از ‘Tutti Frutti’ به ‘خوب Golly از دست مولی’: اتمام این 5 ریچارد کلاسیک

مرگ ریچارد شنبه در سن 87 هم زده احساس نوستالژی برای بسیاری از افراد آشنا با زرق و برق دار خواننده کار می کند.

این خواننده متولد ریچارد Aud صرف بیش از نیم قرن در این مرحله از زمان او آغاز شد در 1950s به سال 2013 هنگامی که یک حمله قلبی درخواست بازنشستگی خود را.

به عنوان یک بنیانگذار راک کمی ریچارد بازدید مانند “Tutti Frutti” و “قد بلند” فراتر از مرزهای. بانوی اول سابق میشل اوباما بود که در میان کسانی که برای ادای احترام در توییتر با استناد به “خود سرزندگی خود را از خلاقیت و امتناع خود را به هر چیزی به غیر از خود است.”

“ریچارد گذاشته پایه و اساس نسل از هنرمندان به دنبال” او گفت:. “ما خیلی خوش شانس به او بود.”

بیشتر: کمی ریچارد outsized بنیانگذار موسیقی راک درگذشت 87

بیشتر: Mick Jagger, Chance the Rapper, میشل اوباما واکنش نشان می دهند به ریچارد مرگ

سنگ مورخ نیک کوهن تا به حال این را می گویند در مورد ریچارد یکی-از-یک-نوع آوازی مهارت: “او می خواهم فریاد و جیغ و فریاد. او تا به حال یک دمدمی مزاجی صدای خستگی ناپذیر هیستریک به طور کامل غیر قابل خراب کردن – و او هرگز در زندگی اش خواند در هر چیزی کمتر از یک گاو خشمگین-مانند سر و صدا.”

اگر شما می خواهم به یاد داشته باشید او را در اوج خود – و یا شما می خواهید به درک که چرا مرگ او را یک معامله بزرگ را به طرفداران راک اتمام این پنج آهنگ های کلاسیک.

‘Tutti Frutti’

منتشر شد: 1955

تاثیر ماندگار: آهنگ است که برای بسیاری از خدمت به عنوان مقدمه خود را به ریچارد کمک به او را بر روی نقشه.

نمونه شعر: “من یک دختر بچه ای به نام دیزی // او تقریبا drives me crazy // من یه دختر بچه ای به نام دیزی // او تقریبا drives me crazy // او می داند که چگونه به عشق من بله // پسر شما نمی دانید که آنچه شما انجام دهد به من.”

‘, قد بلند’

منتشر شد: 1956

تاثیر ماندگار: رتبه 55 در رولینگ استون در لیست 500 greatest songs of all time. پوشش داده شده با تعداد بی شماری از هنرمندان در طول سال از جمله الویس پریسلی و بیتلز — همه مشتاق برای قرار دادن چرخش خود را در مورد علاقه های کلاسیک.

نمونه شعر: “من دیدم عمو جان با طاس سر سالی // او را دیدم خاله مریم آیند و او ducked در کوچه // Oh baby // Ye-e-e-es / نوزاد/ Woo-o-o-oh baby // داشتن من برخی از سرگرم کننده امشب // آره // Ow!”

خوب Golly از دست مولی’

منتشر شد: 1958

تاثیر ماندگار: ثبت شده در سال 1956 نبود منتشر شد تا اوایل سال 1958. این یکی هم از آن ساخته شده بر روی سنگ نورد لیست بالای 500 آهنگ ها, رتبه بندی 94. جری لی لوئیس و Creedence Clearwater Revival در میان نوازندگان ایم که تحت پوشش این مسیر است.

نمونه شعر: “از زود زود’ تا اوایل, اوایل شب // شما می توانید ببینید از دست مولی rockin’ در خانه از نور آبی // خوب golly از دست مولی مطمئن مانند به توپ // هنگامی که شما در حال rockin’ و a rollin’ نمی تواند بشنود مامانت تماس بگیرید.”

‘نگه دارید-تق تق’ ‘

منتشر شد: 1958

تاثیر ماندگار: ثبت مانند بسیاری از دیگر بازدید در J&M Studio در نیواورلئان. چربی دومینو همچنین ثبت شده در J&M که یکی از اولین مجتمع studios در چه بود در آن زمان هنوز تفکیک جنوبی.

نمونه شعر: “شما گفت: شما را دوست دارم من و شما نمی توانید آمده در // شما گفت شما را دوست دارم من و شما نمی توانید آمده در // شما گفت شما را دوست دارم من و شما نمی توانید آمده در // دوباره فردا شب و دوباره آن را امتحان کنید.”

‘جنی جنی’

منتشر شد: 1957

تاثیر ماندگار: Re ضبط شده توسط ریچارد سه زمان مختلف. این آمار کمک کرده کمی ریچارد امواج در بریتانیا است. در اینجا چگونه Paul McCartney توصیف تلاش خود را برای مطابقت با کمی ریچارد آوازی دلاوری که گفته است توسط سنگ نورد: “شما را مجبور به ترک فعلی خود را و احساسات و در مورد یک پا بالای سر خود را به آن را می خوانم.”

نمونه شعر: “جنی جنی جنی // برنده نیست شما بیا با من // جنی جنی جنی // برنده نیست شما بیا با من // شما می دانید که من شما را دوست دارم // ما می تواند زندگی می کنند بنابراین می خرم.”

دنبال Gary Dinges در توییتر @gdinges

کمک: راشا علی ایالات متحده آمریکا امروز; کن بارنز ویژه به ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>