Frank Gore است جت های نا محدود تعجب: ‘آن را هرگز به اندازه کافی

تلفن زنگ زد در 3 p. m. و همین Soldinger نورد دور از او مبهوت به او آماده برای بدترین.

چرا دیگری را به دانشگاه میامی در حال اجرا پشت مربی دریافت یک تماس در این زمان ؟

تنها چند ساعت قبل از آن playbooks توزیع شد و اولین روز تمرین به پایان رسید. Soldinger تا به حال فقط تحویل سالانه خود هشدار برای مشتاق به بازی اول که این کار مسدود کردن در پاس بازی می کند فقط به عنوان مهم به عنوان هر گونه خیره کننده اجرا شود. در حال حاضر آنچه اتفاق افتاده بود ؟

“او می گوید:” هی مربی این است Frank Gore. من فقط یاد گرفتم همه پاس حمایت. امتحان من!’ “Soldinger به یاد می آورد. “من گفتم:” نه ممنون ” و رفت و برگشت به خواب. اما این که فرانک. شما او را به چیزی برای انجام و او می رود و پس از آن. او تغییر کرده است.”

نوزده سال بعد در گور هنوز هم تماس Soldinger غالبا هر چند در بیشتر سنتی زمان از روز است. و او هنوز هم خود را در حال اجرا به عقب با امضای یک سال $1.05 میلیون قرارداد با جت خود را آغاز کرد 16 فصل NFL و دوباره با مربی آدم Gase دو سال پس از آنها همراه با دلفین ها.

چگونه Gore, 37, مبارزه طلبیده قانون نانوشته است که موقعیت خود را همراه با تاریخ انقضا حدود سن 30? کسانی که او را می دانم بگویم این پست که گور یک هم تیمی و سازگار تولید با بی نظیر بازی را دوست دارم اما Soldinger بازگشت به که برای اولین بار تماس بگیرید.

“شما می خواهید واقعا می گویند چرا او را در لیگ این زمانی و چگونه او آن را انجام داده؟” Soldinger خواسته فصاحت. “این دلیل است که او یک جهنم از یک پاس محافظ. او طول می کشد مقدار زیادی از غرور و افتخار در آن است.”

این اتصالات گور حرفه ای شکل گرفت در دانشگاه به دلیل آن را تقریبا به پایان رسید وجود دارد. پاره ACLs برش های کوتاه دو فصل متوالی و سرقت گور تنظیم پرونده در میامی به دست آوردن شهرت و امضای چربی قرارداد یک دور اول پیش نویس انتخاب کنید.

Frank Gore with Miami in 2004
Frank Gore با میامی در سال 2004گتی ایماژ

اما کسانی که صدمات به او چشم انداز, انگیزه, و جراحی تقویت زانو به اجرای راه خود را به شماره 3 در حرفه ای NFL عجله لیست با 15,347 متری و شمارش.

فراموش نکنید که این آسیب دیدگی مستعد برچسب. 5-پا-9, 212 پوند پنج بار نرم افزار کاسه ساز بازی های برگزار شده است در 226 ممکن 240 به طور منظم فصل بازی در حرفه خود و از دست رفته فقط دو پس از سال 2011 است.

“اگر Frank تا به حال آن دو ACL عمل جراحی من به شما تضمین می کنند در زندگی من هر رکورد در NFL خواهد شکسته شده است” گفت: Antrel Rolle, Gore, کالج تیمی و 11 سال NFL ایمنی. “من هرگز چیزی شبیه به آن.”


راب Chudzinski احساس او تا به حال پا به یک ماشین زمان است.

در وسط تمرین خود را در طول سه سال روی لئامت دادن (2015-17) با بچههای گور زین تا در کنار تیم هماهنگ کننده توهین آمیز با یک سوال. Chudzinski شد میامی بازی-caller برای بسیاری از گور در کالج حرفه ای بیش از حد.

“او پرسید” چه باید انجام دهم بهتر است؟’ “Chudzinski گفت. “من نشسته وجود دارد مانند ‘در اینجا یک پسر است که یکی از فروشندگان پیشرو rushers تمام وقت در NFL من پرسیدن که چگونه او می تواند به بهبود مانند یک تازه کار خواهد بود. شما فقط نمی بینید که اغلب. و این که جوان بود فرانک وسط فرانک پیر فرانک. در هر مرحله که فرانک.”

