ایسنا آتش سوزی آمریکا Newsroom شرکت لنگر اد هنری پس از سوء رفتار جنسی بررسی

رادیو فردا اخراج اد هنری پس از اتمام یک سوء رفتار جنسی بررسی اخبار شرکت چهارشنبه اعلام کرد.

“آمریکا Newsroom” co-لنگر متوقف شد بعد از فاکس نیوز گفت: آنها دریافت شکایت در تاریخ 25 ژوئن از یک کارمند سابق دادستان در مورد “عمدی سوء رفتار جنسی در محل کار سال پیش.”

“ما بلافاصله حفظ یک شرکت حقوقی (که هرگز به نمایندگی ایسنا در تحقیقات و یا دادخواهی) به طور مستقل بررسی ادعای” فاکس نیوز رسانه ای مدیر عامل سوزان اسکات و رئیس جمهور جی والاس در بیانیه ای گفت. “اد متوقف شد همان روز و بلافاصله حذف از خود در هوا مسئولیت در انتظار بررسی است. بر اساس یافته های تحقیقی اد فسخ شده است.”

فاکس نیوز گفت: آنها هنوز پیدا جایگزینی دائمی برای هنری در “امریکا Newsroom” اما چرخش مجریان خواهد شد شرکت میزبان تا زمانی که آنها پیدا کردن یکی.

قبل از خدمت به عنوان co-لنگر در “آمریکا اتاق خبر” هنری پر به عنوان مهمان شرکت میزبان از “فاکس و دوستان”.

کارمند سابق که تسلیم در برابر ادعای هنری بودن نمایندگی Wigdor دفتر حقوقی. داگلاس Wigdor یکی از شرکت شریک گفت: آنها در حال حاضر نه در آزادی برای به اشتراک گذاشتن هر گونه اطلاعات.

در دسامبر 2019 فاکس نیوز بود ضربه با سوء رفتار جنسی دعوی در دادگاه.

فاکس نیوز در هوا شخصیت بریت مک هنری شکایت کارفرما او را در آن مدیران و سابق شرکت میزبان برای آزار و اذیت و برای نزنی پس از او شکایت کرده است.

پرونده های حقوقی پر شد با اتهامات هنوز تایید نشده و یا در دادگاه به اثبات برسد. فاکس نیوز در یک شرکت بیانیه را رد کرد مچنری به طرح دعوی و گفت: این شرکت به طور کامل بررسی اتهامات او را در آن زمان و در زمان مناسب عمل است.

آمد آن فقط به عنوان یک فیلم در مورد فاکس نیوز “بمب” در مورد آمار تئاتر. “بمب” است که بر اساس 2016 زندگی واقعی سوء رفتار جنسی اتهامات علیه فاکس نیوز استاد Roger Ailes. آن را به پیروی از داستان چگونه برخی از فاکس زن شخصیت از جمله Gretchen Carlson و madadi مجموعه ای از به افشای شبکه خصمانه محیط کار آزار و اذیت جنسی و چگونه دیر Ailes اجازه آن را به رشد.

کمک: ماریا پونت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de