آتی محرک: نفت بالاتر به عنوان بزرگ تولید کاهش متوسط وانت در تقاضا تقویت امید در بازار خواهد شد و حرکت به سمت تعادل

قیمت های آتی نفت به دست آورد زمین پنج شنبه, پیدا کردن پشتیبانی پس از آژانس بین المللی انرژی امتیاز برای محکم کردن از عرضه تصویر بعد از آن در سال و یک روز پس از ایالات متحده موجودی خود را نشان داد کاهش برای اولین بار در 16 هفته.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن CL.1, +2.29% افزایش 95 سنت یا 3.8% افزایش به $26.24 در هر بشکه در بورس نیویورک در حالی که نفت خام برنت ماه جولای BRN.1, +2.43%, این معیار جهانی شد تا $1.03 یا 3.5% در $30.22 در هر بشکه رسید.

آژانس بین المللی انرژی روز پنج شنبه گفت: COVID-19 مستندات خود ادامه خواهد داد به شدت محدود کردن تقاضای نفت خام در ماه مه در حالی که تولید کنندگان پیاده سازی بزرگترین تولید ماهانه قطع شده ،

آژانس بین المللی انرژی گفت: تقاضای جهانی برای نفت خام را رها 21.5 میلیون بشکه در روز در این ماه در حالی که نفت خام کشورهای تولید کننده و شرکت های بریده بریده خروجی توسط یک “دیدنی” 12 میلیون بشکه در روز است. تدریجی وانت در تقاضا به عنوان مستندات سهولت و تیز کاهش در خروجی به معنای چشم انداز نفت خام است “تا حدودی بهبود یافته” از آوریل آژانس گفت.

برای سال 2020 آژانس بین المللی انرژی در حال حاضر به نظر می رسد برای جهانی نفت خام تقاضا به سقوط 8.6 میلیون بشکه در روز در مقابل آن مه هوا برای سقوط به 9.3 میلیون بشکه در روز است.

قیمت نفت خام ریزش شنبه با بدبینی سخنان در چشم انداز اقتصادی از رئیس فدرال جروم پاول مقصر نوسانات تقاضا است. در همان زمان از داده های اداره اطلاعات انرژی نشان داد که اولین قطره در ایالات متحده موجودی نفت خام از اواسط ماه ژانویه از جمله کاهش منابع در کوشینگ اوکلاهما تحویل hub برای معاملات آتی Nymex.

رو به کاهش ظرفیت ذخیره سازی در کوشینگ مقصر شناخته شد در بخش های بزرگ برای رانندگی انقضای ممکن است قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ در ماه گذشته. این COVID-19 همه گیر را نابود کرده است تقاضا برای نفت خام کمک به جهانی پر.

Eugen واینبرگ کالا تحلیلگر در Commerzbank, اشاره, نشانه های بازار نفت خام است محکم در چین است. پیشرو در صادرات کشورهایی مانند عربستان سعودی و عراق کاهش حجم حمل و نقل و افزایش قیمت. قیمت های بالاتر نیز در حال شارژ در حال حاضر برای جلو محموله های از برزیل و روسیه و عمان و آفریقا است.

چه تر است, تقاضا از پالایشگاه به نظر می رسد افزایش مییابد. پالایشگاه بهره برداری در استان شاندونگ یک خانه 80% از چین مستقل کوچک پالایشگاه به تازگی افزایش یافته و به 75% آن به بالاترین سطح پس از ثبت در سال 2011 آغاز شد. آن را تا به حال سقوط به زیر 40 درصد در ماه فوریه میان تاج اقداماتی که انجام شده در چین.

در ضمن ضمنی ایالات متحده تولید نفت خام در 4 هفته میانگین متحرک کاهش یافته و به حدود 11.8 میلیون بشکه در روز کاهش بیش از 2 میلیون بشکه در روز از اوج خود در اواسط ماه مارس اشاره کرد تحلیلگران در JBC انرژی در وین مستقر در شرکت مشاوره. “آخرین نقطه داده و حتی قرار دادن آن در زیر 11 میلیون بشکه در روز است و البته یک عنصر کلیدی در پشت صحنه اولین موجودی قرعه کشی و مرتبط با رالی خام در بازار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de