مراسم تشییع جنازه در جریان خدمات در هوستون برای جورج فلوید که مرگ را لرزاند جهان

یک اسب کشیده حمل و نقل حمل و نقل خواهد شد باقی مانده از جورج فلوید به gravesite شنبه پس از مراسم تشییع جنازه خصوصی در هوستون, قسمت پایانی در یک سری از خاطرات جشن زندگی یک مرد که مرگ متزلزل شده جهان است.

حدود 500 خانواده رهبران سیاسی و هنرمندان جریان به چشمه ستایش کلیسا. مهمانان دعوت شده عبارتند از هوستون شهردار سیلوستر Turner, Rep. Sheila Jackson Lee, Rep. Al سبز و ستاره رپ Paul Wall و Slim Thug.

“اگر به او گفته شد او را مجبور به فدا کردن زندگی خود را به جهان را به هم دانستن او را من می دانم که او را,” فلوید برادر رادنی گفت: قبل از این خدمات آغاز شد.

بیش از 6000 نفر به انتظارنشسته بودند تا در گرما فروزان برای ادای احترام خود را در Floyd را مشاهده جمعه. در مراسم تشییع جنازه خواهد بود livestreamed از چشمه ستایش کلیسا در هوستون فلوید وطن. فعال Rev. Al Sharpton مجریان یک صف از سخنرانان از جمله حقوق مدنی رهبران و اعضای خانواده.

فلوید مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای تقریبا دو ساعت بود که در این ویدئو که باعث موج اعتراضات – و در نهایت می تواند منجر به تغییرات گسترده در این کشور سیستم عدالت.

یادبود خدمات برگزار شد و در هفته گذشته در مینیاپولیس و در Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی که در آن فلوید متولد 46 سال پیش.

“اگر چه آن را در زمان 8 دقیقه و 46 ثانیه برای او به مرگ آن را در زمان 401 سال به قرار دادن سیستم در محل” کشیش دکتر کریستوفر Stackhouse گفت: در این سرویس در کارولینای شمالی. “یک جنبش است که اتفاق می افتد در امریکا, و من خوشحالم که همه ما می گویند که آن را جورج فلوید که موجب فیوز.”

‘جورج فلوید تغییر جهان: مرد پشت عدالت اجتماعی جنبش

مرگ جورج Floyd: چه کیفری شکایت می گویند

فلوید را نگران فریاد “نمی توانم نفس بکشم” شده است ناخوانا در نقاشی های دیواری و شعار در تظاهرات در سراسر کشور. فلوید نیز شنیده گریه کردن برای خود “مامان.” او به خاک سپرده خواهد شد در کنار مادرش Larcenia “دست Cissy” فلوید درگذشت دو سال پیش.

فلوید بزرگ در هوستون یک محصول از Cuney خانه های مسکن پروژه – “آجر است.” شناخته شده به عنوان “بزرگ فلوید” او ستاره دار در فوتبال اما با تلاش نمرات. یک سری از براش با قانون رشد جدی در سال 2009 زمانی که او التماس کرد گناه را به مسلح سرقت تشدید شد و به زندان فرستاده شده به مدت چهار سال.

پس از او منتشر شده او اختصاص داده شده خود را برای کمک به افراد جوان برای جلوگیری از ایجاد اشتباهات او ساخته شده و دوستان می گویند. او بعد از نقل مکان به مینیاپولیس و در روز یادبود یک سری از حوادث در زمان به پایان رسید که در مرگ او اتهامات علیه چهار نفر از افسران پلیس و جهان توجه نزدیک.

افسران در پاسخ به یک تماس از یک نوجوان کارمند در جام غذاهایی که مشکوک فلوید خریداری کرده بود سیگار با جعلی $20 bill. افسران یافت فلوید در یک خودرو در نزدیکی با دو نفر دیگر و درگیری آغاز شد. یک تلاش ماموران برای دریافت فلوید در یک ماشین پلیس در تراژدی به پایان رسید.

این راهپیمایی را بسیار فراتر از دستگیری کسانی که افسران پلیس. مؤتلفه مجسمه افتاده اند اسپری فلفل و chokeholds ممنوع شده است در برخی از شهرستانها و برخی از شهرستانها با توجه به “defunding” خود را به ادارات پلیس. Cilvil حقوق وکیل بن Crump به نمایندگی از خانواده, درخواست سازمان ملل متحد برای بررسی در امریکا, پلیس, شیوه های نژادی و بی عدالتی است.

“در روز پایانی جورج فلوید, بازگشت به خانه, لطفا عضویت من در “یک لحظه سکوت” ماندگار 8 دقیقه و 46 ثانیه” Crump گفت در توییتر. “اجازه دهید به یاد داشته باشید جورج و همه ما دیگر از دست مردان و زنان سیاه — و دعا برای خود و خانواده ها در این زمان دشوار است.”

کمک: ریک جرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>