سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری Carly Fiorina می گوید او نمی تواند حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را برای رای دادن بایدن

واشنگتن — در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه با اطلس سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری و مدیر عامل شرکت Hewlett-Packard Carly Fiorina گفت که او خواهد بود رای گیری برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به جای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“من بسیار روشن است که من نمی توانم پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و شما می دانید انتخابات دودویی گزینه” Fiorina که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 گفت: اطلس. هنگامی که فشرده که آیا او را برای رای دادن به بایدن Fiorina پاسخ داد: “من نه رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آن را یک انتخاب دودویی. بنابراین اگر در مواجهه با یک انتخاب دودویی در یک رای گیری: بله.”

“من فکر می کنم این لحظه بر جو بایدن به یک رهبر. من را تشویق کرد که جو بایدن است که یک فرد از تواضع و همدلی و شخصیت. من فکر می کنم او نشان داد که از طریق زندگی خود را,” او گفت:.

Fiorina که زد برای حزب جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در سال 2016 و پس از انعقاد او پیشنهاد فرار به بهداشت ، تد کروز آینده نگر معاون رئیس جمهور گفت که او تا به حال نه به صحبت کروز در “چند سال است.”

پرسید که او چه فکر کروز در حال حاضر سرسخت پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود مخالفت طول اولیه Fiorina گفت: “من نمی بهانه آن است. من نمی. آن ناامید من است.”

بیشتر: DNC اعلام تغییرات گسترده به کنوانسیون اما بایدن را هنوز هم قبول نامزدی در میلواکی

بیشتر: منحصر به فرد: جان بولتون می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید بود مثل زندگی در داخل یک ماشین شیطان پین بال دزد’

او همچنین با انتقاد سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که به شدت با انتقاد از رئیس جمهور پس از خروج از کاخ سفید اما گفت که او قرار بود به نوشتن نام دیگر حزب جمهوری خواه در انتخابات.

Fiorina گفت که او نمی دانست چه چیزی را از بولتون نظرات اما گفت: “من فکر می کنم جان بولتون است که به شدت در تلاش برای حفظ برخی از موقعیت خود در حزب جمهوری خواه به عنوان یک محافظه کار جمهوری خواه. و شاید چیزی که باعث می شود او را به می گویند که.”

او گفت: او را درک مبارزه مردم مانند بهداشت ، لیزا Murkowski یا سابق وزیر دفاع جیمز Mattis رو در تصمیم گیری که آیا برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 گفت: “اگر شما سیاستمدار هستید متمرکز بر برنده شدن است. و من فکر می کنم همه سیاستمداران سیاستمداران منتخب در حزب جمهوریخواه تلاش کرده اند با قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن پایه است.”

Murkowski یک جمهوریخواه آلاسکا است گفت که او مطمئن است اگر او می تواند حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 و Mattis نوشت: یک تاول توبیخ رئیس جمهور در تماس تلفنی با یک تهدید برای دموکراسی است.

بیشتر: بعد از توافق بهداشت ، Murkowski می گوید: او ‘مبارزه’ بیش از اینکه آیا او می تواند حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور پاکستان به مبارزه با او

بیشتر: trump’s سابق وزیر دفاع Mattis انفجار جمهور به عنوان یک تهدید برای دموکراسی آمریکایی

Fiorina قرار گرفت به باطل نام-تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 اولیه و زمانی که خواست آنچه او را انجام دهد زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مورد او نظرات Fiorina پاسخ داد: “راستش اجازه کسی صدای جیر جیر. من نمی صرف زندگی من در تلاش برای مردم ناراحت. من صرف زندگی من در تلاش برای تاثیر مثبت با کار کردن با افراد دیگر است.”

بعد پنج شنبه تهمت توییتی در Fiorina تماس خود را یک “شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>