گور خود را صرف 10 فصل با 49ers تنظیم طبقه حق رای دادن عجله سوابق تلاش متری و touchdowns با وجود تحت دو جراحی شانه به کلاه خود rookie سال است.

تمام نرم افزار مقابله با توهین آمیز جو Staley که بازنشسته شد در ماه گذشته تعداد گور خود را به عنوان بزرگترین تاثیر در شرایط تنظیم یک مثال برای رفتارهایی که منجر به ثبات و طول عمر. احترام جریان در سراسر لیگ.

“او می خواهد به سرپیچی از پدر زمان” گفت: LaDainian تاملینسون که رتبه هفتم را در تمام وقت با عجله لیست به پایان رسید و خود را در سالن از شهرت حرفه ای با جت قبل از تبدیل شدن به یک NFL Network analyst. “آنچه همیشه Frank Gore بزرگ است طرز فکر خود را.

“بعد از ما در سراسر این زمینه در پیش فصل بازی در اوایل زندگی حرفه ای او گفت:” من با نگاه کردن به شما و می خواهید برای شروع یک رابطه, بنابراین من می توانید دریافت مشاوره از شما.’ من افتخار این بچه که تن بالقوه بود رسیدن به, اما من فکر می کنم او احساس به منظور بازی خود را به سطح بعدی او می خواستم برای دریافت به عنوان بسیاری از دانش به عنوان امکان پذیر است.”

گور شد عامل ورود به سن و سال او-32 فصل در سال 2015 به طوری که او رفت و به, باز, بازار, بدون پیشنهاد از 49ers — یک کسب و کار تصمیم سان فرانسیسکو عاقلانه در نظر گرفته شود با تجزیه و تحلیل ترافیک که بی ارزش در حال اجرا پشت, اما, که گور بعدها چپ او تلخ است.

“او می خواهد به سرپیچی از پدر زمان” — LaDainian تاملینسون

بارگیریها ارائه یک فرصت برای رقابت در برابر کوچکتر و او در پاسخ با سه مستقیم فصل خود را به عنوان پیشرو حمله کننده از جمله نهم 1,000-حیاط فصل کار خود را در سال 2016.

“بخشی از آنچه را که هدایت او را از طریق سال است که او همیشه در بر داشت انگیزه” Chudzinski گفت: “این که آیا آن را در تلاش برای اثبات خود را زمانی که او یک بازیکن جوان و یا تلاش برای نگه داشتن برخی از این بچه ها جوان در حال حاضر. او ساخته شده برخی از مسائل خاص.”


به تازگی به عنوان چند هفته پیش گور نبود به طور کامل به فروش می رسد در بازگشت این فصل یک منبع گفت. آن را اولین بار او فکر کرد که کار خود را ممکن است بیش از. آن لحظه اتفاق افتاده در سال 2003.

گور از دست رفته خود را درست دانشجوی سال دوم فصل با پاره راست ACL رنج می برد در حالی که برش تهاجمی ایمنی شان تیلور در طول 9-در-7 و در داخل اجرا مته. کسانی که در این زمینه به یاد بازی با وضوح قابل توجه و Rolle هنوز هم شگفتی اگر نادر از آمار تمیز در گور و افسانه رقابت آن دسته از شیوه های کمک به آسیب است.

“او یک پسر من نمی تواند مقابله با” Rolle گفت. “آن را به یک نقطه که در آن شما هم می خواهید به حدس زدن و یک برخورد و یا حدس و اشتباه باشد. نه بار از 10 من اشتباه خواهد بود. او تغییر جهت. مهم نیست که چه فوت او در چه زاویه او در. اگر او نمی که او تا به حال یک دیوانه, سفت بازو. این احساس مانند ضربه فولاد است.”

چهارده ماه بعد در میان غالب بازگشت گور پاره چپ خود را در لیگ قهرمانان آسیا در یک بازی در برابر غرب ویرجینیا است.

آسیب مرکب با بدتر شدن سلامت مادر او بود که در دیالیز از کلیه بیماری است که در نهایت منجر به مرگ او سوار گور به آستانه. او اولین فرزند — Frank Gore جونیور در حال حاضر یک ورودی دانشجوی سال اول در حال اجرا پشت در جنوب می سی سی پی به دنیا آمدم و در آن زمان است.

