چهار در پنج رای دهندگان احساس ملت است “خارج از کنترل” نظرسنجی می یابد

چهار در پنج رای دهندگان ثبت شده در یک نظرسنجی جدید احساس “همه چیز در این کشور هستند که خارج از کنترل” به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس روش 110,000 بیکاری همچنان در سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ و ادامه اعتراضات در سراسر آمریکا

با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شد یکشنبه, فقط 15 درصد از رای دهندگان فکر می کنم مسائل در ایالات متحده آمریکا تحت کنترل هستند و برداشت از اقتصاد در بدترین حالت پس از پایان ریاست جمهوری باراک اوباما در دوره اول زمانی که کشور هنوز دوره نقاهت بعد از یک رکود است.

حس هرج و مرج اقتصادی و بدبینی نیست که اثر زیادی در کار تصویب امتیاز برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تن به تن خود را به عنوان “قانون و نظم” نامزد برای انتخابات آینده. در 45 درصد را تصویب امتیاز همچنان در محدوده که NBC/وال استریت ژورنال سنجی و بررسی های دیگر پیدا کرده اند و پس از او ،

جو بایدن: دموکراتیک مبارزات انتخاباتی توقیف فرصت به کنتراست مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام

نظر سنجی یافت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که مسجل نامزدی حزب دموکرات در هفته گذشته منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن 49%-42% – همان نتیجه قبلی NBC/وال استریت ژورنال نظرسنجی در مارس 20.

مغلوب ساختن پیشی جستن لبه بایدن با 3 امتیاز (40%-37%) در درصد از رای دهندگان گفت که آنها تا به حال یک نظر مثبت نامزد از جمله 12 نقطه حاشیه در میان کسانی که تا به حال یک “بسیار مثبت” نظر (29%-17%). بایدن را 38 درصد کل امتیاز منفی کمتر از مغلوب ساختن پیشی جستن 51% و در حالی که 45 درصد از کسانی که تا به حال یک “بسیار منفی” نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن 26 درصد احساس کردند که به شدت مورد بایدن.

55 ٪ اکثریت گفت: آنها می خواهند یک رئیس جمهور است که به دنبال سازش و جستجو برای یک اجماع در مقایسه با 35 درصد ترجیح داده که کسی امیدوار کننده “بزرگتر و جسورانه تغییرات.”

پنجاه و هفت درصد از رای دهندگان گفت: آنها می خواهند به دولت دهم بیشتر در پاسخ به چالش های پیش روی کشور در حالی که 38 درصد گفت: دولت در حال انجام است بیش از حد بسیاری از چیزهایی که بهتر است سمت چپ به شرکت های خصوصی. و 51 درصد از رای دهندگان saidthey ترجیح می دهند یک کنگره تحت کنترل دموکرات ها.

نظرسنجی: آمریکایی ها رد تهمت پاسخ به جورج فلوید مرگ و تظاهرات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de