آتی محرک: روغن تقویت امید عرضه کاهش بازگشایی اقتصاد را تخلیه نفت خام تقاضا

قیمت نفت افزایش یافت سه شنبه, پیدا کردن پشتیبانی در امیدوار است که کاهش سطح تولید و آهسته احیای تقاضا به عنوان کشور شروع به شل محدودیت در جنبش تحمیل شامل COVID-19 همه گیر خواهد شد شروع به تخلیه یک جهانی پر از نفت خام است که ناودان قیمت در سال 2020 است.

وست تگزاس اینترمدیت برای تحویل در ماه ژوئن CL.1, +5.71% CL00, +5.71% TK در بورس نیویورک در حالی که نفت خام برنت ماه جولای BRN.1, +3.07% BRN00, +3.07%, جهانی معیار TK.

نفت ریزش دوشنبه با وجود عربستان سعودی در حال حرکت به عمق آن کاهش تولید در ماه ژوئن در حرکت بود که تکرار برخی دیگر در خلیج فارس تولید می کند. عربستان تولید نفت در ماه ژوئن با خروجی-قطع توافقنامه بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن را به عنوان به خوبی به عنوان داوطلبانه کاهش خواهد کل 7.492 میلیون بشکه در روز حمله عربستان به گزارش روز دوشنبه. اما تحلیلگران گفت: تلاش همراه با رکود در تولید در پاسخ به این سال را به سقوط در قیمت ها می تواند به ارائه پشتیبانی.

معامله گران نیز به دنبال نشانه هایی است که تجدید فعالیت های اقتصادی است که شروع به بلند کردن تقاضا برای بنزین و, در نوبت, نفت خام است. تقاضای نفت حفره حفره به عنوان اقتصاد عملا تعطیل در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

نفت می تواند به پیدا کردن حمایت بیشتر اگر داده ها از موسسه نفت آمریکا اواخر روز سه شنبه کاهش نشان می دهد در سهام نفت خام در بورس نیویورک تحویل hub در کوشینگ اوکلاهما به عنوان گزارش شده در هفته گذشته توسط اطلاعات خصوصی ارائه دهنده گفت: Eugen واینبرگ تحلیلگر در Commerzbank در جمعه توجه داشته باشید.

علاوه بر این اطلاعات انرژی ایالات متحده منتشر خواهد شد جدید بینی در ایالات متحده تولید نفت است که به احتمال زیاد برای نشان دادن بیشتر رو به پایین تجدید نظر کاهش شیب در حفاری فعالیت و تولید کاهش اعلام شده توسط چند شرکت نفت, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>