آیووا مرد دستگیر شد شنبه بعد از محققان مرتبط DNA خود را به قتل سه زن در اوایل 1990s.

کلارک پری بالدوین سابق مسافت های طولانی کامیون, راننده در حال شارژ در قتل دو زن در وایومینگ و دیگری در تنسی, مقامات گفت: در انتشار اخبار. 58 سال بالدوین دستگیر شد در واترلو, آیووا, که در آن او است که برگزار می شود در Black Hawk County زندان در انتظار استرداد رسیدگی است.

تنسی زن شناخته شد پاملا مک کال که 24 هفته باردار در زمان او قتل برنت کوپر, دادستان منطقه از دولت 22nd قضایی منطقه گفت: در Facebook post.

دو زن در وایومینگ که باقی می ماند ناشناس بودند لقب “I-90 جین سازمان حفاظت محیط زیست” و “تلخ نهر بتی” مبتنی بر مکان که در آن بدن خود را داشت و در سال 1992.

“من نمی دانم چه فرهنگ لغت وبستر تعریف یک قاتل زنجیره ای است که” مت Waldock فرمانده وایومینگ بخش تحقیقات جنایی گفت: کاسپر ستاره-تریبون. “اما این چیزی است که من می خواهم او تماس بگیرید.”

در تنسی بالدوین روبرو خواهد شد دو فقره قتل درجه اول برای کشتن مک کال و جنین او در سال 1991. مقامات گفت: بالدوین خواهد بود سعی در تنسی قبل از مواجهه با اتهامات در وایومینگ, ستاره تریبیون گزارش داد.

مک کال بدن داشت در ماه مارس سال 1991 در نزدیکی یک بزرگراه خارج شوید. محققان شواهد ارائه شده برای تجزیه و تحلیل DNA به دولت قانونی بخش خدمات و متوجه شد که آن را همسان DNA بهبود از موارد حل نشده در وایومینگ.

با توجه به کوپر Facebook پست شاهد اظهارات و شواهد دیگر نشان داد که مک کال, 33 در زمان “ممکن است در سفر با یک نیمه راننده کامیون در زمان مرگ او.”

“من نیز بسیار خوشحال می شود قادر به رز مک کال را یک فرصت برای دیدن عدالت برای دخترش و نوه به قتل” کوپر نوشت. “او به عنوان آن را در یک اخیر تماس تلفنی ‘حداقل من یک قبر به بازدید از برخی از مامان حتی لازم نیست که.”

در وایومینگ بالدوین نیز صورت دو فقره قتل درجه اول. بدن “تلخ نهر بتی” پیدا شد در مارس 1992 در نزدیکی تلخ نهر مشارکت در Sweetwater County, و بدن از “I-90 Jane Doe” داشت در Sheridan County است.

وایومینگ بخش تحقیقات جنایی گفت: در انتشار اخبار آنها مرتبط بالدوین به جنایات با “پیشرفت در فن آوری است.” محققان نیز مشکوک است که یک راننده کامیون کشته شدند و زنان در هر سه مورد.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de