برای اولین بار اکثریت سهامداران فشار غول نفتی شورون به چین با پاریس آب و هوا پیمان

پیشنهادات با این اقدام آب و هوا 100+ سرمایه گذار امضا کنندگان خواستار عمده نفت و برق و شرکت ها به افشای فعالیت های لابی و بهبود حکومتداری در تغییر آب و هوا به دست آورده رکورد پشتیبانی در طول آخرین سهامدار پروکسی فصل است.

قابل توجه 53% اکثریت سهامداران در شورون Corp. CVX, -0.16% رای گیری برای قطعنامه به دنبال یک تعهد از غول نفتی به چین آب و هوا-سیاست فعالیت های لابی با هدف توافق پاریس بین المللی داوطلبانه تلاش است که با هدف حفظ متوسط جهانی افزایش درجه حرارت به کمتر از 2 درجه سانتیگراد و در حالت ایده آل آن را محدود به 1.5 درجه است.

‘لابی که در تضاد با اهداف از توافق پاریس ارائه یک تهدید مستقیم به ما پرتفوی اقتصاد ما و مشتریان ما است.’

— آدم Kanzer رئیس نظارت برای آمریکا, BNP Paribas مدیریت دارایی

ثبت شده توسط آب و هوا در 100+ سرمایه گذار امضا BNP Paribas مدیریت دارایی این برای اولین بار بود مربوط به آب و هوا پیشنهاد همیشه به نفع اکثریت شورون سهامداران رای و این تنها پیشنهاد شورون را در سال 2020 پروکسی رای گیری که موفق به کسب اکثریت اقدام آب و هوا 100+ یک گروه از بیش از 450 پیشرو مدیران صندوق های بازنشستگی و دیگران با یک ترکیب $40 تریلیون دارایی گفت: در روز سه شنبه انتشار.

“این نقطه عطفی رای در شورون سیگنال تکامل از نگرانی سرمایه گذاران شرکت های بزرگ فعالیت های لابی. لابی که در تضاد با اهداف از توافق پاریس ارائه یک تهدید مستقیم به ما پرتفوی اقتصاد ما و مشتریان ما” گفت: آدم Kanzer رئیس نظارت برای آمریکا, BNP Paribas مدیریت دارایی سرب حمایت از این پیشنهاد.

“بیش از 14 زیادی از شرکت های اروپایی از جمله فشار خون BP +1.25% پوسته RDS.یک +1.27% و در کل TOT, +1.47% توافق برای انتشار نظرات خود را در انجمن های تجاری با استفاده از توافق پاریس به عنوان یک معیار. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شرکت های آمریکایی نمی تواند انجام دهد همان” او گفت:.

شبیه لابی طرح های ثبت شده توسط آب و هوا در 100+ سرمایه گذار امضا کنندگان برنده از حمایت قابل توجهی هر چند کوتاه از اکثریت در دانشگاه دوک قدرت DUK, -0.82% با 42.4 درصد در نفع اکسون موبیل XOM, +0.60% با 37.5% کاترپیلار گربه +0.36% با 34 درصد به نفع جنرال موتورز GM -0.45% با 33% Delta Airlines DAL, +1.12% در 45.9 درصد و ایالات متحده هواپیمایی UAL, -1.25% در 31.4 درصد.

انجمن حمایت از سرمایه گذار امضا کنندگان همچنین در زمینه طرح به دنبال استقلال از رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت در تعدادی از شرکت های مستقر در انتظار است که مستقل هیئت مدیره را در دراز مدت مشاهده آب و هوا خطرات رو به یک شرکت.

مستقل هیئت مدیره صندلی قطعنامه برنده بالا آرا در قدرت شرکت دومینیون انرژی و دوک انرژی در 46.6% و 40.1 درصد در غول نفتی اکسون موبیل با 32.7 درصد و در جنوب شرکت با 22 درصد.

بخوانید:به عنوان افراد متعلق به نسل تحویل کلید به بازار سهام پایداری فکر سرمایه گذاران جوان اجازه دهید به وجدان خود منجر

“اقدام آب و هوا 100+ سرمایه گذار امضا کنندگان هستند آتش انتقال به شبکه-صفر تولید گازهای گلخانه ای خواستار شرکت به حساب خود را برای آب و هوا خطرات افشای لابی خود و در عمل آب و هوا گفت: شهر نیویورک حسابرسی اسکات استرینگر که در زمینه طرح های پیشنهادی در چند تا از این شرکت ها است. “ما با خوشحالی به دیدن تشویق نتیجه رای در پیشنهاد است که ما رهبری در قلمرو انرژی دوک انرژی و جنرال موتورز. شرکت های هستند که متوجه سرمایه گذاران تقاضا اقدام آب و هوا از شرکت های خود را.”

