Fred Willard, ستاره mockumentary ‘بهترین دوست’ تلویزیون ‘خانواده مدرن می میرد در 86

Fred Willard, شناخته شده برای خود را بی پایان کمدی نقش و mockumentaries مانند “This is Spinal Tap” و “بهترین نمایش” مرده است.

“پدر من در گذشت بسیار مسالمت آمیز شب گذشته در فوق العاده سن 86 سال است. او نگه داشته در حال کار و ساخت ما خوشحال تا پایان. ما او را دوست داشتم بسیار بسیار!” دخترش, امید, ویلارد گفت: در یک بیانیه ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز با بازیگر, عامل, مایکل, Eisenstadt. “ما را از دست او برای همیشه.”

ویلارد همچنین پدر “خانواده مدرن” شخصیت Phil Dunphy (Ty Burrell). شخصیت او درگذشت چند قسمت قبل از آوریل سری آخر.

او همچنین باید در محدوده زمانی معین در نقش استیو Carrell آینده Netflix سریال “فضا نیروی” که برای اولین بار در اواخر این ماه.

کمدین بازیگری اعتبارات span نیم قرن را با متعدد قابل توجه نقش از یک سال 1968 ظاهر در “هوشمند” را به خود امی نامزد دریافت تصویر از هنک در “Everybody Loves Raymond.”

ویلارد هم تکرار نقش در بسیاری از تلویزیون های سری کلاسیک مانند “خواهر”, “مسائل خانوادگی” و “Roseanne.”

در علاوه بر این به خود تلویزیون کار او یکی از گروه تئاتر از بازیگران در, نویسنده و کارگردان, کریستوفر مهمان mockumentaries شاید بسیاری فراموش نشدنی به عنوان یک dimwitted dog-نمایش گوینده در سال 2000 “بهترین نشان می دهد.”

ویلارد نیز صدای پشت برخی از مورد علاقه خود را شخصیت های متحرک. ویلارد ابراز شخصیت در “هی آرنولد!,” “آزمایشگاه دکستر,” “WALL-E” و “مرغ کوچک.”

ویلارد را “خانواده مدرن” co-stars, Sofia Vergara, Eric Stonestreet و جسی تایلر فرگوسن همه در واکنش به اخبار این بازیگر مرگ در رسانه های اجتماعی.

Stonestreet به اشتراک گذاشته عکسی از او و ویلارد که او زیر نویس: “این یک امتیاز به بزرگ Fred Willard نام من می دانم. استراحت در صلح و آرامش فرد است. شما خنده دار در استخوان های شما را.”

Vergara توییتی گریه و دل شکسته, شکلک, در حالی که فرگوسن نوشت: “Rest In Peace sweet @Fred_Willard. شما همیشه یک اصل درست و من خیلی افتخار است که زندگی ما را قطع. هیچ کس تا کنون نزدیک به خود را جایگزین نابغه است.”

جیمی لی کورتیس که مهمان ایشان تشکر ویلارد برای اجازه دادن به تجربه جهانی خود می خندد.

“چگونه خوش شانس است که همه ما به لذت بردن از Fred Willard را هدیه. او با خود را از دست رفته ماری در حال حاضر. با تشکر برای شکم عمیق می خندد آقای ویلارد” او هنوز توییتی.

برخی از مردم اشاره کرد که ویلارد به نظر می رسید در هر پروژه آنها را تماشا.

“Fred willard یکی از بهترین شخصیت بازیگران. او می خواهم تا موسیقی پاپ در همه چیز! RIP” نوشت: @tatianatenreyro.

دیگران منعکس شده در ویلارد افسانه ای بدن کار می کنند.

“این وحشتناک است. Fred Willard بود (expletive) کمدی افسانه یک آیکون. او می تواند به من بخندی حتی بدون گفتن هر چیزی. خدای من, کار این مرد را در طول سال. کل چشم انداز کمدی تغییرات بدون او. خدا بقیه این مرد روح” توییتی @ScottWamplerBMD.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>