“او که قرار بود به ترک” Soldinger گفت. “من به او گفتم: خدا به شما هدیه داد. کار راه خود را به عقب.’ او همیشه به حال یک احساس طبیعی را برای چه درست و چه چیزی اشتباه است. او تلاش می کند به انجام کار درست در همه زمان ها.”

میامی 2001 تیم در نظر گرفته شده توسط برخی از بزرگترین کالج های تیم ملی از همه زمان — در نهایت با ارسال چهار در حال اجرا پشت به NFL (Gore کلینتون Portis, ویلیس McGahee و Najeh Davenport). گور صبر کردم تا دور سوم در سال 2005 خود را برای نوبت بعد گفت: او احساس گمراه بسیاری از تیم ها overpromising قبل از پیش نویس است.

گور ششم بود دوباره انتخاب شده شرح داده شده در طول پخش توسط ESPN مل Kiper جونیور به عنوان یک “دور اول استعداد است.” هیچ یک از پنج بازی کرده اند پس از 2014 و یا نیمی از کار خود را با عجله در کل.


14 پیشرو rushers در تاريخ NFL که واجد شرایط هستند در سالن از شهرت.

گور گذشت اریک Dickerson, جروم Bettis کورتیس مارتین تاملینسون کورتیس مارتین و بری سندرز در دو فصل گذشته تنها با والتر Payton و Emmitt اسمیت چپ به تعقیب. و در عین حال گور به ندرت ذکر شده در نخبگان, گاهی اوقات miscast به عنوان یک کامپایلر با بحث مورد بر خلاف معاصر Adrian Peterson.

چرا ؟

گور نه برنده مسابقات قهرمانی هر چند او ممکن است اگر نه برای 49ers’ تصمیم عجیب و غریب به او را نمی دهد و توپ را در چهار نقش در داخل 10-خط محوطه پس از 33-حیاط عجله در دقیقه آخر یک 34-31 دست دادن به کلاغ در Super Bowl XLVII.

او هرگز ساخته شده است یک نام تجاری.

او هرگز این سریع ترین یا بزرگترین در حال اجرا به عقب سخت به تصرف خود در یک رسانه اجتماعی برجسته است.

“فرانک می تواند آنچه را که باید یک 2-از دست دادن حیاط و یک 4-حیاط به دست آوردن از آن” سابق میامی مربی لری کوکر گفت. “او است که حس ششم که در آن او می تواند حس tacklers و پیدا کردن چین است. او می خواهد به حرکت زنجیره ای.”

جت خواهد بود گور چهارم تیم در چهار سال (بچههای دلفین ها و لوایح) و او به طور متوسط یک شغل کم 3.6 متری در هر حمل در فصل گذشته. گور گفت: NFL.com در سال 2017 که لو’Veon زنگ مورد علاقه خود را فعال و در حال اجرا بازگشت به دیده بان در حال حاضر آنها با هم تیمی — اما میپوشید No. 21 با 49ers و دلفین ها به دلیل تاملینسون.

“هر کسی که تا به حال فرانک حرفه احتمالا ایم گفت: ‘من نمی تواند انجام دهد هر بیشتر’ ” Tomlinson گفت. “این که چگونه فرد به طور متوسط فکر می کند. Frank است فرد به طور متوسط.”


گور در حال ساخت یک خانه جدید در نزدیکی میامی کامل با یک سینمای خانگی.

چه گم شده ؟ یک باشگاه بدنسازی است.

چرا ؟ او می گوید مردم در این مسیر به تنبلی اگر شما لازم نیست که به ترک خانه به کار کردن.

“چگونه می تواند شما را می خواهم که مرد خود را در اتاق قفل است؟” Soldinger گفت. “بزرگترین چیزی است که شما نمی خواهید به خریداران–تی Frank. شما نمی خواهید به یک چیز می گویند و دیگری انجام دهد.”

گور آمدن نیست به جت به عنوان یک نشانه جانباز رهبر است. او اجرا خواهد شد تا تلفن زنگ متوقف می شود.

“او فقط بمب است که نگه می دارد در تیک تاک” Rolle گفت. “این هرگز به اندازه کافی برای فرانک. آن بوده است هرگز به اندازه کافی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>