فرانک Pollack وظیفه: مربی تا جت های بازنگری شده, خط حمله

جت خط حمله مربی فرانک Pollack ممکن است سخت ترین کار از هر کسی در این سازمان در این فصل است.

پولاک باید یک گروه است که ویژگی های چهار ممکن است غذای جدید از جمله در دور اول انتخاب Mekhi Becton برای ساخت شیمی و انسجام هفته 1 پس از یک offseason بدون در زمینه تمرینات.

“این رفتن به یک چالش” پولاک گفت. “این همان چالش هر کس رو هر چند در سراسر لیگ. ما در شرایط برابر از این زمینه است. اگر ما به انجام مسائل از اضافی در نظر که آیا آن را قبل از عمل و بعد از عمل, آیا آن را راه رفتن-throughs جلسات این چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم.”

پولاک که در فصل دوم خود را با جت در حال حاضر انجام برخی از چیزهایی که برای سرعت بخشیدن به فرآیند پیوند در خط طول مجازی خود را offseason جلسات.

“ما صرف زمان در ابتدای جلسه و در پایان فقط می خواهید برای دریافت به دانستن همه اجازه دادن به بچه ها یوک آن را کمی اگر شما نوع از سرگرم کننده عملا و تعامل است که راه” پولاک گفت. “بچه ها حداقل عملا با این ویدئو می توانید به بچه ها بهترین شما می توانید زمانی که شما زندگی می کنند وجود دارد. آن را 100 درصد فقط فوتبال فقط صحبت کردن در مورد زندگی خانواده ها و yukking آن را با هر یک از دیگر مانند ما را در یک حالت عادی در جلسه محیط زیست است.”

Frank Pollack
فرانک Pollackلایحه Kostroun

در خط حمله یکی از جت های بزرگترین نقاط ضعف فصل گذشته و یک نقطه کانونی این offseson برای مدیر کل جو داگلاس. جت اضافه شده مقابله با جورج Fant مرکز کانر مک گاورن و گارد گرگ ون Roten در آژانس رایگان. آنها نیز دوباره امضا الکس لوئیس در سال گذشته استارت در سمت چپ گارد است. سپس داگلاس پیش نویس Becton با شماره 11-به طور کلی انتخاب کنید.

این گروه نیاز به تعمیرات اساسی. در سال گذشته واحد یکی از بدترین ها در NFL. جت به طور متوسط 0.7 عجله متری قبل از تماس با هر تلاش, پایین ترین علامت در NFL با توجه به طرفدار فوتبال تمرکز می کنند. آنها همچنین اجازه به فشار در 2.5 ثانیه و یا کمتر در 27.5 درصد از dropbacks دوم-بالاترین در NFL.

پولاک در حال رفتن به مقدار زیادی از فشار بر او برای دریافت نتایج از نونما خط. کانون توجه خواهد بود قوی ترین در Becton 6-پا-7, 360 پوند کوه از جت امید می تواند بازی چپ برای مقابله با دهه آینده.

“برای هر تازه کار, مهم نیست که چه اندازه خود و یا آنچه در مدرسه او با بازی در یا چه رقابت در سطح او در آن خواهد بود یک پرش به NFL” پولاک گفت: از Becton. “بچه ها کار کرده اند و در هنر و صنعت خود را در این سطح برای چند سال. او انجام یک کار خوب. … هیچ وجه من, برچسب, او, اولیه, اما او هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری مانند هر rookie. ما واقعی هیجان زده برای شروع به کار با او در این زمینه هنگامی که ما قادر به انجام این کار است.”

Becton تند و زننده خط مشهود است در او کم است و Pollack هیجان زده به کار با او.

“شما می خواهید بچه ها تند و زننده در این زمینه و آقایان ، او یک مرد است که نوع متناسب با آن قالب” پولاک گفت. “این خیلی آسان تر به جلو و کمر پشت در کسی از آن است که به نوع فشار آنها را به بیشتر فیزیکی است. این چیزی است که ذاتی در درون آنها و شما قطعا می توانید آن را ترویج و تقاضا آن را, اما این واقعا چیزی است که در آن بازیکن به ارمغان بیاورد. آن نوع می رود در امتداد خطوط از تلاش. … او قطعا متناسب با این لایحه. او مقدار زیادی از سرگرم کننده به تماشای بر روی نوار. من به دنبال به جلو به مربیگری او.”… این یک بازی فیزیکی و او قطعا نقش فیزیکی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de