سابق داروسازی exec شنود گذاشته به سر کاخ سفید را ‘عملیات با سرعت پیچ و تاب’ coronavirus تلاش

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه tapped سرمایه داری و سابق دارویی سر Moncef Slaoui به سر عملیات در پیچ و تاب سرعت کاخ سفید ابتکار عمل به معنای به سرعت توسعه و توزیع coronavirus واکسن.

Slaoui بود به نام جمعه به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی. او رئیس بخش واکسن در داروسازی گلاکسو یک شرکت داروسازی چند ملیتی که مقر آن در لندن است.

او در حال حاضر یک شریک در Medicxi سرمایه یک فیلادلفیا-منطقه سرمایه شرکت.

جیم گرین, رئيس جمهور و مدیر عامل زیستی در صنعت بیوتکنولوژی سازمان گفت: Slaoui یک انتخاب عالی و کسی که همیشه ایستاده بود به صورت علمی و تعالی است.

“در طول زندگی حرفه ای طولانی خود را به او نشان داده است یک تعهد قوی برای سلامت عمومی نوآوری و مشارکت عمومی-خصوصی است که در حال حیاتی برای ایجاد همکاری ما نیاز به داروهای جدید تشخیص و واکسن به مردم آمریکا” گرین وود گفت: در یک ایمیل.

Slaoui دارای دکترای میکروبیولوژی و ایمونولوژی از دانشگاه آزاد بروکسل (دانشگاه Libre de Bruxelles) با توجه به صفحه مربوط به.

عملیات با سرعت پیچ و تاب است این طرح راه اندازی شده توسط کاخ سفید دو هفته پیش برای کمک به بالا بردن سرعت تولید و بعد از آن توزیع هر COVID-19 واکسن.

علاوه بر این مقام گفت چهار ستاره ارتش گوستاو Perna انتخاب شده به عنوان افسر ارشد عامل نظارت بر تدارکات. Perna است فرماندهی کل در ارتش ایالات متحده Materiel فرمان در هانتسویل ،

هدف از عملیات در پیچ و تاب سرعت را به 100 میلیون دوز از coronavirus واکسن در دسترس نوامبر 200 میلیون دوز در ماه دسامبر و 300 میلیون دوز در ماه ژانویه یک دولت رسمی با سی ان ان گفت.

دکتر آنتونی Facui مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و چهره عمومی از دولت را پاسخ گفته است که در ژانویه ممکن است یک زمان ممکن است اما اذعان کرد که این امر می تواند یک دستاورد قابل توجه و قابل شمارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>