فرانسیسکو Lindor خواهد بود مرکز از عجیب و غریب MLB تجارت مهلت: شرمن

این خواهد بود که عجیب ترین بازار تجارت تا کنون و در عین حال نگاهی به برخی از درجه مانند ادامه offseason با سوال در مورد نحوه توله و Red Sox را به اولویت دادن به آینده و چقدر بد کلیولند می خواهد برای مقابله فرانسیسکو Lindor.

عوارض اگر چه بسیاری برای تشکیل این, عجیب و غریب, بازار:

  • با فصل تنظیم برای شروع جولای 23, باشگاه, خواهد شد که به سختی بیش از یک ماه برای ارزیابی اگر آنها خریداران و یا فروشندگان توسط Aug. 31 مهلت.
  • با بلیط/حضور و غیاب مربوط به درآمد محدود و شاید محو بیشتر تیم ها می تواند نگاه به خارج از قرارداد اما کمتر ممکن است قرار گرفتن در پول در این سال و یا بعدی که وجود دارد این است که مطمئن شوید که هیچ چیز در مورد جمعیت در سال 2021 یا نه.
  • تیم خواهد بود به خصوص تمایلی به چشم انداز را به خصوص برای پیاده روی-سال بازیکنان زمانی که COVID-19 همه گیر می تواند بسته بازی کردن در هر نقطه. فکر می کنم از داجرز دادن چشم انداز Mookie بتی در offseason و در حال حاضر در حداکثر — داشتن او را برای 60 بازی فصل قبل از او می تواند یک عامل آزاد است. تصور کنید معاملاتی برای یک بازیکن سه شنبه و داشتن فصل تعطیل خوب در روز چهارشنبه. به علاوه چشم انداز ترجمه به نیروی کار ارزان در آینده نزدیک است که می تواند از نظر مالی به چالش کشیدن برای بسیاری از باشگاه ها.

برعکس با هیچ جزئی لیگ فصل وجود دارد هیچ زمان ارزیابی از چشم انداز. به عنوان یک تیم رسمی گفت: “اگر یک تیم به من ارائه یک چشم انداز بیش از هر زمان من می خواهم به درخواست” چه نشانی از او می دانم که در مورد این مرد که من ندارم.’ “

  • آن است که هرگز یک لحظه به به یک بازیکن او معامله شده است. چگونه در مورد در طول یک بیماری همه گیر? تصور کنید که داشتن برای پیوستن به یک جامعه فاصله تیم در حال پیشرفت است و نیاز به تصمیم می گیرید که آیا خانواده خود را به شما ملحق شوند یا نه. وجود دارد خواهد بود که سازمان فکر می کنم که بیش از حد بی رحمانه به انجام هر کسی ؟

با وجود موانع و زمانی که از من خواسته مدیران آنچه آنها فکر می کنم آنها پیش بینی رقابتی مردمی خواهد پیدا کردن یک راه را امتحان کنید تا خود فهرست اسامی و تیم های از جان گذشته برای اصلاح حقوق و دستمزد همان را انجام خواهد داد. پس چه باید چشم:

توله/Red Sox: آنها باید آینه یکدیگر اخیر خود در لیگ قهرمانان که گره خورده است تا مقدار زیادی از پول آینده در جانبازان به خصوص در چرخش به هر دو سازمان باید به حال مشکل توسعه کیفیت (ارزان) استارت. نه تسلیم برای سال 2020 (حداقل نه عموم) اما هر دو قرار داده و تثبیت منابع مالی خود و چشم انداز پایگاه جلوتر از تقویت به صورت یک حذفی اجرا.

Red Sox معامله بتی و دیوید قیمت به داجرز و با ace Chris فروش از دست رفته پس از تامی جان عمل جراحی بوستون حذفی شانس کاهش یافته بیشتر است. اگر MLB بدست خود راه هفت تیم در لیگ برتر خواهد بود در سال 2020 برگشتی. اما فقط با آشنا پنج بوستون را به پایان جلوتر از حداقل اشعه یا یانکی ها به postseason شانس. اگر Sox تصمیم پس از چند هفته آنها به احتمال زیاد به انجام بهتر از سوم در شرق آل آنها می تواند تبدیل به نخست معامله گران است.

