سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل است که در بیمارستان با کروناویروس

هرمان قابیل 2012 یک جمهوریخواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری که با حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در Tulsa, اوکلاهما به بیمارستان منتقل شد شنبه پس از عقد قرارداد COVID-19.

قابیل 74 آزمایش مثبت برای coronavirus در روز دوشنبه و “توسعه علائم به اندازه کافی جدی است که او نیاز به بستری” با توجه به بیانیه ای در حساب توییتر خود را.

سابق پدرخوانده پیتزا مدیر عامل شرکت “استراحت به راحتی در آتلانتا-منطقه بیمارستان” پس از گذراندن شب وجود دارد ، “آقای قابیل آیا نیاز به ماسک و او بیدار است و هوشیار.”

“وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه و یا جایی که آقای قابیل قرارداد coronavirus اما ما نمی دانیم او یک جنگنده است که مورد ضرب و شتم مرحله 4 سرطان” در این بیانیه ادامه داد. “با کمک خدا ما اعتماد به نفس او را سریع و بهبودی کامل است.”

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان ابراز نگرانی در مورد برگزاری تولسا تجمع به خصوص در داخل سالن محل برگزاری در میان coronavirus همه گیر است که بیش از کشته 128,000 مردم در ایالات متحده به آنها گفت: آن را تا به حال بالقوه برای تبدیل شدن به یک “سوپر پخش” رویداد.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری دارای برچسب چنین گردهمایی که در میان بیشتر در معرض خطر مکان برای گسترش عفونت است. این تاکید کرد که اگر مردم در گروه جمع آوری آنها باید حفظ شش پا از فاصله و پوشیدن ماسک.

‘سوپر پخش’: کارشناسان بهداشت و درمان ترس تهمت تجمع در تولسا می تواند گسترش عفونت

یک عکس از قابیل, شرکت, صندلی, سیاه, صدای, برای مغلوب ساختن پیشی جستن در تولسا تجمع نشان می دهد که او و تعدادی از افراد دیگر در مجاورت نزدیک بدون هیچ گونه پوشش صورت.

قابیل توصیف حضور در این تجمع در یک op-ed برای غربی مجله. او گفت که بر خلاف گزارش می دهد که تنها در مورد 6,200 حضور در محل است که می تواند به جای بیش از 19,000 “من دیدم با چشم خودم که وجود دارد حداقل 16000 نفر وجود دارد.”

“بله, وجود دارد برخی از صندلی های خالی در خون دماغ شدن, بخش, اما 16,000 مردم در COVID-19 عصر بسیار چشمگیر” قابیل گفت.

“من تا به حال در مورد به اندازه کافی از رسانه ها به ما گفتن این تجمع بود که برخی از مرتب کردن بر اساس از مجسمه نیم تنه. آن بود پیروز و برقی” قابیل نوشت. “هر کسی که با حضور در آمد از آن دور احساس خوب است.”

در آوریل 2019 تهمت را اعلام کرد او در نظر گرفته شده برای معرفی قابیل به خدمت در فدرال رزرو هیئت مدیره. این برنامه به معرفی قابیل که متهم شده است از تکرار آزار جنسی مواجه شد با واکنش فوری از هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. دو هفته بعد قابیل گفت: او تهمت را به نام خود را از نظر چون او نمی تواند استطاعت “قطع پرداخت.”

قابیل جان سالم به در مرحله 4 سرطان روده بزرگ است که تشخیص داده شد در سال 2006.

Coronavirus: خبرنگار در مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی تست مثبت برای COVID-19

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>