آتی محرک: نفت سر بالاتر برای دومین جلسه بر کاهش خام ایالات متحده لوازم

قیمت نفت به رهبری نسبتا بالاتر در روز پنج شنبه برای دومین جلسه رو با بهتر از انتظار ایالات متحده میزان بیکاری در ماه ژوئن پس از داده ها یک روز قبل از آن نشان داد بزرگترین هفتگی داخلی عرضه نفت خام پس از کاهش 2019.

اداره اطلاعات انرژی گزارش روز شنبه که خام ایالات متحده موجودی کاهش 7.2 میلیون بشکه در هفته منتهی به 26 ژوئن آینده پس از سه هفته متوالی از افزایش می دهد. تحلیلگران در نظرسنجی توسط S&P جهانی Platts پیش بینی کرده بود میانگین نفت خام عرضه کاهش 2.7 میلیون بشکه.

بازارهای انرژی نیز کلید زنی در روز افزایش می دهد و در موارد COVID-19, اما, با آمریکا در هدف قرار دادن یک روز سابقه ای از عفونت بیش از 52,000 تزریق برخی از نگرانی به نفت خام در بازارهای در مورد تاثیر پروتکل برای محدود کردن گسترش در اقتصاد و جذب روغن.

دفعات بازدید:این کالا فرار نیمه اول سال 2020 کاهش در بخش انرژی

نفت “بسیار باقی مانده تحت تاثیر coronavirus مربوط به تحولات و عوامل مؤثر بر تقاضای سوخت,” Lukman Otunuga ارشد تحلیلگر تحقیقات در FXTM گفت MarketWatch. هر گونه سود نفت هستند “به احتمال زیاد دربسته در محیط با خطرات اطراف دور جدیدی از مستندات با توجه به افزایش coronavirus موارد است.”

در روز پنج شنبه وست تگزاس اینترمدیت برای اوت CLQ20, +0.27% افزایش 12 سنت یا 0.3% در $39.94 در هر بشکه در بورس نیویورک پس از به دست آوردن 1.4% در روز چهارشنبه. برای تعطیلات کوتاه هفته نفت در سرعت بارگیری در این هفته افزایش 3.7% با توجه به FactSet داده است.

بخوانید:آیا بازار سهام بسته است ؟ برای جولای 4th, اینجا همه چیز سرمایه گذاران نیاز به دانستن در مورد معاملات و بسته شدن

معیار جهانی قیمت نفت برنت در ماه سپتامبر BRNU20, +0.76% برداشت 31 سنت یا 0.7% در $42.34 در هر بشکه در معاملات آتی ICE اروپا پس از 1.8% تجمع در جلسه قبلی. نفت برنت در مسیر است برای 3.4% هفتگی پیشبرد.

“دیروز نفت خام از ذخایر امداد خبر در ایالات متحده بود نه یک رویداد است که معامله گران را فراموش کرده است. یک کاهش در موجودی بسیار بالاتر از بسیاری از بازار انتظار است که به وضوح یک تقویت کننده عامل” نوشت: لوئیس Dickson تحلیلگر بازار نفت در Rystad انرژی در یک شنبه گزارش.

در همین حال ایالات متحده اضافه شده 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن و نرخ بیکاری کاهش یافت و برای دومین ماه متوالی به 11.1 درصد به دولت داده پنجشنبه منتشر شد.

“قوی ایالات متحده آمار حقوق و دستمزد گزارش نشان می دهد که ایالات متحده جهش اقتصادی همچنان ادامه دارد و که نفت خام تقاضا باید به دنبال کت و شلوار” گفت: ادوارد ملا ارشد تحلیلگر بازار در Oanda در بازار به روز رسانی.

پشت در Nymex نفت و قیمت محصول نیز صعود با اوت بنزین RBQ20, +0.68% تا 0.9 درصد در $1.2281 یک گالن در هر دو قرارداد به دنبال سود حدود 6 درصد از جمعه گذشته را حل و فصل.

مرداد گاز NGQ20, +2.63% معامله دلار در 1.717 در هر یک میلیون واحد حرارتی بریتانیا نزدیک به 2.8%. برای این هفته معاملات حدود 11 درصد بالاتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>