J. D. مارتینز دو سال در $38.75 میلیون چپ بعد از این سال است. فراموش NL تیم فکر می کنم DH است که در بازی به صورت 2021-22 و همچنین برای ایجاد زمینه برای مارتینز خدمات بزرگتر ؟ چقدر خواهد بوستون پرداخت در ناتان Eovaldi (دو سال 34 میلیون دلار)? جکی Bradley جونیور یک عامل آزاد پس از این فصل است.

توله انجام نمی های عظیم تجارت (هر چند آنها بررسی می شود حدود بسیار کمی بر روی کریس برایانت). آنها در حال تلاش برای فعال دانستن آنها نمی تواند نگه داشتن همه از قهرمانی خود هسته و رایگان آژانس خواند و پس از این سال و یا بعدی برای برایانت, جان لستر خاویر Baez, Anthony Rizzo, خوزه, Quintana و کایل Schwarber. انگشت شست چپ عمل جراحی برای Quintana بیشتر تضعیف عمق به چالش کشیده چرخش ساخت آن را سخت تر برای شیکاگو به رقابت در سال 2020 است.

فرانسیسکو Lindor: بتی, Lindor برایانت و نولان Arenado بودند برجسته در زمستان بازار تجارت. تنها بتی نقل مکان کرد. ممکن است که در برخی از نقطه برایانت و Arenado رفتن بیش از حد. اما گروه Lindor نمایشنامه برای کوچکترین بازار تیم است و به دنبال در یک قرارداد در حدود 25 میلیون دلار در سال 2021 پیاده روی سال است. اگر کلیولند حرکت او در حال حاضر دستیابی به یک تیم هنوز هم می شود او را برای با حداکثر سرعت دویدن این سال و همه سال آینده افزایش ارزش خود را تا حدودی.

Francisco Lindor
فرانسیسکو Lindorگتی ایماژ

چقدر کلیولند مقابل دفتر تحت فشار قرار دادند به کاهش حقوق و دستمزد از آنجا که پس از برخورد کوری Kluber در زمستان — Carlos Carrasco, Mike Clevinger براد دست و کارلوس سانتانا می تواند در بازی فراتر از Lindor یکی از رشته های اصلی’ top 10 بازیکن. به عنوان یکی AL اجرایی گفت: “شاید بزرگترین سوال این سال چیزی است که خود را مالک اقتصادی تحمل و چقدر به او فشار برای کاهش حقوق و دستمزد?”

زمینه: چیزی که احتمالا جذاب ترین در سال جاری است که بازیکنان با استعداد نیست یک تن در سال 2020 در اختیار داشتن زمان سرویس فراتر از این سال فقط در مورد برنامه تعطیل می شود.

دیترویت شروع مت بوید و مایکل Fulmer این دسته قرار می گیرند. با کیسی يار و مت منینگ در آستانه رسیدن به چرخش دیترویت می تواند در موقعیت به تجارت غذای برای جوان موضعی قطعات. میامی ممکن است همین وضعیت را در برخورد کالیب اسمیت خوش طعم تر. Orioles مسکن Mychal مسلمات است که به طور منظم در تقاضا.

سپس بازیکنان وجود دارد که تیم را بیش از همیشه به هم خوردن پول و/یا در یک moneyed قرارداد و/یا انتظار زیادی در بازگشت. فکر می کنم استارت جانی کوتو و جف Samardzija (غول) اردن زیمرمن (ببر) و الکس کاب (آرام) و Royals نزدیک ایان کندی. Mariners سوم baseman Kyle Seager سختتر است چرا که او نه تنها بدهکار است 18 میلیون دلار در سال آینده, اما او 2022 $15 میلیون گزینه تبدیل به کنترل خود اگر lefty-swinger معامله شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de