تحت مدیر عامل شرکت دارن جنگل اکسون را مسدود کرده است شش آب و هوا قطعنامه از سال 2020 رای گیری که الهام گرفته از فعالان به فشار سخت تر برای رهبری تقسیم می شود.

با وجود اکسون را هماهنگ اپوزیسیون refiled قطعنامه به دنبال مستقل صندلی هیئت مدیره دریافت 32.7 درصد از سهامداران پشتیبانی می کند. گذشته براده نشان داد اکثریت سهامداران به اعتقاد آنها “مشتق مزایای قابل توجهی” از ترکیب نقش های برگزار شده توسط جنگل.

“شرکت هایی که موفق به نشانی سرمایه گذاران آب و هوا خطر نگرانی این کار را در خطر بزرگ” گفت: ایالت نیویورک حسابرسی Thomas P. DiNapoli. “اکسون خاص ساخته شده است که خود را یک پرت برای امتناع خود را به طور جدی به حساب مطالبات از کاهش کربن اقتصاد جهانی است. آب و هوا در 100+ سرمایه گذاران ادامه خواهد داد و به زمین که ما پیشرفت شرکت اصلاحاتی که در آدرس خطرات ناشی از بحران آب و هوا.”

پیمان امضا BlackRock, بزرگترین asset manager با برخی از 7 تریلیون تحت تماشای, آیا فشار به صورت مستقل صندلی در اکسون رای دادند در برابر دو مدیران و علنا به نام نفت نگرانی بیش از حد-پاسخ آرام با آب و هوای اهداف است. در اوایل سال جاری بلکراک BLK +0.26% مدیر عامل لری فینک وعده داده شده برای قرار دادن توسعه پایدار و تغییرات آب و هوایی در مرکز استراتژی سرمایه گذاری خود را و تجزیه و تحلیل.

بالا اکسون دارندگان شامل بلکراک پیشتاز گروه و دولت خیابان پارسیان که در ترکیب خود حدود 20 درصد از سهام اکسون.

ایالات متحده بزرگترین صندوق بازنشستگی کالیفرنیا عمومی کارکنان سیستم بازنشستگی یا CalPERS نیز رای دادند در برابر دو اکسون موبیل مدیران و علنا اعلام کرد نگرانی خود را با هیئت مدیره عدم افشای انتشار گازهای گلخانه ای در سراسر شرکت را کامل زنجیره ارزش.

“تغییر آب و هوا به شمار ریسک سیستماتیک برای سرمایه گذاران مانند CalPERS. به عنوان fiduciaries ما نیاز به نگه داشتن تخته پاسخگو برای تنظیم اهداف برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای که باعث گرم شدن کره زمین” گفت: آن سیمپسون CalPERS موقت مدیریت سرمایه گذاری و مدیر و یک عضو از جهانی کمیته راهبری تغییرات جوی 100+.

جزئیات:آمازون 2 میلیارد دلار به صندوق نوآوری در مهار تغییرات آب و هوایی است که آخرین پایداری تلاش انتقاد از تحویل پیکر

لیست بیش از 100 هدف شرکت در این اقدام آب و هوا پیمان عبارتند از: “مهم سیستمیک قطره چکان” که حساب برای دو سوم از جهانی سالانه تولید گازهای گلخانه ای صنعتی در کنار بیش از 60 نفر دیگر با فرصت قابل توجهی به درایو انتقال انرژی پاک. ابتکار به رشد شامل بیش از 450 سرمایه گذار امضا کنندگان با ترکیب دارایی های تحت مدیریت بیش از $40 تریلیون. امضا کنندگان تعامل با شرکت ها از طریق گفت و گو و تعامل گسترده تر است که اغلب منجر به پیشرفت های قابل توجهی. اما زمانی که دیالوگ تولید نمی حرکت مورد نیاز امضا فایل سهامداران پیشنهادات.

“رکورد رای اقلیمی 100+ سهامداران پیشنهاد و به اتفاق آرا حمایت آنها از پروکسی مشاوران شواهد روشن است که بازار سرمایه اثرگذارندهها در حال هماهنگی در اطراف اهداف توافق پاریس” گفت: Mindy خرس, سرز مدیر عامل و رئیس و یک عضو از جهانی کمیته راهبری تغییرات جوی 100+.

یکی از این اتحاد مهم ترین پیروزی آمد ماه گذشته هنگامی که پس از یک ترکیبی از گفت و گو و سهامداران طرح در طول چند سال گذشته غرب شرکت پس -2.56% یکی از بزرگترین برق تولید کنندگان در ایالات متحده متعهد به تنظیم یک هدف برای رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de