از هشتگهای به کمک گوگل, Netflix و دیگر شرکت های فن آوری صدای حمایت از معترضان

به اعتراضات ناشی از مرگ جورج فلوید خرد و متلاشی شدن کشور تعدادی از پیشرو شرکت های فن آوری ارائه شده حمایت خود را از تظاهرکنندگان و بودجه برای اجتماعی-عدالت سازمان.

Twitter, Inc. TWTR, -1.99% آن تغییر مشخصات زیستی به عنوان خوانده شده به سادگی “#BlackLivesMatter” در حالی که الفبای Inc.’s GOOGL, +1.07% GOOG +0.86% گوگل گفت: در اصلی آن صفحه جستجو: “ما موضع خود را در حمایت از برابری نژادی و تمام کسانی که جستجو برای آن.”

گوگل یوتیوب کمک خواهد کرد 1 میلیون دلار “در حمایت از تلاش ها برای رسیدگی به بی عدالتی اجتماعی.”

عمده خدمات جریان — مانند Netflix, Inc. NFLX, +1.52% , Amazon.com Inc.’s AMZN, +1.71% نخست تصویری والت دیزنی Co. قطع +0.47% -کنترل Hulu و AT&T T -0.64% HBO Max و همچنین Quibi و آمازون Twitch — توییتی که آنها ایستاده در همبستگی با معترضان با Netflix و گفت: “به سکوت است به همدستی.”

مدیران نیز صحبت کرد.

“امید من این است که اگر هر یک از ما recommits به انجام همه ما می توانیم برای مقابله با تعصب در هر کجا که ما آن را, تغییر, خواهد, دنبال,” دارا Khosrowshahi, مدیر اجرایی بارگذاری Technologies, Inc. UBER +6.35% توییتی یکشنبه به عنوان او اعلام کرد این شرکت کمک خواهد $1 میلیون برابر عدالت ابتکار و مرکز پلیس سهام.

در بیانیه روز شنبه, Microsoft Corp. MSFT, +1.02% مشترک مدیر عامل rahmani پیام “همدلی و شفقت است.”

“برای کسانی که احساس غم و اندوه و خشم و غم و اندوه & ترس شما تنها نیستید” الفبای مدیر عامل سوندار پیچای گفت: در صبح روز یکشنبه صدای جیر جیر.

Apple Inc. AAPL -0.09% تیم کوک مدیر عامل شرکت یکی از اولین مدیران به صحبت کردن به tweeting در هفته گذشته: “عدالت این است که ما چگونه زخم التیام یابد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de