 500000 بشکه عرقیات.

روز چهارشنبه وست تگزاس اینترمدیت برای اوت CLQ20, +0.78% صعود با 28 سنت یا 0.7% به حل و فصل در $40.90 در هر بشکه در بورس نیویورک پس از پایان دادن به تقریبا بدون تغییر در روز سه شنبه.

CLQ20, +0.78% معیار جهانی قیمت نفت برنت در ماه سپتامبر BRNU20, +0.09% یش بر 21 سنت یا 0.5% در $43.29 در هر بشکه در معاملات آتی ICE futures Europe, پس از کاهش کمتر از 0.1% در جلسه قبلی.

شهرک سازی برای هر دو WTI و برنت در بالاترین برای جلو-ماه قرارداد پس از 6 مارس با توجه به داو جونز در بازار داده است.

هفتگی سقوط در ایالات متحده بنزین لوازم آمد در بازگشت از میانگین ضمنی تقاضا از 8.5 میلیون بشکه در روز بیش از چهار هفته دوره منتهی به جولای 3, است که در پایین 12.5% از مدت مشابه سال گذشته EIA داده ها نشان می دهد. که بهبود از گزارش قبلی نشان داد که چهار هفته ضمنی تقاضا پایین 15٪.

در Nymex شنبه, اوت بنزین RBQ20, +1.07% افزایش نزدیک به 1.3% کاهش به $1.2909 یک گالن اما اوت نفت گرمایشی HOQ20, -0.37% کاهش 0.7% کاهش به $1.2344 یک گالن.

مرداد گاز NGQ20, -2.55% حل و فصل کردن 2.8% در $1.824 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا پیش از EIA بارگیری به روز رسانی در تامین سوخت به دلیل پنج شنبه.

EIA اطلاعات روز شنبه نیز نشان داده خام سهام در کوشینگ, Okla., ذخیره سازی hub صعود تا حدود 2.2 میلیون بشکه در هفته در حالی که مجموع تولید نفت بدون تغییر بود در 11 میلیون بشکه در روز است.

در یک جداگانه گزارش ماهانه صادر سه شنبه EIA برداشته آن سال 2020 و 2021 پیش بینی برای قیمت نفت برنت و نفت وست تگزاس اینترمدیت و ایالات متحده تولید نفت خام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de