سابق NHL مرد سخت ژرژ Laraque دیگر مبارزه در دست خود را.

Laraque انتشار یک سری از فیلم های آخر این هفته در Facebook صفحه از مونترال-منطقه بیمارستان می گوید که او قرارداد COVID-19.

“من ذات الریه در هر دو ریه های من,” او گفت:. “آنها تحت تاثیر COVID چون آسم دارم. من نیاز به اکسیژن از طریق دمیدن بینی من است.”

Laraque, 43, که بازی NHL 12 فصل و تا به حال 131 دعوا و گفته در حال اجرا 10 کیلومتر در روز برای آماده شدن برای یک مسابقه دو ماراتون قبل از او آمد پایین با علائم.

“در حال حاضر من حتی نمی تواند بدون از دست دادن نفس من,” او گفت:. “این دیوانه است.”

Laraque صحبت کردن در هر دو زبان انگلیسی و فرانسه تا به حال یک زن و شوهر متناسب با سرفه در حالی که صحبت کردن.

او گفت: تب در شب بوده است ،

“من از خواب بیدار در عرق تمام وقت,” او گفت:.

یکشنبه, او منتشر شد فیلم دیگری گفت او تب-رایگان شب قبل برای اولین بار.

Laraque گفت: او در ابتدا به بیمارستان رفت در تاریخ 26 آوریل برای یک آزمون زیرا او با داشتن علائم. او با توجه به یک chest X-ray و خانه فرستاده شد با یک کورتیزون تجویز کرد.

او به نام روز بعد می گویند X-ray نشان داد پنومونی و روز بعد از او قادر به دریافت یک آزمون.

کروناویروس و ورزشی: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات درست در صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

“اگر در کبک ما محدود با مقدار تست که ما چرا ما بازگشایی مدارس به کودکان و نوجوانان?” او گفت:. “بدیهی است از آنجا که وجود دارد نمی تواند به اندازه کافی تست برای تست همه بچه ها در مدرسه است. بنابراین اگر شما نمی توانید تست همه بچه ها در مدرسه آن را به یک محیط امن برای پدر و مادر و … به معلمان که در حال حاضر راه underpaid.”

او افزود: “من می دانم که ما باید برای شروع دوباره اقتصاد دوباره, من می دانم که آن را به مهم اما برای دو ماه از مدرسه هستند که پدر و مادر واقعا به خطر زندگی خود را به بیمار هنگامی که بچه های خود را دوباره به خانه هر روز ؟ برخی از پدر و مادر در حال رفتن برای پایان دادن به در یک اتاق مثل من در بیمارستان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de